Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurde, jeszcze raz oglądam i oglądam - super wygląda :decayed:

audi na tym foto mi się mega podoba

DSC00667.JPG

wrzuciłem na audizine - niech się amerykańce napatrzą też :decayed:

Opublikowano

wpadasz na ogólnopolski? daleko nie masz :naughty:

Opublikowano

"Jedziemy najprawdopodobniej na Worthersee" - to tłumaczy Polo Style z kołami... :wallbash:

Mam tylko nadzieję, że wjadą tam potem normalnej szerokości opony i dekielki OOOO, bo bardzo ładna felga i szkoda jej tak szpecić?

Opublikowano

na srebrnych kołach nie chromowanych, wygląda dobrze wręcz bardzo dobrze.

Opublikowano

Co tu dużo mówić - :kox: :kox: :kox: i jeszcze metr koxu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

bajk to jeszcze mogłem dać blendę zamiast tablicy a nie tam wioskę robisz :polew: :polew:

Staszek niestety Cię zmartwię, opony jak i dekle zostają tak jak są obecnie

a na ogólnopolski się wybieram :wink4:

Opublikowano

za późno :decayed:

Opublikowano

a na ogólnopolski się wybieram :wink4

:good: :good: :good: chociaż ja się nie będę miał czym chwalić w porównaniu do Ciebie.. do tego czasu pewnie nic nie zrobię z autem i będę serią..

Opublikowano

koło wygląda mega dobrze :gwizdanie: , ja szukam takich B jak na fotce na tt

Opublikowano

kolego a zamontowałeś już sobie :?

1.jpg

TQTTRASLCT

blokada-skrzyni-biegow-niedzwiedz-lock-6568.jpg

Opublikowano

miażdży suty i to całkiem konkretnie :slina:

Opublikowano
  • Autor

kolego a zamontowałeś już sobie :?

1.jpg

TQTTRASLCT

blokada-skrzyni-biegow-niedzwiedz-lock-6568.jpg

doszedłem do takiej wprawy że całą kierownicę odkręcam w 2 minuty :naughty: :naughty:

dzisiaj już padam na ryj ale jutro do Ciebie zadzwonię i powiem co tam działam w "naszej" sprawie :naughty: :naughty: :polew:

Opublikowano

Sprzedaj mi te kola... :slina: :slina: :slina:

Jest mega OK :good:

Opublikowano

Rdzewek... jest szał :kox: :kox: :cool1:

Opublikowano

Jak pisali jest extra, duża fela + mega gleba :good:

Osobiście to mi na tych czarnych felach bardziej sie podobało :gwizdanie:

Opublikowano

podniecajcie się półki możecie :cool1:,niedługo to auto będzie całe porysowane :gwizdanie:

...niech tylko ta kanalia przyjedzie na spota :guma:

Opublikowano
  • Autor

...niech tylko ta kanalia przyjedzie na spota :guma:

ojtam ojtam :naughty: piwo Ci przywiozę i nie będziesz tyle marudził :polew: :polew:

a lambo tak przejściowo jeszcze trzymam, ale idą na sprzedaż

Opublikowano

lambo w czerni prezentuja sie git.

btw, podchodziles do tematu dystansow w koncu ?

Opublikowano

lambo w czerni prezentuja sie git.

btw, podchodziles do tematu dystansow w koncu ?

właśnie, robiłeś już coś w tym temacie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.