Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

piękny :slina::heat:

Opublikowano
:shock3:
Opublikowano

to kiedy uturbianie R36? :D

z jakiego Audi konkretnie masz tego nowego RNS-E? bo patrząc na allegro tylko z TT/A3 nowej wpadła mi w oko, ale ma zaokrąglone narożniki ramki, także raczej nie podejdzie... i czy w sumie różni się taki RNS-E od tych ori z B7? :P

Opublikowano
  • Autor

RNS-E mam z seta exeo

co do corrado to faktycznie.. walka była masakryczna.. jak sobie policzyłem tak na spokojnie, to ok 800 godzin spędziłem przy nim w garażu od listopada

914139_464766493603275_1626591230_o.jpg

467068_465134366899821_909827640_o.jpg

904632_625847010776776_1954414716_o.jpg

405825_156988081144236_826008235_n.jpg

IMG_4837.JPG

IMG_4835.JPG

459823_466469270099664_901359369_o.jpg

485532_466933230053268_1902834794_n.jpg

954833_466933876719870_1702733677_n.jpg

308542_466939520052639_2101144852_n.jpg

480209_466939460052645_1774582450_n.jpg

Woerthersee-Day-1-2013-PMcG-9.jpg

Opublikowano
:slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina: Ty to wariat jesteś:decayed::decayed::decayed::thumbup1:
Opublikowano

Masakra co się tu dzieje :shock3:

Opublikowano

a czym się różni ten RNS z Seata od starego ori z audi? jakimi funkcjami?

Opublikowano
:brawo::brawo: szacun Panie
Opublikowano

Ty sie chłopaku bawisz:slina:

...ale d*py ciągle ni masz:decayed:

Opublikowano
  • Autor
a czym się różni ten RNS z Seata od starego ori z audi? jakimi funkcjami?

o wiele, wiele lepszy wyświetlacz, ogarnia karty do 32 czy tam 64 giga, no i jest tam kilka mniej znaczących bajerów

Ty sie chłopaku bawisz:slina:

...ale d*py ciągle ni masz:decayed:

hahaha, ale cwaniak.. niestety takie życie zapracowanego człowieka :wink:

Opublikowano

Skubaniurki :slina: jest cudna i taka czerwona :wink:

Ale czarnuch i tak ładniejszy :kox::dancing:

---------- Post dopisany at 07:26 ---------- Poprzedni post napisany at 07:24 ----------

Piotrek będziesz w tym roku w kielcach? Tam podobno jakieś szopy są między organizatorami a Raceism?

Opublikowano

Ale piękny córek:naughty: Jakie to ma osiągi ?

Opublikowano
  • Autor

nie wiem, na pewno 300+ jeżeli chodzi o konie,

muszę się wybrać na hamownie w końcu, niestety jeżeli chodzi o przyśpieszenie to są małe problemy z trakcją do 4 biegu, muszę pożyczyć od kolegi racelogica i ogarnąć to kiedyś

No chłopaki mają tam mały konflikt, jeżeli zarząd targów się nie wycofa i nie odwoła imprezy, na pewno mam w planach się tam pojawić

Opublikowano

W wychodzily corki z synchro?

Jak patrze na foty Twojego, to mam ochote na taki projekt... Szkoda tylko, ze nie mam drugiego miejsca w garazu.

Piekny jest!

Opublikowano

no na Vag Event obczaje :D

Opublikowano
W wychodzily corki z synchro?

Nie wychodziły Corrado Syncro

Jest pewnie kilka w PL 4x4 ale wszystko twórczość własna.

Poza tym Corr z 4x4 i R36 pod maską byłby muł i zero frajdy :/ musiałoby być coś mocniejszego :D

Teraz największą frajdę daje przyspieszenie od 100-260km/h :D

Opublikowano
  • Autor

dokładnie, elastyczność przy wyższych prędkościach powala..

przed swapem sądziłem że 4 buty to podstawa,

teraz stwierdzam, że tak powiedzmy do 370 koni nie ma to sensu

Opublikowano

Rdzewek obie fury wymiatają, ale założyłbyś corkowi osobny wątek :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.