Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Piotrek a korektę jakąś robiłeś?

niet.. korektę będę robił jak zderzaki polakieruje dopiero. Gdzieś pod koniec miesiąca

Opublikowano

mam nadzieje że wrzucisz jakieś fotki jak wrócisz z wycieczki do Worthersee :naughty::wink:

Opublikowano

piekne masz te auta..a ten golf to wisienka na torcie.uwielbiam takie klasyki.az miło popatrzeć że ktoś w tego granatowego złoma wsadził tyle czasu i przywrócił mu drugie życie bo normalnie to wylądowałby na złomowisku.

Opublikowano
:slina: oooo fack ta Golfina mega :shock3: zrobiona z mega smakiem
Opublikowano
  • Autor

Niestety bardzo żałuje ale nie udało się wybrać w tym roku nad See :thumbdown:

niestety ale natłok zleceń nowych i wycen mnie trochę przycisnął, ale za rok może uda się to nadrobić. Wrzucę tutaj z czasem parę fotek od znajomych (gdy oni tylko je ogarną)

Ogólnie pogoda mega i mega samochody, ilość przerobionych ze smakiem A5, A7 podobno przygniatał..

1.jpg

111.jpg

222.jpg

conek-wsee2012-2.jpg

conek-wsee2012-1.jpg

Opublikowano

coś foty nie chulają :thumbdown:

Opublikowano

jak nie,wszystko cacy

Opublikowano

ja widzę te małe irytujące kwadraciki :wallbash:

Opublikowano
ja widzę te małe irytujące kwadraciki :wallbash:

Bo masz blokadę rodzicielską :decayed:

Opublikowano

mejbi ale to pierwsze foto w tym temacie które są zablokowane- dem ju www w pracy :wallbash:

Opublikowano

autko sa śliczne na tych fotach:slina:

Opublikowano

te klasyki są na prawde piekne...jak bedziesz mógł to wrzuc tu czasem fotke jakiegoś starszego cuda:wink:

Opublikowano

Jedyne widzialem juz tu i tam ale nie wiedzialem, ze w 3 miechy zrobiona :shock3:

A4 jak zawsze klasa:wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Piękne to autko jest, felga + air :jerk::jerk::jerk::jerk:

Opublikowano
  • Autor

z autem coś tam się dzieje, jakieś aktualne fotki może wrzucę wieczorem jak będzie jakaś luźniejsza chwila..

trzeba było zająć się odpryskami i kulejącym lakierem

tak więc zderzaki, maska poleciały razem z drobnymi elementami do lakierowania

przy okazji będą zdjęte lampy, aby przepolerować ich wnętrze. Zmienione przednie okucia, załozona nowa gruba osłona pod silnik. Z tyłu nowe amory KW z regulacją twardości

Wszystko zostanie też ładnie wyczyszczone i zakonserwowane.

DSC01989.JPG

DSC01983.JPG

DSC01986.JPG

DSC01993.JPG

przy okazji, wszystko wyczyszczone, zabezpieczone i zawoskowane

DSC01997.JPG

DSC01998.JPG

DSC02001.JPG

DSC02002.JPG

nowy sezon, i nowa dokładka z cupry

DSC02003.JPG

zderzak już uzbrojony

DSC02004.JPG

DSC02018.JPG

DSC02010.JPG

auto przejdzie jeszcze parę zmian mechanicznych, ale o tym kiedy indziej

tutaj najważniejsze, nowe okucia zrobione na Bilsteinach B8 yupii

DSC02019.JPG

z racji takiej że Bentleye poszły do małego odświeżenia, wpadły też nowe opony, tym razem 215/35 pirelli

a tutaj setup zimowy niee

DSC02008.JPG

DSC02009.JPG

Audi jest już poskładane, i wyczyszczone.. Od Poniedziałku do końca tygodnia będzie robiona korekta lakieru tak aby na Vag Event się wyrobić..

Corrado pojechało na swap silnika, ale zdążyłem w wolnej chwili zająć się w minimalny sposób wyglądem:

Pogoda sprzyja więc w końcu do późna można działać na dworze

20120604_192530.jpg

20120604_192550.jpg

20120604_192451.jpg

20120604_192458.jpg

20120604_201403.jpg

20120604_201625.jpg

195/40 Toyo

20120605_153411.jpg

DSC02013.JPG

DSC02015.JPG

DSC02021.JPG

DSC02023.JPG

A tak to jeździ, nie psuje się i cieszy :-D

Szukam numerów dwóch zaślepek. Jedna to osłona mocowania pasa bezpieczeństwa dla fotela kierowcy w RECARO. (kolor jasno szary)

part1.jpg

Druga, to podłużny plastik który wypełnia szczelinę. Zdjęcie niżej (standard czarny kolor)

part2.jpg

Opublikowano

Fotki przyjemne dla oka,muszę gdzieś obejrzeć to auto life koniecznie:slina:

Opublikowano

:slina::slina: Blisteiny robił Algrundo też? Bo wyglądają podobnie do moich.

Co to za szerokość felgi do Corrado?

Auto jest kox ogólnie ale to już chyba wiesz:grin: Odezwij się na skypie jak będziesz miał chwilę, jest sprawa :decayed:

Opublikowano

obydwa kocury :slina:

Opublikowano

No obie furki klasa:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.