Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.


Rdzewek_RdK

Rekomendowane odpowiedzi

wstyd mi pokazać tak prawdę mówiąć, bo wygląda to co najmniej kupowato :no:

w sumie to się zawiodłem bo myślałem że będzie to inaczej wyglądać, a tak to muszę obejść się smakiem.. :wallbash:

DSC00337.JPG

DSC00338.JPG

DSC00339.JPG

DSC00350.JPG

DSC00347.JPG

DSC00345.JPG

Na pewno jest inaczej niż mają wszyscy, ale jakoś to chyba nie to.. :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest inaczej :punk::cygaro:

Trzeba na żywo zobaczyć, pewnie nie jest tak źle :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem bardzo slabo... juz lepiej wygladaja avusy w 17" niz to kolo w dodatku na calym czarnym aucie...

to jakas replika / podrobka lambo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, zastanawiałem się nad białą perłą, ale i tak nie wiem do końca jak będzie, kusi mnie wrócić do pakietu "komfortowego" czyli zawias seria i 18 avusy

jakbym miał kasę wsadził bym koła od bentleya, a tak to mam mieszane uczucia, na żywo robi wrażenie przez ten rozmiar, przydały by się jakieś dystanse ewentualnie, na zdjęciach cholernie "płaskie" się wydają..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest ok, skręć tył dołóż dystanse i zacznie to wyglądać o niebo lepiej :wink4:.

Koła największe wrażenie robią na B5, które kiedyś widziałem na necie, tylko nie pamiętam gdzie... :wallbash:

Ogólnie jest dobrze, przynajmniej nie będziesz widział tryliard identycznych kół na mieście jak wzory rs4, avusy, rs6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcesz już gwintu?

gwint jest wyjątkowo komfortowy, w porównaniu do tego na czym wcześniej miałem okazje jeździć jest bajka ale w razie czego mam chętnego jelenia :naughty: :naughty:

co do kół to zależało mi na czymś czego na innej b7 nie spotkam, zobaczymy jak to będzie, może walnie się to w biel i zostawi na niedzielne wypady..

najgorsze że mam z 3 półki w garażu gratów do auta, a nie ma nawet czasu tego wszystkie pozakładać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcesz już gwintu?

gwint jest wyjątkowo komfortowy, w porównaniu do tego na czym wcześniej miałem okazje jeździć jest bajka ale w razie czego mam chętnego jelenia :naughty: :naughty:

co do kół to zależało mi na czymś czego na innej b7 nie spotkam, zobaczymy jak to będzie, może walnie się to w biel i zostawi na niedzielne wypady..

najgorsze że mam z 3 półki w garażu gratów do auta, a nie ma nawet czasu tego wszystkie pozakładać

jak bys miał graty powyrzucać to chętnie je przyjmę :notworthy:

A fele bym zrobił na ciemno z jakims jasnym akcentem, jasne bede nieładnie wyglądać moim zdaniem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt że a autem niby nic się nie dzieje bo czasu brakuje..

ale jakieś zdjęcia z soboty

założona dokładka z cupry, niestety przez zagnieciony zderzak wygląda dziwnie, założone letnie koła, felgi pokryte 2 warstwami rimwaxa

Widać że potrzebne są dystanse.. dodatkowo tył idzie 1-1,5cm niżej jakoś jak będzie chwila. Dzisiaj zrobiłem z 250 testowych kilometrów na 19 z prześwitem 10cm po drogach gładkich jak stół i takich na prawdę strasznych, muszę przyznać że jest wyjątkowo dobrze, podejrzewam że na normalnym zawieszeniu było by w ogóle przyjemnie. Także na prawdę Panowie którzy śmigają cały czas na 16 nie brać się większych rozmiarów takich jak 18-19, jeżeli nie pojeździcie to się nie przekonacie. Ja tez robię sporo kilometrów rocznie, i na 18 na prawdę jest duży komfort i już świetny wygląd :good: :good:

Koniecznie trzeba odświeżyć lakier :wink4:

DSC00366.JPG

DSC00367.JPG

DSC00369.JPG

DSC00373.JPG

DSC00374.JPG

DSC00375.JPG

DSC00377.JPG

DSC00378.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci, że aż się prosi o białe kierunki... myślałeś może o zrobieniu przednich lamp tak jak miał Miron w B7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci, że aż się prosi o białe kierunki... myślałeś może o zrobieniu przednich lamp tak jak miał Miron w B7?

Jasne :good: Pisałem parę stron wcześniej że czekam na zdjęcie zderzaka do malowania :) może uda się w tym tygodniu, nawet mam oryginalne 2 białe szkiełka od kierunków, nie będzie samego odbłyśnika który daje dziwną poświatę, tylko będzie ładna oryginalna kopułka. "Płetwa" reflektora idzie w kolor nadwozia, a wnętrze w czarny mat, wszystko do okola odbłyśników zostaje w chromie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten przedni zderzak do zrobienia bo kupa straszna z tym zagięciem.

Felgi myśle ze by pasowały jakbyś miał szersze opony i moze delikatnie wyzszy profil ale bardziej przeszkadza to ze wąska opona, takie moje wrażenie bo felga jest ok jeszcze jak posadzisz auto niżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to git :good: niestety nie pamiętam wszystkiego co czytam w tematach, które mnie interesują :hi: mam nadzieję, że wybierzesz się na VW Manię i zobaczę autko na żywo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...