Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakby nie patrzeć to chyba najładniejsze B7 w klubie :slina:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze trochę brakuje aby auto wyglądało trochę lepiej z zewnątrz to na pewno listwy s4, tylne lampy z A6 (chociaż jeszcze się zastanawiam), inne końcówki wydechu, no i trzeba jeszcze trochę dopracować lakier

może nie ramka klubowa ale pamiętam.. :wink4:

jeszcze jedna jest na tylnej klapie

IMG_3733.JPG

czemu jej jeszcze nie pokazales na forum cultstyle ?

jak będę miał chwilę to założę odpowiedni wątek

no i do tego wpadła mi w oko ta sztuka.. jest na sprzedaż :kox:

DSC09175.jpg

Opublikowano

jakbyś zmieniał listwy boczne na S4 to rezerwuję twoje s-linowe

Opublikowano
  • Autor

jakbyś zmieniał listwy boczne na S4 to rezerwuję twoje s-linowe

:good: :good:

Opublikowano

... no i do tego wpadła mi w oko ta sztuka.. jest na sprzedaż :kox:

DSC09175.jpg

daj spokój, my jeździmy Audiiiiiii

Opublikowano

A co to za ulep (avat) na ostatnim zdjęciu :mysli: :gwizdanie: :kox:

ps. Ciekawe jak takim golfem z 3.0 pod maską się jedzie w zakrętach, bo rozłożenie masy pewnie tragiczne :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

daj spokój, my jeździmy Audiiiiiii

ale tak na niedzielę.. :naughty:

A co to za ulep (avat) na ostatnim zdjęciu :mysli: :gwizdanie: :kox:

ps. Ciekawe jak takim golfem z 3.0 pod maską się jedzie w zakrętach, bo rozłożenie masy pewnie tragiczne :wallbash:

nie to jest ulep masakryczny przespawana zawiecha z opla, no daj spokój. W ogóle niezły gość, powiedział że ma jeszcze turbo do tego silnika ale na razie tata kazał mu się przyzwyczaić do takiej mocy :naughty:

Ale była jedna dwójka.. pod maska (a raczej w bagażniku) 4.2 z S8 :kox: napęd na tył.. na 1/4 masakra :naughty:

Opublikowano

daj spokój, my jeździmy Audiiiiiii

ale tak na niedzielę.. :naughty:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

gdybym miał kasę wstawił bym do tej jetty R36 z nowego paska, zrobił jej napęd na 4 buty. Taki miszmasz, z zewnątrz klasyk a pod maską 300koni

Opublikowano

a wiesz ile wołają za tą Jettkę?

Opublikowano
  • Autor

Właściciel chce 10 bez gwintu i kół.. :gwizdanie:

Opublikowano

łeeeee

to w du(sz)ę z takim interesem

Opublikowano
  • Autor

Pewnie maly przebieg jest i stan igla Jetty :)

oryginalne 140tys, blacharka to coś pięknego, zero rdzy, do tego prawdziwa seria

DSC-5337.jpg

Opublikowano

jakby nie patrzeć to chyba najładniejsze B7 w klubie :slina:

Chyba? NAPEWNO :)

Opublikowano

Rdzewek ma ladniejszy model Bentleya :good:

I pamietaj ze jak bedziesz je sprzedawal dajesz mi znac :evil:

Opublikowano

Rdzewek nie szukasz przypadkiem na show car, ori nowych welurowych dywaników z obszyciem w kolorze Twoich foteli :naughty:

Opublikowano
  • Autor

mój kumpel sprzedaje te koła :good: jakby ktoś się interesował to pewny interes..

Rdzewek ma ladniejszy model Bentleya :good:

I pamietaj ze jak bedziesz je sprzedawal dajesz mi znac :evil:

oczywiście że pamiętam :) na następny sezon może wlecą jakieś 20" więc może się dogadamy :decayed:

Rdzewek nie szukasz przypadkiem na show car, ori nowych welurowych dywaników z obszyciem w kolorze Twoich foteli :naughty:

how much ? :gwizdanie:

Opublikowano

how much ? :gwizdanie:

Napiszę tutaj bo masz pełną skrzynkę.

Mam dywaniki Audi Exclusive z obszyciem cognac:

przód: 8E1 863 691 A VMU

tył: 8E0 864 450 A VMU

sprzedam komplet za 330 przesyłka w cenie :)

Ceny z aso możesz tu sprawdzić:

http://sklep.gajos.com.pl/sklep/

przód: 290,30

tył: 180,67

:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.