Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.


Rdzewek_RdK

Rekomendowane odpowiedzi

za metal 1200zł za sztukę, sam plastik z literką B to 100zł za szt. Na rynku wtórnym to rzadkość. Zostaje ASO Bentleya :decayed:

Te koła bez dekli niestety są niewiele warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem i są Z dekielkami :wink:

To brać je bez zastanowienia zbędnego jak cena przystępna

Ja bym i wziął, ale dwa prawie identyczne rodzyny na jednym zlocie/evencie nie fajnie by wyglądało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przestań, ważne aby fajnie wyglądało :decayed:

ja na drugi rok i tak dalej jak za granice pomorza a4 na tych kołach nie będę się ruszał więc wiesz, ze spokojem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przestań, ważne aby fajnie wyglądało :decayed:

ja na drugi rok i tak dalej jak za granice pomorza a4 na tych kołach nie będę się ruszał więc wiesz, ze spokojem :wink:

Benki fajne ale moje roti też dają radę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Rdzewek a doczekamy się w końcu jakis fotek na felgach od Cayenne? :) Czy już nie zamierzasz ich wkładać do a4? Wybierasz się w tym roku do Pruszcza? Wiem że robi się tam coraz gorzej ale to dla mnie jedyna opcja jak na tę chwilę żeby zobaczyć ciekawe auta. Szkoda że pojawia się ich tam coraz mniej.

Gratki za nagrodę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porszawki niestety na aucie się nie pojawią. Za 2 tysiące mogę je komuś sprzedać:naughty:

Jeżeli w Pruszcz w tym roku odbędzie się wg nowej formuły, o której usłyszałem bardzo nieoficjalnie to przyjadę. I paru naszych dobrych znajomych też przyjedzie. Więc było by na czym oko zawiesić. Ale jeżeli wszystko będzie wyglądało jak w latach ubiegłych, to raczej szanse są nikłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dajcie znac czy cos sie zmieni,bo jesli ma byc jak ostaio to ja odpuszczam:doh::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się obejrzeć auto life i powiem że jest igła-w środku recaro kiera gniotą suty. :banan::heat:

DSC00003.jpg

Była i golfina- świetna auto- Rdzewek jaka tam jest opona naciągnięta- wygląda kozacko :decayed:

DSC00005.jpg

DSC00004.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ciebie nie było :facepalm:

---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

396909_10151064910441350_1747115548_n.jpg

:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć temat z budowy Golfa? jest obłędny zresztą jak A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale foto z detailerem mi dowalili.. hahaha, muszę o jakaś cenzurę zagadać !

ładny wstyd mi robicie :facepalm::kox:

co do Kielc, fajny wypad i fajny klimat. Świetni ludzie i atmosfera.

A ilość piękny dziewczyn chyba powaliła nas wszystkich :naughty:

Udało się zgarnąć nagrodę na najlepsze "nowe" auto..

20120716_160517.jpg

Ta golfina śmigała wczoraj 220km/h po krajowej 7, więc na prawdę daje radę. I razem goniliśmy prawie 500 konnego golfa III naszego znajomego z Trójmiasta

20120701_204645%2520%2528Kopiowanie%2529.jpg

W sumie auto miało już zostać na takim setupie do późnej jesieni. Ale wpadłem na mały pomysł i za około dwa tygodnie postaram się przygotować coś nowego i trochę namieszać z czymś nowym,

Tak z innych rzeczy to

20120713_002507.jpg

A tak w ogóle to nie ma czasu na jakieś tuningi bo straszny urwał panuje w pracy. Ale lepiej narzekać że ma się za dużo roboty, niż martwić się jej brakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek daj foto jak masz auto do normalnej dziennej jazdy ustawione jak najwyżej a jak najniżej (jak możesz oczywiście) :decayed: . może gdzieś już było w temacie ale weź tu wertuj całą lekturę :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...