Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dla wyjaśnienia żeby nie roztrząsać definicji "seria" - chodzi o wersje które wyjeźdżały z fabryki, u mnie np fabrycznie były felgi 18 cali. Jeżdżę na codzień po warszawie na 18 ( jest ok, nie zawadza, na nierównym nie jest super komfortowo ale za to pewnie). Jeździłem kolegi 3.0 tdi zawieszenie nie s-line na 19 ( miekko amortyzował , ale żadnej krótkiej nierówności ani dziury nie miniesz bez uderzenia i wrażenia jakbyś jechał na feldze :) więc myślę że mam tu pojęcie. Myślę że jak jest 19 albo więcej to już jest hardcore przy a4 b7 w Polsce oczywiście. Choć nikomu nie zabraniam ani za to nie ganię. Jest ładnie za to. W a4 b7 17 to jest pełen komfort. Wiadomo ze mody to fajna sprawa lecz chodzi mi o to wystawanie rantów felg. Wiem już że chodzi Ci o taki styl ale w Polsce nawet jak się jeździ po mega równych drogach to przy takiej feldze bez rantu to sory ale na wystarczy nawet nie krawężnik ale nierówność i można felge załatwić. Chyba że auto ma być samochodem tylko na złoty, do zabawy. Ale A4 to chyba nie takie auto żeby robić z niego obiekt muzealny do muzeum motoryzacji w Otrębusach. Co do radości z modów się zgadzam i rozumiem że wielu to lubi zwłaszcza na forum a4-klub. Pozatym żeby już nie drażnić fanów dużego koła powiem że jest to ładne ale jak tak dalej pójdzie to 24" w b9 będzie mało:)

co do rebusa to już skasowałem:) zadanie matematyczne dla omnibusów:)

Opublikowano

[q

jeszcze trzeba jakieś gumowe ochraniacze na ranty felg przykleić, bo inaczej za 2 miesiące do renowacji, no chyba że jeździsz nie po Polsce:) Felgi wyglądają ładnie ale jak się patrzy od tyłu i przodu fury to te wystające 2 cm ranty felg są śmieszne. Załóż szersze opony albo spiłuj troche felgę jak musi być właśnie taki wzór:) Przypomina mi to takie bmki 20 letnie i golfy II co jeźdzą 30 km/h bo szybciej nie mogą żeby nie przycierać na wybojach i zakrętach:) Pozatym wzór felgi i wielkość ok.

Stawiając serię przy tym aucie to seria wygląda śmiesznie :polew: ale myślę że zdecydowanie spiłowanie felg by pomogło :wallbash:

Gratulacje auta wygląda :kox:

zależy jaką serię postawisz, są serie dobrze wyposażone na niezłej feldze, może nie od bentleya albo lambo ale też ogarniają, no i można taką jeszcze jeździć po Polsce bez wpisanego numeru kręglarza/masażysty na pierwszym miejscu w komórce:)

tak czy inaczej fura doinwestowana:), ja nie musiałem tyle inwestować ale takie zabawy to też przyjemne tylko w portfelu tonera coraz mniej na drukowanie kasiory

:) :)

Czy wiesz co oznacza słowo seria ? Nie mówimy o autach z choć lekkimi modyfikacjami czy felgami - tylko o aucie które wyjeżdżało z salonu jako golas. Czy jeździłeś na takich felgach po polskich drogach ? Ja nie :( więc się nie wypowiadam jak się na nich jeździ. Jedni uważają że 17 to za dużo - może i tak dla nie których co jeżdżą po roli a nie drodze i wpadają w każdy krater. Moim zdaniem wszystko zależy od tego jak się chce jeździć i gdzie.

Jakby ktoś liczył się z kasą na mody to o czym trzeba by było pisać te 180 storn jak mają niektórzy o swoich autach - tutaj się liczy radość z własnej pracy i efekt działania. Jeden chce kupić spasioną wersję drugiemu większą radość sprawi zmiana ,,paru rzeczy w aucie,, :)

Mi się auto na maxa podoba :good: a to właściciel nim jeździ i jemu ma pasować komfort. :kox:

uote author=dominikt1 link=topic=177204.msg2409511#msg2409511 date=1305459621]

jeszcze trzeba jakieś gumowe ochraniacze na ranty felg przykleić, bo inaczej za 2 miesiące do renowacji, no chyba że jeździsz nie po Polsce:) Felgi wyglądają ładnie ale jak się patrzy od tyłu i przodu fury to te wystające 2 cm ranty felg są śmieszne. Załóż szersze opony albo spiłuj troche felgę jak musi być właśnie taki wzór:) Przypomina mi to takie bmki 20 letnie i golfy II co jeźdzą 30 km/h bo szybciej nie mogą żeby nie przycierać na wybojach i zakrętach:) Pozatym wzór felgi i wielkość ok.

Stawiając serię przy tym aucie to seria wygląda śmiesznie :polew: ale myślę że zdecydowanie spiłowanie felg by pomogło :wallbash:

Gratulacje auta wygląda :kox:

zależy jaką serię postawisz, są serie dobrze wyposażone na niezłej feldze, może nie od bentleya albo lambo ale też ogarniają, no i można taką jeszcze jeździć po Polsce bez wpisanego numeru kręglarza/masażysty na pierwszym miejscu w komórce:)

tak czy inaczej fura doinwestowana:), ja nie musiałem tyle inwestować ale takie zabawy to też przyjemne tylko w portfelu tonera coraz mniej na drukowanie kasiory

:) :)

Czy wiesz co oznacza słowo seria ? Nie mówimy o autach z choć lekkimi modyfikacjami czy felgami - tylko o aucie które wyjeżdżało z salonu jako golas. Czy jeździłeś na takich felgach po polskich drogach ? Ja nie :( więc się nie wypowiadam jak się na nich jeździ. Jedni uważają że 17 to za dużo - może i tak dla nie których co jeżdżą po roli a nie drodze i wpadają w każdy krater. Moim zdaniem wszystko zależy od tego jak się chce jeździć i gdzie.

Jakby ktoś liczył się z kasą na mody to o czym trzeba by było pisać te 180 storn jak mają niektórzy o swoich autach - tutaj się liczy radość z własnej pracy i efekt działania. Jeden chce kupić spasioną wersję drugiemu większą radość sprawi zmiana ,,paru rzeczy w aucie,, :)

Mi się auto na maxa podoba :good: a to właściciel nim jeździ i jemu ma pasować komfort. :kox:

Zg

jakiś rebus :mysli:

Opublikowano

[q

jeszcze trzeba jakieś gumowe ochraniacze na ranty felg przykleić, bo inaczej za 2 miesiące do renowacji, no chyba że jeździsz nie po Polsce:) Felgi wyglądają ładnie ale jak się patrzy od tyłu i przodu fury to te wystające 2 cm ranty felg są śmieszne. Załóż szersze opony albo spiłuj troche felgę jak musi być właśnie taki wzór:) Przypomina mi to takie bmki 20 letnie i golfy II co jeźdzą 30 km/h bo szybciej nie mogą żeby nie przycierać na wybojach i zakrętach:) Pozatym wzór felgi i wielkość ok.

Stawiając serię przy tym aucie to seria wygląda śmiesznie :polew: ale myślę że zdecydowanie spiłowanie felg by pomogło :wallbash:

Gratulacje auta wygląda :kox:

zależy jaką serię postawisz, są serie dobrze wyposażone na niezłej feldze, może nie od bentleya albo lambo ale też ogarniają, no i można taką jeszcze jeździć po Polsce bez wpisanego numeru kręglarza/masażysty na pierwszym miejscu w komórce:)

tak czy inaczej fura doinwestowana:), ja nie musiałem tyle inwestować ale takie zabawy to też przyjemne tylko w portfelu tonera coraz mniej na drukowanie kasiory

:) :)

Czy wiesz co oznacza słowo seria ? Nie mówimy o autach z choć lekkimi modyfikacjami czy felgami - tylko o aucie które wyjeżdżało z salonu jako golas. Czy jeździłeś na takich felgach po polskich drogach ? Ja nie :( więc się nie wypowiadam jak się na nich jeździ. Jedni uważają że 17 to za dużo - może i tak dla nie których co jeżdżą po roli a nie drodze i wpadają w każdy krater. Moim zdaniem wszystko zależy od tego jak się chce jeździć i gdzie.

Jakby ktoś liczył się z kasą na mody to o czym trzeba by było pisać te 180 storn jak mają niektórzy o swoich autach - tutaj się liczy radość z własnej pracy i efekt działania. Jeden chce kupić spasioną wersję drugiemu większą radość sprawi zmiana ,,paru rzeczy w aucie,, :)

Mi się auto na maxa podoba :good: a to właściciel nim jeździ i jemu ma pasować komfort. :kox:

uote author=dominikt1 link=topic=177204.msg2409511#msg2409511 date=1305459621]

jeszcze trzeba jakieś gumowe ochraniacze na ranty felg przykleić, bo inaczej za 2 miesiące do renowacji, no chyba że jeździsz nie po Polsce:) Felgi wyglądają ładnie ale jak się patrzy od tyłu i przodu fury to te wystające 2 cm ranty felg są śmieszne. Załóż szersze opony albo spiłuj troche felgę jak musi być właśnie taki wzór:) Przypomina mi to takie bmki 20 letnie i golfy II co jeźdzą 30 km/h bo szybciej nie mogą żeby nie przycierać na wybojach i zakrętach:) Pozatym wzór felgi i wielkość ok.

Stawiając serię przy tym aucie to seria wygląda śmiesznie :polew: ale myślę że zdecydowanie spiłowanie felg by pomogło :wallbash:

Gratulacje auta wygląda :kox:

zależy jaką serię postawisz, są serie dobrze wyposażone na niezłej feldze, może nie od bentleya albo lambo ale też ogarniają, no i można taką jeszcze jeździć po Polsce bez wpisanego numeru kręglarza/masażysty na pierwszym miejscu w komórce:)

tak czy inaczej fura doinwestowana:), ja nie musiałem tyle inwestować ale takie zabawy to też przyjemne tylko w portfelu tonera coraz mniej na drukowanie kasiory

:) :)

Czy wiesz co oznacza słowo seria ? Nie mówimy o autach z choć lekkimi modyfikacjami czy felgami - tylko o aucie które wyjeżdżało z salonu jako golas. Czy jeździłeś na takich felgach po polskich drogach ? Ja nie :( więc się nie wypowiadam jak się na nich jeździ. Jedni uważają że 17 to za dużo - może i tak dla nie których co jeżdżą po roli a nie drodze i wpadają w każdy krater. Moim zdaniem wszystko zależy od tego jak się chce jeździć i gdzie.

Jakby ktoś liczył się z kasą na mody to o czym trzeba by było pisać te 180 storn jak mają niektórzy o swoich autach - tutaj się liczy radość z własnej pracy i efekt działania. Jeden chce kupić spasioną wersję drugiemu większą radość sprawi zmiana ,,paru rzeczy w aucie,, :)

Mi się auto na maxa podoba :good: a to właściciel nim jeździ i jemu ma pasować komfort. :kox:

Zg

jakiś rebus :mysli:

chyba tak :polew:

Opublikowano

Jest fajna :good:

Opublikowano

Oddawaj Bentleye :decayed:

Opublikowano

Rdzewek, to kiedy podzialasz w temacie dystansow? bo nie wiem, czy nie zamawiac z USA :rolleyes:

Opublikowano

No też bym się ucieszył :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dobra jutro daje 4 kpl na produkcje i to już pewne

Opublikowano
:good:
Opublikowano

:good: a jaki stop alu bierzesz :)

Opublikowano
  • Autor

Oddawaj Bentleye :decayed:

chyba załapałem kontakt na kolejny "zniszczony" kpl więc zobaczymy :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty:

no i udało się lekko poprawić tył..

http:

DSC00682.JPG

DSC00684.JPG

DSC00685.JPG

DSC00690.JPG

DSC00692.JPG

i bonus kiedyś strzelony

DSC00675.JPG

:hmm: powoli też rozważam sprzedaż lambosów, więc jak ktoś ma ochotę proszę o PW

DSC00702.JPG

DSC00703.JPG

ktoś też się pytał o wagę kół.. przepraszam że dopiero teraz..

20110517044.jpg

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

piękne auto , wręcz wygląd perfekt :notworthy:

Opublikowano

ależ piękny czarnuch z Twojej B7 ki - chyba najładniejsze na forum :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:slina: O ja pier**le ale koza :slina:
Opublikowano

ekstra :naughty: aj lajk

Opublikowano

Rdzewek_RdK fajnie te fele , ja co prawda nie jestem zwolennikiem az takiej gleby i odsadzenia kol ale bez watpienia jest to jedna z najladniejszych ( jak nie najladniejsza ) B7 na forum :cool1:

Opublikowano

moim zdaniem jest najładniejsza :good:

Opublikowano

Moim tez najładniejsza :drunk:

Opublikowano
  • Autor

są ładniejsze moim zdaniem tutaj więc bez przesady :)

mam pytanie

relingi zostawić czy usunąć ?

jakieś konstruktywne opinie mile widziane, ja np zauważyłem, że z relingami auto wygląda dynamicznej (przynajmniej od boku), bez nich jest za to jest zdecydowanie niżej.

No i tak się waham.. :decayed:

Przy okazji dzisiaj były wyjmowane amorki i bawiliśmy się nastawieniami zawieszenia, chyba znalazłem idealne połączenie świetnej trakcji i zachowanie komfortu :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.