Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ile za Bentleye

Oddawaj Bentleye :decayed:

chyba załapałem kontakt na kolejny "zniszczony" kpl więc zobaczymy :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty:

Jak cos wal na PW.

Opublikowano

Mój ojcien ma relingi w Galaxy, a ja nie chce robić z audi vana :tongue4::decayed:

Wywalaj, bedzie nisko i gładko. :good:

Opublikowano

avant bez relingów jest jak baba bez cycków ...

Opublikowano

moim zdaniem jest najładniejsza :good:

Moim tez najładniejsza :drunk:

no co wy??? :shocked: oszaleliście??? Co wy bredzicie :cool1:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

no co wy??? :shocked: oszaleliście??? Co wy bredzicie :cool1:

lewy żarnik powoli odmawia mi posłuszeństwa więc wiesz :gwizdanie: :naughty: :naughty:

Opublikowano

nie mam ich jeszcze

zamówione jest 6 kpl. z czego przyjechały tylko 2 i się nie załapałem, musimy poczekać :disgust:

ale jest sposób na padający D1S - w dzień używaj DRL a wieczorami nie jeźdźij tylko DOBRANOCKA i spać

Opublikowano
  • Autor

ale jest sposób na padający D1S - w dzień używaj DRL a wieczorami nie jeźdźij tylko DOBRANOCKA i spać

ciągnij się :naughty: :naughty:

Opublikowano

avant bez relingów jest jak baba bez cycków ...

:laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

avant bez relingów jest jak baba bez cycków ...

:good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

jak tam temat dystansow ? :decayed::naughty:

Opublikowano
:facepalm: ja już straciłem nadzieję :thumbdown:
Opublikowano
  • Autor

od 2 tygodni są gotowe :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 11:06_________________________________________________na potwierdzenie macie zdjęcie.. w Windowsie nawet będzie widać datę..

nie odzywałem się bo je testuje.. nie chciałbym aby komuś urwały się przy 200km/h wczoraj grzałem na nich 245 na autostradzie przy moich 19" i wszystko ok, na zakrętach i niezłych dziurach też nieźle

DSC00711.JPG

Opublikowano

OOOO to co się kolega nie odzywa :good::naughty: Proszę o info na PW ile będzie mnie ten kpl kosztował :gwizdanie:

Opublikowano

OOOO to co się kolega nie odzywa :good::naughty: Proszę o info na PW ile będzie mnie ten kpl kosztował :gwizdanie:

najpierw go przeproś :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Wyglądają profi :good: pierścienie jak w tych z ECS :naughty:

Mea culpa :hi:

Opublikowano
  • Autor

OOOO to co się kolega nie odzywa :good::naughty: Proszę o info na PW ile będzie mnie ten kpl kosztował :gwizdanie:

za rysunek dostaniesz kpl w gratisie :good: tylko na PW podeślij adres dla kuriera.. będę wieczorem to odpiszę

najpierw go przeproś :gwizdanie:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 11:12_________________________________________________ale mówię, jak po 5tys się rozlecą to przepraszam :naughty: tam jest może z 1mm ścianki tak prawdę mówiąc, jakiż inżynier musiał się potężnie napocić aby to rozplanować, jeżeli nie wytrzyma trzeba będzie przerzucić się na DA

Opublikowano

To wobec tego zapraszam na browara jak byś był w Sz-nie :)

Adresik puszczę na maila :wink4:

BTW jakli to jest stop alu :mysli:

Opublikowano

Ja tez czekam na info co do ceny :kox:

Opublikowano

A jakie te dystanse szerokie, może tez się załapie na komplet :gwizdanie:, jaka cana za 4szt.???

Opublikowano

Może ja też bym wziął 2 sztuki na tył jak szerokość jest większa od tych co mam. :mysli::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.