Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

JZaloze sie ze bedzie juz "za duzo" z przodu...

No właśnie ja lubię minimalizm a tutaj już się robi przerost formy nad treścią

Opublikowano

kozaczek to wygląda

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ciepło było, dorezałeś coś w tym czasie? :>

Opublikowano
  • Autor

coś tam zrobiłem, ale na razie cisza. Info będzie później.. :naughty: tam jedną fote w sumie mam jeżeli chodzi o przód.. resztę powoli trzeba dalej dopracować

DSC00440.JPG

DSC00435.JPG

Opublikowano

No i jest czarnuch :kox:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano
  • Autor

Potrzebuje takiej małej pilnej porady, i tak będę miał nowe Benty ale koła przed 16 idą do malowania i zastanawiam się nad kolorem

Opcje:

1) srebrny zostaje jak jest teraz

2) biały

3) czarny połysk

4) czarny mat

5) coś co zobaczycie poniżej

Kupiłem kwietniowy VWSpeed i zakochałem się w jednej golfinie, a szczególnie kołach. Idealnie pasują do srebrnej budy

DSC00450.JPG

DSC00451.JPG

DSC00452.JPG

Opublikowano

też jestem za białym :wink4:

Opublikowano

6) niebieski mógłby ciekawie wyglądać na czarnuchu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

6) niebieski mógłby ciekawie wyglądać na czarnuchu :gwizdanie:

trochę jak wóz papa smerfa :decayed: :decayed:

ale widziałem coś takiego na czarnym pasacie i dawało radę..

biały kusi, nie powiem że nie.. tyle że już sporo aut z białymi kołami

Bentleye na pewno zostaną srebrne a tu mogę wariować ile się da :wink4:

Opublikowano

U mnie w czewie jeździ czarne A3 z niebieskimi felgami właśnie w takim wzorze jak ma golf. Ten niebieski jest dosyć jasny, taki błękitny. Mnie się podoba zestawienie tych kolorów

Na jedną strone zrób białe felgi, a na drugą niebieskie. Jak szaleć to szaleć

Opublikowano

Białego jest trochę to fakt ale szczerze powiem, że nie widzi się tego na ulicach dużo. :cool1: U Ciebie w powiązaniu z czernią to byłaby masakra! :kox: :kox:

Opublikowano

walnij róż albo ostrą czerwień i będzie gitara :naughty:

Opublikowano

albo krwista czerwień albo poamrańcz z barwy fouca rs :kox:

Opublikowano

Przodzik ładny, ale znaczek na czarno też bym zrobił w czerń. Ja u siebie już zrobiłem i wygląda ładnie :kox:

A z kołami to cieżko, najlepiej jakiś VT zrobić i po problemie.

Opublikowano

nie rób białych bo ja będę miał ..już się malują od tygodnia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie rób białych bo ja będę miał ..już się malują od tygodnia :decayed:

ciągnij się.. :polew: :polew:

ale chyba pomaluje je na czarny połysk, po pierwsze ciekawi mnie efekt a po drugie na tak pomalowane koła mam nawet od ręki klienta, więc czemu nie.. ale jakiś kolor tez mnie kusi..

Opublikowano

czarny do czarnego nie będzie tego szau :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.