Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.


Rdzewek_RdK

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie siedzi, niewiarygodne co gleba robi z autem :good:

Teraz jakieś fele, na lato, co by ładnie przez nie tarcze było widać. :evil:

Jak długo zakładałeś gwint ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdzewek ogromny podziw za tempo Twoich modów i gust :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdzewek ogromny podziw za tempo Twoich modów i gust :good:

spore plany tak trzymaj :decayed:Rdzewek_RdK jak bedziesz sprzedawal to daj znac :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgtan, jak będę w domu to sprawdzę i podam wysokość, nie wiem ile go zakładali bo się nie pytałem..

najgorsze że czasu mało.. sam chciałem wszystko poskładać, bo to jednak największa przyjemność no ale cóż.. inne rzeczy też czekają :polew:

ktoś w sprawie kół coś poradzi.. szukam czegoś oryginalnego i w miarę gustownego.. mam coś upatrzonego w sumie czego u nas na b7 nie widziałem ale się waham jeszcze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgtan, jak będę w domu to sprawdzę i podam wysokość, nie wiem ile go zakładali bo się nie pytałem..

najgorsze że czasu mało.. sam chciałem wszystko poskładać, bo to jednak największa przyjemność no ale cóż.. inne rzeczy też czekają :polew:

ktoś w sprawie kół coś poradzi.. szukam czegoś oryginalnego i w miarę gustownego.. mam coś upatrzonego w sumie czego u nas na b7 nie widziałem ale się waham jeszcze..

Co takiego :?: Powiedz będę pierwszy! :polew: :polew: :polew::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu dorwałem ostatni element żeby zamknąć stylistycznie sprawę przodu auta..

listewka.jpg:slina:

blenda pójdzie tylko w kolor co by do zderzaka pasowała..

zastanawiałem się czy nie pokryć dokładki od cupry carbonem :gwizdanie: tak żeby przypominała tą dokładeczkę z dtm'a. Problem jest taki że folia od 3M wygląda co najmniej słabo, no chyba że udało by się ją pokryć klarem, ale to chyba ciężka sprawa.. może macie jakieś pomysły ?

A i jedna fotka jeszcze z standardową zawiechą i kołem sąsiada, można zobaczyć jak wysoko auto stoi..

20101011011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, czy będą się czepiać policjanci w sprawie braku rejki z przodu :gwizdanie: z tego co pamiętam to prawo mówi, że jeśli jest miejsce na tablice to tablica być musi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości założyłem letnie 18 dzisiaj.. :gwizdanie: oczywiście pech chciał że nagle przy zakładaniu 3 koła rozpętała się śnieżyca :polew: :polew: :polew:

DSC00323.JPG

DSC00325.JPG

DSC00326.JPG

DSC00327.JPG

DSC00330.JPG

DSC00331.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie siedzi, jak wam sie chciało zmieniac koła na tą jedą chwile :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo mam cos z oczami, albo czegos nie doczytalem :tongue4:

przod siedzi pieknie... a tyl to jakis allroad ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ok, tył na razie zostaje wysoko skręcony :gwizdanie: czekam na prawdziwą wiosnę, i tak zrobiło mi się z 10cm prześwitu.. dzisiaj podkręcę trochę przód do góry bo nie mam ochoty zamiatać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy przypadkiem podczas obniżania podwyższania przodu nie zmienia się zbierzność samochodu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak za każdym razem zmienia się , trzeba jechać na geometrie :good: :good:

jeszcze jest pytanie co się robi i jak to się robi

ja nie miałem nic przestawione przy wymianie zawiasu... przy regulowaniu już twardości potem, nic się nie zmienia (a tez trzeba nogę odkręcić)

Rdzewek i jaką wysokosć zawiasu miałeś?

a tak wogóle to co Ty zrobiłeś że ci się udało podnieść tak tył????? masz zawias seryjny z tyłu czy co..

KW2 mają z tyłu regulację od -30 do -60 więc z tyłu na max rozkręcony powinien ci stać niżej niż 1bV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie maiłem czasu tej wysokości sprawdzić.. jeżeli chodzi o tył to jest skręcony na samej górze, auto stoi praktycznie jak stało..

a jeżeli sugerujecie się może tym zdjęciem

20101011011.jpg

to w ramach sprostowania mogę powiedzieć że zdjęcie to przedstawia 255/35 R19 (od sąsiada z A6) jeszcze na standardowym zawieszeniu przed założeniem gwintu :wink4:

++++++++++++++++++++++++++++

++++++++++++++++++++++++++++

Teaser..

DSC00334.JPG

DSC00336.JPG

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...