Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:notworthy: :notworthy: do takich gości jak ty,co tak dbają o swoje autka ,piękne ,piękne :naughty:
Opublikowano

kolego nie szpanuj bo i tak wiemy że masz kradzioną navi i niedługo będzie areszt :D !

Opublikowano
  • Autor
kolego nie szpanuj bo i tak wiemy że masz kradzioną navi i niedługo będzie areszt :D !

Musisz tak publicznie wszystkim pisać że oskarżono Cię o paserstwo?

No przestań..

I tak w połowie lipca jakoś do Ciebie zawitam, więc parę gratów zdemontuje z Twojej B6 :naughty::naughty:

a tak już myśląc w perspektywie czasu i kolejnego auta..

foty mojego znajomego z Austrii

134.jpg

178.jpg

180.jpg

Opublikowano

:facepalm:

:decayed: zajebiaszcza :grin:

Opublikowano
  • Autor

opony jakoś się nawet ułożyły, a auto nawet jakoś jeździ.. :banan:

20120624171239.jpg

a nawet trwają przygotowania do vag eventu 2012.. :facepalm:

traffic2.jpg

Opublikowano

...świetne to zdjęcie w wodzie.

Sesja do nowego volXzone ?

Opublikowano

rozbraja mnie ta a4, zawsze jak tu wchodzę, graty, pięnie się prezentuje:hi:

Opublikowano

piekne :slina::slina::slina: az suty urywa :good:

Opublikowano

Rdzewek teraz pewnie się bawi na Vag Evencie :banan: W następnym roku bawimy się razem:decayed:

Opublikowano
Rdzewek teraz pewnie się bawi na Vag Evencie :banan: W następnym roku bawimy się razem:decayed:

Pewnie tak... :decayed:

178053_379697452091347_1558194874_o.jpg

178369_379696202091472_1722775970_o.jpg

:kox:

Opublikowano

Rdzewek gdzie moge poczytac o corrado? :wink:

Juz nie bede pisal, ze b7 kox bo sie nudne robi :grin:

Opublikowano

na vw zone jest chyba temat? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

tak, sesja była do volxa, później może coś powrzucam jeszcze. Event bardzo udany, poziom aut masakryczny, wiele gości z Europy. Ale nie tylko auta są ważne, ale także klimat, a był świetny.

Podzielili nagrody na tak jakby dwie główne kategorie. Powiedzmy że top10 starszych aut, jak i top10 aut nowych. Udało mi się nawet coś załapać :wink:

20120701_225803+%28Kopiowanie%29.jpg

Tutaj raczej nie pojawi się nic ciekawego, bo auto jest raczej skończone i wygląda oraz wykończone jest tak jak sobie wymarzyłem kiedyś. Jeżeli przez następną zimę auta nie sprzedam na drugi rok przechodzi metamorfoze po którym nikt go nie pozna.

Na razie praca nie pozwala mi jakąś większą zabawę z autami, a póki co wolę przejechać się na jakiś zlot. Najbliższy wypad jest za dwa tygodnie na DUB it ! w Kielcach

A tak to planuje przerobić jednego dostawczaka aby spełniał funkcję lawety pod corrado albo mk1 na jakieś dalekie wyjazdy typu Worthersee lub MIVW. No i będę do kolejnej wiosny robił corka. Na razie tematów zbytnio nie ma, jak coś ruszy na jesień założę. Na razie wkładamy silnik i pracujemy nad tym aby może udało się upchnąć 4motion.

Potem do Października ma być upalanie, testy, upalanie aby dowiedzieć się czy wszystko jest na pewno dobrze spasowane. Potem rozbiórka do najmniejszej śrubki, co da się to będzie wymienione na nowe, podwozie oskrobane do najmniejszego skrawka i wszystko zrobione od zera. Może uda się zrobić coś ciekawego, z ciekawostek mogę pochwalić się że we wnętrzu będzie coś z RS4, a pod maską z Q7 :polew: i nie jest to V12 TDI :grin:

Opublikowano

Corrado będzie grube :kox: Gratuluję nagrody:hi:

Opublikowano

jakby ci się bentki znudził daj znać :wink:

Opublikowano
jakby ci się bentki znudził daj znać :wink:

A ja wiem kto ma takie do sprzedania :decayed:

Opublikowano
  • Autor
jakby ci się bentki znudził daj znać :wink:

A ja wiem kto ma takie do sprzedania :decayed:

z deklami czy bez? bo jak bez to niewiele są warte niestety :kwasny:

Opublikowano
jakby ci się bentki znudził daj znać :wink:

A ja wiem kto ma takie do sprzedania :decayed:

z deklami czy bez? bo jak bez to niewiele są warte niestety :kwasny:

Zapytam ale raczej Z, bo cena odpowiednia.

Opublikowano

a ile dekle ewentualnie??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.