Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...założyłeś już felgi od Porsche? Jestem ciekaw jak to się prezentuje. Nowe heble już są na aucie? Zmiany w AR na nowy sezon już wprowadzone? Zaniedbałeś temat ostatnio :) Czekamy na fotki.

Opublikowano
  • Autor

Heble założone, na razie je docieram.. ale urywa głowę :banan: Trzeba szukać jakiś stabilizatorów eibacha lub kw. Bo zaczęło auto nurkować lekko.. Na tył wleciały nawiercane zimmermany.

Zrobiłem ze znajomym zabudowę do bagażnika i w koło zapasowe, wszystko obszyte u tapicera. Instalacja od aira zrobiona. Czekam teraz na nowe okucia i po weekendzie składam auto aby było gotowe na zlot w Rotheburgu. Zabudowałem manometry i ogarnąłem parę drobiazgów. Koła też już przymierzone

Zostanie jakiś detaling do zrobienia później..

a co do aktuali, jakoś po zmianie forum rzadziej tu zaglądam

Opublikowano

To na Rothenburg bedzie grubo,w takim razie bedzie okazja do przyjrzenia sie blizej:decayed:

Opublikowano

...faktycznie na vwzone widzę lepszy aktual :) to lecę tam doglądać. I udanego wyjazdu :)

Opublikowano

Joł Rdzewek, pokaż coś tam wyrezał :D

I Dziękuję za pomoc!! awaryjny telefon pomógł hehe :hi:

Opublikowano
  • Autor

Co to wyjazdu do niemiec, nie wiem czy A4 się wyrobię, bo trochę jeszcze trzeba pokombinować. A mam mało czasu i nie wiem czy się wyrobię, a tak to corrado albo z kumplem się zawinę

test.jpg

test3.jpg

20120412_142219.jpg%5C

20120412_150027.jpg

20120412_150042.jpg

20120415_193912.jpg

20120415_193941.jpg

20120415_194010.jpg

20120417_180402.jpg

20120417_180411.jpg

20120417_185729.jpg

Opublikowano

Cudeńko ! Muszę ogarnąć swój bagaj też :banan::slina:

Opublikowano

ahhhhh te twoje stołeczki :slina::slina: no i furka oczywiscie tez piękna:slina:

Opublikowano

Bentleye w tym kolorze są :slina: Daj znać jak bedziesz gonił :D A co to za 20"?

Opublikowano

pierwsze foto proszę wysłać do kalendarza na miesiąc maj :hi::decayed:

Opublikowano
  • Autor
pierwsze foto proszę wysłać do kalendarza na miesiąc maj :hi::decayed:

jakieś lepsze by się przydało zrobić.. wpadasz 28 do Nowego Stawu ? :naughty::naughty: Przejechałbym się A5 :naughty:

Bentleyów długo nie sprzedam, nawet do auta które jest dopiero w planach będą pasować.. a te 20 do felgi z Porsche Cayenne

Opublikowano

prawdopodobnie tak, muszę tylko pogadać kto z Bydgoszczy jedzie :whistling: ale mój to tam się nie umywa do innych aut :grin:

Opublikowano

Benki o wiele lepsze od tych prosiaków :wink:

Opublikowano

Fotele miazga, ale profil oponki na felgach, miażczy bardziej.

Super te zdjęcia :-)

Opublikowano
Fotele miazga, ale profil oponki na felgach, miażczy bardziej.

Super te zdjęcia :-)

no wlasnie z ciekawosci jaki tam jest profill?? na 25:grin:

Opublikowano

fajne kółko a i reszta nie najgorsza :polew:

a poważnie auto za każdym razem wyglada coraz bardziej obłędnie- nowe koło fajne ale beny są bezkonkurencyjne :thumbup1:

Opublikowano

Jest :slina::thumbup1:

Opublikowano

piekne auto ale w realu to pewnie urywa cyce

Opublikowano

no comment:slina::slina::slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.