Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.


Rdzewek_RdK

Rekomendowane odpowiedzi

trochę późno, bo fotka już na górze, ale jednak zapytam: mogłem zrobić z niej nagłówek? :naughty:

rdzewek2.jpg

jasne :good:

czy może ktoś przeglądający ten wątek nie chciał by kupić mojej A4 ? :cool1:

czyżby to, o czym mi już kiedyś pisałeś? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę późno, bo fotka już na górze, ale jednak zapytam: mogłem zrobić z niej nagłówek? :naughty:

rdzewek2.jpg

jasne :good:

czy może ktoś przeglądający ten wątek nie chciał by kupić mojej A4 ? :cool1:

czyżby to, o czym mi już kiedyś pisałeś? :kox:

a może i trafiła się pewna okazja :gwizdanie: ale to tylko takie przed przed wstępne myśli tylko :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek widze dalej furki poszukujesz :)

Rdzewek ma furkę mega doinwestowaną więc niskiej ceny się nie spodziewaj - z 45 tyś zł będzie chciał jak nic

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdzewek ma furkę mega doinwestowaną więc niskiej ceny się nie spodziewaj - z 45 tyś zł będzie chciał jak nic

:decayed: :decayed:

Mnie tam tyle wystarczy,

byle by starczyło na 30% wpłaty do leasingu na nową Dacie Logan MPV :good: :good:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 16:36_________________________________________________ :gwizdanie:

DSC01629.JPG

DSC01630.JPG

DSC01631.JPG

DSC01632.JPG

DSC01633.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooooooooooo stary z takimi gratami to 47 tyś śmiało możesz za furę krzyczeć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś orientuje się jaki jest koszt wymiany oleju, filtra oleju + powietrza w ASO ?

Albo coś co pozowli na wpis w książkę pojazdu niedużym kosztem ? :wink4:

Jakiś czas temu pojawił się na allegro taki oto lekko przechodzony koreczek, jakoś nie mogłem się powstrzymać i wylądował na moim biurku.

DSC01637.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś orientuje się jaki jest koszt wymiany oleju, filtra oleju + powietrza w ASO ?

Albo coś co pozowli na wpis w książkę pojazdu niedużym kosztem ? :wink4:

Jakiś czas temu pojawił się na allegro taki oto lekko przechodzony koreczek, jakoś nie mogłem się powstrzymać i wylądował na moim biurku.

DSC01637.JPG

jedź wymienić żarówkę postoju przód (i podjedź na wymianę ze swoją żarówką ) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobry pomysł... ja w A3 jeździłem zmieniać tam żarówki.. płaciłem całe 11,98 za żarówkę z wymianą :decayed: oczywiście brałem na to fakturę :polew:

a wymiana oleju + filtrów w ex A3 2.0 TDI wyniosło niecałe 1000 zł z ich materiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedź wymienić żarówkę :wink4:

Szydera ? :naughty: :naughty: Czy mówisz poważnie ?

jedź - wymieniaj - i upomnij się o wpis - łąski nie robią - a jak kogoś tam znasz to już totalnie nie powinno być problemu

żart to był ze swoją żarówką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wymiana oleju + filtrów w ex A3 2.0 TDI wyniosło niecałe 1000 zł z ich materiałem

:shocked:

a ja sądziłem że ASO peugeota ze mnie ździera.. :wallbash:

żart to był ze swoją żarówką :)

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pojawił się na allegro taki oto lekko przechodzony koreczek, jakoś nie mogłem się powstrzymać i wylądował na moim biurku.

DSC01637.JPG

tez go widzialem, ale wole kupic nowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można by powiedzieć że świątecznie prawie pierwszą stronę uprzątnąłem, kiedyś tam tylko porządne opisy jakieś, bo dałem zdjęcia samych grubszych rzeczy :good:

urwał mi się zamek/zatrzask/zaczep czy jak to tam nazwać od uchwytu który trzyma pudełko z trójkątem, da się wymienić tylko ten element czy trzeba całe mocowanie nowe dać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu :good: :good: :good: :good: :good:

uwielbiam to auto- chcesz się zaminić ? :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można by powiedzieć że świątecznie prawie pierwszą stronę uprzątnąłem, kiedyś tam tylko porządne opisy jakieś, bo dałem zdjęcia samych grubszych rzeczy :good:

urwał mi się zamek/zatrzask/zaczep czy jak to tam nazwać od uchwytu który trzyma pudełko z trójkątem, da się wymienić tylko ten element czy trzeba całe mocowanie nowe dać ?

jeśli chodzi ci w kalpie bagaznika, to kupujesz taką łopatkę, w aso mowisz o co kaman i 30 zł dajesz za mały plastik i masz, ja akurat od tego schowka na trujkąt mi sie rozwaliło to sciskasz te dwa bolce i schodzi ten jezyczek co trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...