Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

od razu inne wnetrze :cool1:

Opublikowano

ciekawe czy repliki wytrzymają zimę czy się pokrzywią...

Opublikowano

Piotrek do czego Ci tyle trytytek :decayed: fotele super :good: białe pasy by się przydały :)

Opublikowano
  • Autor

ciekawe czy repliki wytrzymają zimę czy się pokrzywią...

Nie no na zimę jest czarny Avus w 17 calach :good:

A co do pasów, to z czasem się załatwi :wink4:

Opublikowano

Dla mnie czarne auto i biały środek jest mega :good:

Mam nadziej, że tylko ty jeździsz autem bo tak to szkoda tych recaro. :kwasny:

pozdro.

Opublikowano

Piotrek daj pare aktualnych fotek do pierwszego postu- żeby mozna było obejrzeć wszystko w jednym miejscu :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

mam mały problem..

na oku mam koło z Porsche 20" o 9 calach szerokości, koła mają wysokie ET, bo aż 60. Jak wiadomo w prosiakach mamy inny rozstaw śrub, dlatego muszę zastosować dystans zmieniający rozstaw.

adapter ma 15mm szerokości, tak więc ET zmniejszy się do 45. Zastanawiam się czy ma to prawo się zmieścić ? Wiadomo opona będzie bardzo wąska pewnie 215/30.

Ma ktoś dobrą wyobraźnie i byłby w stanie mi powiedzieć jak to by wyglądało ?

Opublikowano

Na 9" zakładasz 215 oponke :mysli:

Tu masz 215 na 9,5", jak dla mnie to juz trochę za bardzo naciągnięta

image.jpg

ogólnie to auto się zamuli na takich felgach o jakieś 30ps na 100% :kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie no spokojnie, to ma być koło pod zloty na przyszły sezon.. ale nie wiem w ogóle czy jest jakieś prawo to wcisnąć przy w/w parametrach..

na codzień będę miał Bentleye

a co do oponki, to myślę że jakoś to będzie, byle powietrze nie uciekało po rantach :naughty: :naughty:

Opublikowano

spokojnie opona wytrzyma :) u mnie kumpel naciągał na fele 11" 225 :gwizdanie: i powietrze nie schodziło..jeśli chodzi o ET do zrobisz sobie odpowiedni dystans ze zmiennym rozstawem i będzie gitara :wink4:

Opublikowano

...a jaki model felgi upatrzyłeś?

Opublikowano

Z tymi białymi recaro to jest teraz miazga :good:

Opublikowano
  • Autor

spokojnie opona wytrzyma :) u mnie kumpel naciągał na fele 11" 225 :gwizdanie: i powietrze nie schodziło..jeśli chodzi o ET do zrobisz sobie odpowiedni dystans ze zmiennym rozstawem i będzie gitara :wink4:

ależ ze spokojem.. moi kumple też nie takie rzeczy robili :polew:

p.s jutro do Ciebie przedzwonię jak znajdę chwilę, mam nadzieje że coś działasz z montażem :good: :good:

969434afedf4b162gen.jpg

...a jaki model felgi upatrzyłeś?

to pozostanie tajemnicą do wiosny :polew:

Z tymi białymi recaro to jest teraz miazga :good:

jak będą przeszyte w pik, czarną nicią, wtedy powinno być dobrze :wink4:

Tym czasem... już niedługo...

20110218031-2.jpg

20110218031-3.jpg

20110218031-1.jpg

:polew: :polew:

Opublikowano

teżnie mogęsięjuż doczekać :>

Opublikowano

Szkoda, że u mnie nie ma takich parkingów na wsi :wallbash:

Opublikowano

chyba tylko ośki nie chcą żeby zima przyszła :naughty: :gwizdanie:

ps potężny nacią ciekawe jak bedzie na aucie wygladać :rolleyes:

Opublikowano

Jeszcze nikt tak gumy nie naciągał na forum :kox::decayed:

Ciekawe jak to na aucie będzie wyglądać :mysli:

Opublikowano

Rdzewek mogę Co polecić moją drogę dojazdową do odśnieżania :decayed:

Opublikowano

Rdzewek mogę Co polecić moją drogę dojazdową do odśnieżania :decayed:

zaproś go na kawę że niby tak towarzysko :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.