Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.


Rdzewek_RdK

Rekomendowane odpowiedzi

a mi się podoba

fakt, felga trochę nie pasuje do okrągłych kształtów b7 ale daję radę, jest inaczej niż u wszystkich :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, felga trochę nie pasuje do okrągłych kształtów b7 ale daję radę, jest inaczej niż u wszystkich :decayed:

i dokładnie o to chodziło :wink4: przyjdą jeszcze czarne dekielki, jeszcze kawałek do ziemi i powinno być nie najgorzej, najlepiej w czasie jazdy koła wyglądają

to git :good: niestety nie pamiętam wszystkiego co czytam w tematach, które mnie interesują :hi: mam nadzieję, że wybierzesz się na VW Manię i zobaczę autko na żywo :kox:

Jasne że będę :cool1:, wpadniesz może 30 kwietnia na rozpoczęcie sezonu z grupą VAG w Nowym Stawie ? :naughty:

impreza fajna, taki niedzielny piknik na rozgrzewkę przed jakimiś większymi imprezami, w tamtym roku było ponad 450 samochodów, z czego dobra 100 była nawet ciekawa :)

jakby ktoś się interesował jakieś foto z tamtego roku

DSC_0105.JPG

DSC_0047.JPG

5a08a8f04af8d856gen.jpg

45e9b812fc4ecc20gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadniesz może 30 kwietnia na rozpoczęcie sezonu z grupą VAG w Nowym Stawie ? :naughty

szczerze powiedziawszy na Nowy Staw się nie nastawiałem, ale może wpadnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiedziawszy na Nowy Staw się nie nastawiałem, ale może wpadnę :)

w Twoim wypadku doczołgać się jakoś na autostradę i już jesteś na miejscu :) akurat na niedzielną przejażdżkę :good:

zastanawiam się co zrobić z relingami, bez nich auto wygląda fajnie, jest niskie i gładkie.. natomiast gdy relingi są założone całość wygląda na prawdę dynamicznie i zwarcie.. i tak mam mętlik w głowię trochę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im wieksza gleba tym ta felga lepiej wygląda :good:

Ja bym jeszcze je jakos pomalował tylko jak :mysli:

zastanawiam się co zrobić z relingami, bez nich auto wygląda fajnie, jest niskie i gładkie

dobrze gada :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwilami zastanawiam się nad czarnym kolorem, ale szczerze boję się 2 rzeczy, po 1 utrzymanie czerni opony w stosunku do felgi, a 2 obawiam się że rozmiar zniknie w ciemnej barwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Twojego auto teraz wyglada nieco dziwnie przez zbyt waskie opony (nie lubie naciagu w zwyklym aucie :wink4: ) oraz zwisajaca jakby miala zaraz odpasc dokladke Cupry (kazdemu to pisze :decayed: ).

O wiele bardziej podobal mi sie Twoj zimowy setup :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwilami zastanawiam się nad czarnym kolorem, ale szczerze boję się 2 rzeczy, po 1 utrzymanie czerni opony w stosunku do felgi, a 2 obawiam się że rozmiar zniknie w ciemnej barwie

Oblataj jeden sezon tak a na nastepny coś wymyślisz :mysli:

Ja w tym roku bede jeździł na ori 17 :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za mała gleba , kręc gwinta i felga musi iść bardziej na zewnatrz , bo teraz to z d*py to wygląda albo załóż normalny rozmiar opony :good: , tak to jest pięknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za mała gleba , kręc gwinta i felga musi iść bardziej na zewnatrz , bo teraz to z d*py to wygląda albo załóż normalny rozmiar opony :good: , tak to jest pięknie

:good: dystansiki się robią, więc będzie szeroko, a wysokość to chwilkę pośmigamy i dowalimy go do dołu, najpierw ogarnąć muszę płytę pod silnik, którą robię chyba ok 2 miesięcy :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdzawy,postaraj się wpasc jutro na spota,chetnie oblukam te piękne fele :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwilami zastanawiam się nad czarnym kolorem, ale szczerze boję się 2 rzeczy, po 1 utrzymanie czerni opony w stosunku do felgi, a 2 obawiam się że rozmiar zniknie w ciemnej barwie

Dobrze sie obawiasz- Mialem juz w graficie i wtedy gubily sie nawet przy moim bialym kolorze. A myslales nad bialymi felgami? :evil:

Ja moze jeszcze sprobuje cos w rodzaju :bardzo jasny grafit, albo ciemne srebro....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek postaram się wpaść, chociaż powtarzam że na razie wygląda to co najmniej średnio :disgust:

Tygrys biały chodził mi po głowie od roku, ale w którym momencie pomyslałem że coś bardziej stonowanego zrobię. Ogólnie dajemy sobie spokój z kołami, nic z nimi nie robię bo w kwietniu/maju wlatują prawdziwe cudeńka, rarytasy :slina: :slina:

DSC02858_%5B800x600%5D.JPG

IMG_0669.jpg?t=1213425503

no i najprawdopodobniej jeszcze jedna niespodzianka zawita, ale to już grubsza sprawa więc na razie się nie wypowiadam :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrys biały chodził mi po głowie od roku, ale w którym momencie pomyslałem że coś bardziej stonowanego zrobię. Ogólnie dajemy sobie spokój z kołami, nic z nimi nie robię bo w kwietniu/maju wlatują prawdziwe cudeńka, rarytasy :slina: :slina:

DSC02858_%5B800x600%5D.JPG

IMG_0669.jpg?t=1213425503

no i najprawdopodobniej jeszcze jedna niespodzianka zawita, ale to już grubsza sprawa więc na razie się nie wypowiadam :cool1:

Wlasciciel tego golfa tez jest z nich zayebiscie dumny :polew:

Zarty na bok

Beda naprawde robic zayebiste wrazenie! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie zawias na pneumatyce robisz :mysli: tak jak u Glinka :naughty:

:gwizdanie: :gwizdanie:

fele od Benta śniły mi się nocami, sądzę że taki prosty, masywny i dosyć klasyczny wzór będzie prezentował się zacnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ma już rozebrany przód, lampy już rozklejone (środek będzie pomalowany pod kolor auta)

potem jeszcze będę działać z ogarnięciem kierunków i nowych szkiełek

Gdy wszystko będzie ogarnięte, wtedy porządna polerka i wywalenie zbędnych rzeczy z nadwozia.

P.S gdzie najlepiej przykręcić przetwornicę od HIDów które będą w halogenach ?

DSC00392.JPG

DSC00393.JPG

DSC00395.JPG

DSC00396.JPG

DSC00397.JPG

DSC00398.JPG

DSC00399.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdzewek widzę, że masz zdjęty zderzak. Mam prośbę do Ciebie, czy możesz pomierzyć dokładnie oba coolery szczególnie szerokość, wysokość i grubość rdzeni, chciałbym porównać z wymiarami, które znalazłem w sieci :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...