Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no wiesz ja tam jestem tego zdania ze jak sprzedaje to bym wolala do obcych

wiesz znajomy zepsuje rozbije czy cos a ty sie z tym meczysz:facepalm:

no w klubie moglaby zostac

Opublikowano
  • Autor

ogólnie to też wolę obcym sprzedawać, ale z tym autem nie ma żadnych problemów, no może oprócz małej zaprawki na błotniku którą kiedyś od za szerokich opon zrobiłem, a tak to czy mechanicznie czy elektronicznie nic mu nie brakuje, trochę może pokrzywiły się tarczę od kilku mocniejszych dohamowań.. :polew::polew: ale pewnie na wiosnę wpadną nowe tarczę, po pojawiła się chyba oferta zimmermana z nawiertem i nacięciami

Opublikowano

ja nie mowie o problemach z autem bo nie watpie ze jest w bardzo dobrym stanie a raczej o ludzkiej nieudolnosci w zaleznosci w jakie rece wpadnie:wink:

Opublikowano
licytacja jak w Amber Gold? :grin::grin::grin:
Amber to pikuś w porównaniu z tym co tu się będzie działo:polew:

ja słyszałem że nawet ojciec Dyrektor Rydzyk będzie brał udział w licytacji :kox::naughty:

Opublikowano
https://lh5.googleusercontent.com/-c8WCmWcrBDE/UMyJ3vcupUI/AAAAAAAAFdA/owwFra-U2Vg/s1440/Bez%25C2%25A0tytu%25C5%2582u.jpg

no na razie trochę lipa jeżeli chodzi o audi.. powolutku myślę nad czymś nowym. Tak to szału nie ma, ostatnio u nas spadło trochę śniegu i mogłem w końcu ładnie się wyszaleć na krętych odcinkach

Jeżeli chodzi o corrado, to ciągła walka..

zacząłem je rozbierać zaraz na początku listopada, plan jest prosty pełna odbudowa, termin: początek kwietnia tego roku

90% prac wykonuje sam lub z pomocą znajomych w naszym garażu, auto wyjedzie tylko na położenie lakieru, całe przygotowanie pod niego po mojej stronie jest

trochę fotek z prac

https://lh3.googleusercontent.com/-Q7GspaKpDhI/ULn8N3UWhnI/AAAAAAAAFSw/o3d1OkyjyL0/s1000/DSC02124.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/--7963q-cxrw/ULn8QpmCEwI/AAAAAAAAFS4/qQrqi4J27m4/s1000/DSC02125.JPG

https://lh5.googleusercontent.com/-c8ljCQEkKUU/ULn8VXIar0I/AAAAAAAAFTI/rY3WNttBAfM/s1000/DSC02128.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-Bm6Lj7BKM3M/ULn8YKRuJfI/AAAAAAAAFTQ/iaepQs1gvwU/s1000/DSC02129.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-91x7D8bYFRg/ULn8an7ArhI/AAAAAAAAFTY/Szz1shsWVsU/s1000/DSC02141.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-9__hLuUiaa0/ULn8fFyK-JI/AAAAAAAAFTo/tB7bdux8gFI/s1000/DSC02144.JPG

https://lh5.googleusercontent.com/-1GcZPRMR_2g/ULn8hPfX3rI/AAAAAAAAFTw/aA44EJRYVNM/s1000/DSC02146.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-YjRXV-zMLBo/ULn8laKttOI/AAAAAAAAFUA/N3Ygc3i3SCg/s1000/DSC02205.JPG

https://lh5.googleusercontent.com/-jDk-CWHqZDg/ULn8w_m4c8I/AAAAAAAAFUo/6hO0GWSFXyc/s1000/DSC02226.JPGhttps://lh4.googleusercontent.com/-dLh1gWVv6TE/UIbHOPPlDuI/AAAAAAAAE5U/nyvYPO3KzhI/s1000/DSC02153.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-gfgfgMuYN8w/UIbHgpXVGlI/AAAAAAAAE6U/vN8P9-eaWvs/s1000/DSC02170.JPG

https://lh5.googleusercontent.com/-hccWDRThQTg/UIbHjX9VE7I/AAAAAAAAE6c/JfUzeoYP3oo/s1000/DSC02171.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-lnrJpuGwbsI/UIbHq8UWMNI/AAAAAAAAE68/AF0bCSODv54/s1000/DSC02186.JPGhttps://lh4.googleusercontent.com/-i7f4OFI4Ivw/UIbHxn8fFHI/AAAAAAAAE7U/Vfdrxr2qC2c/s1000/ramka.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-o7h8Q6jO35s/ULnzq3w0GXI/AAAAAAAAFSc/xVzj7r3zVTI/s1000/ro***erducha.jpg

https://lh6.googleusercontent.com/-FWn2A5ttf6w/UL6EwA3nH8I/AAAAAAAAFWw/7Z5ORocNckM/s1000/DSC02306.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-cDcTTOXBbuM/UL6E197OKCI/AAAAAAAAFXA/K-nMgs1KQSA/s1000/DSC02336.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-Fvm9Gt4lQXY/UJZo5E9FkwI/AAAAAAAAE-0/5JX7DhscwIU/s1000/aaa.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-djbFi-48iN8/UJZpBbiLO1I/AAAAAAAAE_U/8jJ__9rMv04/s1000/ewrtwet.jpg

https://lh4.googleusercontent.com/-VpFt93y3KP8/UJjDCiDhWDI/AAAAAAAAFBU/KiLCO6PeUHg/s1000/DSC02255.JPG

https://lh5.googleusercontent.com/-VN4KYNl_Dgo/UJjDKV63BlI/AAAAAAAAFB0/42Fis8iIfaU/s1000/DSC02260.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-4oCwoRE-Uzg/UJjDRAbhJ5I/AAAAAAAAFCM/y8uoYHzM3vI/s1000/DSC02265.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-KQC3EmlWnZQ/UKj33_54HpI/AAAAAAAAFI4/krWSRVjkpEA/s1000/DSC02207.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-FIw0u9GOPq4/UKj38EBX2yI/AAAAAAAAFJI/RBFBy2Of0SE/s1000/DSC02213.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-v_I8351gifE/UKj4K5egO2I/AAAAAAAAFKA/MbGGYuVgLPE/s1000/DSC02225.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-ri5h8qsttZM/UL6FBbxQL2I/AAAAAAAAFXo/T-0sIIkmPc0/s1000/DSC02343.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-HkFRsy4NZzI/UL6FD5B2lwI/AAAAAAAAFXw/l8LS8h1Q1tU/s1000/DSC02344.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-v78UAhKxMJ0/UOSOwi5lCfI/AAAAAAAAFlc/ObVfkWfi8S0/s1000/DSC02438.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-wVEi1XHaB_M/UOSO3YqKIjI/AAAAAAAAFl0/ge5NrivcJN8/s1000/DSC02441.JPG

https://lh5.googleusercontent.com/-CNuDs4OyMcg/UOSO6UwfNpI/AAAAAAAAFl8/j9JonKJ_9GU/s1000/DSC02442.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-UJzwq6FK__U/UOSPHk51GRI/AAAAAAAAFms/H_gcibzpkiM/s1000/DSC02452.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-qT9aO-OWxr4/UOSPMnGrOOI/AAAAAAAAFm8/xSc4w_bBhWs/s1000/DSC02454.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-WZw99C3Cfy0/UOSPQ06uj1I/AAAAAAAAFnM/Sm04H3J8AKg/s1000/DSC02460.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-eIfuntXsDRs/UOSPVkxQNtI/AAAAAAAAFnc/IMH7qFPD460/s1000/DSC02462.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-BVVqMZ-gieo/UO8BjhJRXsI/AAAAAAAAFoU/cZG_rJsr19Q/s1000/DSC02465.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-9_OrOZ-eVEA/UO8Bp18YcFI/AAAAAAAAFos/RsFYl_wZoG8/s1000/DSC02468.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-6a034kk9Yzs/UO8BszRV6TI/AAAAAAAAFo0/31itjHDUIc4/s1000/DSC02481.JPG

https://lh5.googleusercontent.com/-UN4LCkj-OPU/UO8Bx202ysI/AAAAAAAAFpE/oghCxt5Con8/s1000/DSC02484.JPG

ta kanapa na ostatnim zdjeciu pójdzie na tył do corrado?:wink:

Opublikowano
ale pewnie na wiosnę wpadną nowe tarczę, po pojawiła się chyba oferta zimmermana z nawiertem i nacięciami

wygladaja fajnie... i tyle :wink:

Opublikowano

No Pany miałem przyjemność być u Rdzewka i widziałem zarys projektów....totalna masakra:D:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

Dokładnie Władi. Projekty grubaśne, szacun za poswięcony czas i kasiore, ale efekt :slina:

No i warsztat tu dzież garaż pierwsza klasa Piorek :wink:

Opublikowano
  • Autor

szkoda, że a4 nie byłem, można by trochę polatać, fajne drogi tam mamy

tutaj jakiś filmik jak auto się zbiera..

https://vimeo.com/53786878

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
szkoda, że a4 nie byłem, można by trochę polatać, fajne drogi tam mamy

tutaj jakiś filmik jak auto się zbiera..

https://vimeo.com/53786878

kręcone na szóstce?? :shock3::decayed:

Opublikowano

No ładnie Rdzewek:kox:

Opublikowano

ma jad j*bana :kox:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie, stary stary filmik

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

co tu taka cisza w temacie ???:jerk:

Opublikowano

Teraz już wierzę w kosmitów, gdyż fura jest nie z tej Ziemi...

Każda modyfikacja i każdy nowy gadżet w tym aucie to profeska w 101%. Już wiem skąd będę brał przykład do naszego nowego nabytku ;)

Opublikowano
  • Autor

1-RDZEWEK1.jpg2-RDZEWEK.jpg3-RDZEWEK.jpg4-RDZEWEK.jpg

5-RDZEWEK.jpg

6-RDZEWEK.jpg

7-RDZEWEK.jpg

8-RDZEWEK.jpg

10-RDZEWEK.jpg

9-RDZEWEK.jpg

11-RDZEWEK.jpg

12-RDZEWEK.jpg

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

o kierwa :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.