Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.


Rdzewek_RdK

Rekomendowane odpowiedzi

co oznacza..wywalenie zbędnych rzeczy z nadwozia. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do szkielek Kierunkow to sciagnij po prostu tylko te pomaranczowe szkielka i zostaw same odblysniki (miron tak mial) i zaloz pomaranczowe zarowki lub srebrne ktore daja pomaranczowe swiatlo (jak wolisz) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co oznacza..wywalenie zbędnych rzeczy z nadwozia. ?

ramka od tablicy, wycieraczka, te małe chlapacze przy nadkolach

wrc żebym ja pamiętał gdzie on to przykręcał to by było dobrze, tyle tematów tu przejechane mam że głowa boli czasami :embarrassed: ale kojarzę ten przedni pas, albo drugą stronę zderzaka, chociaż tego nie pamiętam. Przetwornice które mam są małe więc da się coś wymyślić.

i teraz tak coolery mają takie wymiary (podaję nie wymiary fizyczne razem z dolotami, tylko powierzchnie rdzenia chłodzącego)

Strona LEWA (jak coś to strona kierowcy :polew:)

64x197x210

PRAWA

81x190x225

Co do szkielek Kierunkow to sciagnij po prostu tylko te pomaranczowe szkielka i zostaw same odblysniki (miron tak mial) i zaloz pomaranczowe zarowki lub srebrne ktore daja pomaranczowe swiatlo (jak wolisz) :)

mam z odzysku dwa oryginalne białe szkiełka więc jest spoko :) a żarówki to już z dwa miesiące czekają jakieś tam Philipsy cośtam cośtam :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd dorwałeś szkiełka? ja zrobiłem bez na diademach osrama :good:

http://allegro.pl/osram-diadem-lda-7507-i1418236611.html

niebieski kolor tych żarówek fajnie wygląda z czarnym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno szkiełko wyrwałem z połamanego bixa znajomego, a drugie z lampy którą kupiłem na allegro za 45zł (najśmieszniejsze że były urwane tylko 2 zaczepy a reszta lampy jak z fabryki) :embarrassed:

a żarówki to SILVERVISION już mnie się przypomniało.. bez szkiełek też by dało radę, ale wtedy tworzy się takie dziwne odbicie które mnie lekko irytuje, a że przykładam wielką wagę do szczegółów, spodobał mi się pomysł z przekładaniem tych szkiełek. Zastanawiam się tylko jak wyjdą elementy pomalowane tak jak buda.. lekkie obawy mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz te klosze jeszcze? Bo moje sa juz od kamyczkow poobijane i rozgladam sie za jakimis czystymi uzywkami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coolery mają takie wymiary (podaję nie wymiary fizyczne razem z dolotami, tylko powierzchnie rdzenia chłodzącego)

Strona LEWA (jak coś to strona kierowcy :polew:)

64x197x210

PRAWA

81x190x225

Dziękuję :hi: jednak mam te same, pytałem bo wychodzi mi że te coolery mają taką samą objętość jak coolery z RS4 z tym, że tamte mają większą powierzchnię chłodzącą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem chwilę to pobawiłem się trochę bixami

Dwa szkiełka kierunków z lamp po 2007r.

DSC00402.JPG

DSC00403.JPG

DSC00404.JPG

DSC00405.JPG

DSC00406.JPG

Tutaj porównanie szkiełeczek (i ja się pytam czemu fabryka nie dawała tego od początku :wallbash:)

DSC00407.JPG

DSC00408.JPG

DSC00409.JPG

Przy okazji zabrałem się za oprawki od DRLów, ponieważ u mnie od fabryki nikt nie regulował mocy świecenia żarówki poprzepalały wszystko, największy problem jest ze stykami..

DSC00410.JPG

z ciekawostek odkryłem że w nowszych lampach (tych z białymi kierunkami) zastosowano "nowe" lepsze oprawki, co widać na zdjęciu poniżej

DSC00414.JPG

DSC00415.JPG

na koniec doszły do kpl "białe" żarówki

DSC00416.JPG

jak wróci reszta plastików z lakierowania, złoży się do końca całe reflektory :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nikt Ci nie powiedział że nie wolno gołymi palcami dotykach chromowanych elementów :kwasny: trudno to zmyć a jak użyjesz detergentu to możesz ten chrom zmyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda na dzisiaj nie mam żadnych rewelacyjnych zdjęć, ale zderzak, lampy wszystko złożone..

Było ciemno jak skończyłem, ale jutro zrobi się może jakieś zdjęcia. Parę "strzałów" na zachętę jednak mam..

DSC00419.JPG

DSC00420.JPG

DSC00421.JPG

DSC00422.JPG

DSC00424.JPG

DSC00425.JPG

DSC00426.JPG

czegoś mi mimo wszystko przy tym przodzie brakuje.. no ale jeszcze zobaczymy jak wszystko wyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czego Ci brakuje...

...braku dokladki od cupry :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czego Ci brakuje...

...braku dokladki od cupry :decayed:

ależ Ty uparty jesteś na te dokładki :polew: :polew:

ale prawda jest taka że przy tych ciemnych lampach jakby dokładka psuła koncepcje, zobaczymy co będzie gdy auto zbliży się jeszcze lekko do ziemi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem uparty, bo za cholere nie wiem co Wy w niej widzicie :decayed:

Zaloze sie ze bedzie juz "za duzo" z przodu... u Mirona mi sie taka kombinacja nie podobala :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...