Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rdzewek ile za te blisteiny?? Moge dac s line w rozliczeniu :D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

letni sezon kończy się zdecydowanie zbyt szybko.. znów trzeba było pomyśleć nad zimowym setupem

tutaj 18" AvusIII + 235/40 sotozero

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

oraz małe wspomnienie ubiegłego lata

dubit.jpg

a tutaj przy okazji zakupu gopro, filmik który pokazuje jak auto się zbiera

https://vimeo.com/53786878

Opublikowano

Nono Piotrek zapier...fajnie Wy tam w GWE jakieś spoty robicie:naughty:

Opublikowano
  • Autor

bida taka spotów nima :decayed:

Opublikowano

To zdjęcie ze wspomnienia lata :kox: pozwoliłem sobie wkleić do B7 CREW :naughty:

Opublikowano
bida taka spotów nima :decayed:
To trzeba cuś ruszyć:whistling: orientujesz się ile tam w okolicy jest furek? Bo u mnie chyba cienizna:kwasny:
Opublikowano
  • Autor

no u Ciebie to prędzej jakiś kuter by się znalazł :polew:

a tak na serio to i tych rybaków coraz mniej..

nie wiem zbytnio jak u nas wygląda, jak już jakieś auta mijam, to nikt się z nich nigdzie nie udziela...

Opublikowano

Nie byles na bitwie. Myslalem ze znowu furke zobacze a tu same Vw :doh:

Fura jak zwykle ryje mi glowe :kox:

Opublikowano

Piotrek oczyść skrzynkę nie mogę wiadomości wysłać:wink:

Opublikowano

Mam pytanko co do świateł dziennych. Dawno temu montowałeś LEDy i jak to się sprawuje? Dalej na tym jeździsz? Nic się nie dzieje z tymi rezystorami? Nie grzeją się? Nie ma błędów? :hi: ZNowu na to natrafiłem na alledrogo i pomysł wrócił... :whistling:

P.S. Setup zimowy... :kox:

Opublikowano

Setup zimowy, a i tak niezła gleba :kox:

Opublikowano
:slina: Ale suka:slina:
Opublikowano
  • Autor

skrzynka ogarnięta.

Ledy wywaliłem, bo drażnił mnie ich kolor, ale sprawowały się super. Trzeba było z lekka większe radiatory ogarnąć, ale oprócz tego nie było problemów.

Teraz można w końcu znów trochę pośmigać autem :decayed::decayed:

Opublikowano

patrząc na inne foty to....czemu ta twoja fura taka ujeb...a z błota?ja sie pytam..co to za porządek jest?:wink::grin:

Opublikowano
  • Autor

spokojnie, auto też ma prawo być uje*** to nie pomnik :decayed:

002.jpg

022.jpg

109.jpg

027.jpg

Opublikowano

co za koła ma ta Borówka? :decayed: i ile to to ma cali? :decayed: podobają mi się tylko nie mogę ich znaleźć nigdzie :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

koła to Alphardy z mercedesa, kumpel ma znaczki Maybacha, on ma 9,5cala i 8,5 najprawdopodobniej. Koła są często na sprzedaż, nawet on chce opylić ten kpl.

Ostatnio inny znajomy kupił takie kola za 3,5 tys chyba

Opublikowano

a wielkościowo? 18? 19? jak 19 to dowiaduj się za ile :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie no oczywiście że 18, . To jest na pewno 8,5 przy ET 35 oraz 9,5 przy ET40

ale moim zdaniem nawet przy 18 fajnie wygląda

Opublikowano

ale do mnie 18 za małe :thumbdown: no nic, trzeba szukać dalej jakiejś inspiracji :decayed: dzięki. jak będę w 3mieście to kiedyś się do Ciebie wybiorę obadać to B7 bo straaasznie mi się podoba :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.