Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.


Rdzewek_RdK

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście że ledy sie robią :kox:

na jakim etapie jesteś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś tak jeszcze potrzebowal..

Mój radiator, nie wiem z jakiegoś wzmacniacza starego albo coś takiego:

DSC00265.JPG

Rezystor który miałem w kpl

DSC00267.JPG

A tak to wygląda..

DSC00271.JPG

DSC00273.JPG

No i taka ostatnia fotka jak to było przyłapane aby sprawdzić komunikat na fisie

DSC00276.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten z kompletu się grzeją, czy tylko w ramach mocowania dodałeś kolejny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rezystory są juz obudowane radiatorem, nie wystarcza to???

Radiatory są łatwo dostepne ze starych kart graficznych.

Jeszcze małe pytanie, czy jak przestanie świecić taka dioda to pokaże sie komunikat na fisie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety komunikatu nie będzie.. bajk ja dodałem ten radiator zapobiegawczo tak w sumie, bo za wszelką cenę chciałem zostawić wszystko wewnątrz lampy, nie chciałem nigdzie dawać na zewnątrz żeby jakiegoś parowania uniknąć. A tak to bałem się tylko o dekielek :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi Rdzewek,

już jest http://www.stylepoznan.com .. domenę pl ktoś przegapił przedłużyć rok temu ;)

W kwestii zlotów zagramanicznych ... już jest data MIVW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No k...a zajebistą masz fure :good:i jeszcze teraz obniżona :oklaski: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz trzeba szukać odpowiednią 19 :gwizdanie: oponki już kupiłem i niestety zbyt wiele $$ na koła nie zostało :disgust:

ale to mnie nie zniechęca :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to taki detal , ale az sie prosi zmienic lampe na taka z czystym kierunkowskazem , tak to rewelka :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to taki detal , ale az sie prosi zmienic lampe na taka z czystym kierunkowskazem , tak to rewelka :cool1:

zamówiłem wczoraj srebrny kierunek :gwizdanie: mam nawet dwa białe szkiełka co by było jak ori :wink4:

czekam tylko na blendę grilla (tą z dwoma paskami chromu) wtedy ściągam zderzak oddaje go do plastikarza i lakiernika, przy okazji pomaluje mi blendę, oraz plastiki z wnętrza lampy :decayed: na końcu dojdzie dokładka z cupry r :cool1:

wszystko fajnie, tylko gorzej jak śnieg wróci :polew:

Co za oponki kupiles i jakie felgi planujesz ???

Opony to Toyo Proxes T1-R (dorwałem w bardzo przystępnej cenie :evil: :evil:) nad kołami się jeszcze zastanawiam.. na ten sezon zostaje mi tylko coś z taniego szajsu.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

v2 ;-)... i jak się jeździ?

:kox: :kox:

łezka w oku się kręci jak się widzi KW2... szczególnie INOXik (akurat w Audi INOXy są tylko z przodu)

mam nadzieje że nie będziesz miał problemu z amorkami z przodu - moje poszły na reklamację bo piszczały przy przejeżdzaniu przez np leżacych policjantów czy jakieś głębsze nierówności...

hehe... ty masz teraz 17stki na zime?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie 17 :wink4: jak na razie zrobiłem może ze 100km ale powiem że zakręty pokonywane są wzorowo :> dziury wybiera wyjątkowo dobrze, no ewentualnie muszę się przyzwyczaić do lekkiego "zajęczego skoku" na poprzecznych nierównościach, no ale to przypadłość wszystkich gwintów (jednak sztywność w stosunku do ori jest odczuwalna).. póki co na dziurach wszystko ładnie syczy a nie piszczy :decayed: więc niech tak zostanie. Fakt że teraz 300m po dziurawej piachowej drodze pokonuje chyba w 2 godziny.. no ale coś za coś..

Jutro przymierzę moje letnie 18 a to co widać teraz na fotach to 17" na profilu 45 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to taki detal , ale az sie prosi zmienic lampe na taka z czystym kierunkowskazem , tak to rewelka :cool1:

zamówiłem wczoraj srebrny kierunek :gwizdanie: mam nawet dwa białe szkiełka co by było jak ori :wink4:

czekam tylko na blendę grilla (tą z dwoma paskami chromu) wtedy ściągam zderzak oddaje go do plastikarza i lakiernika, przy okazji pomaluje mi blendę, oraz plastiki z wnętrza lampy :decayed: na końcu dojdzie dokładka z cupry r :cool1:

wszystko fajnie, tylko gorzej jak śnieg wróci :polew:

Co za oponki kupiles i jakie felgi planujesz ???

Opony to Toyo Proxes T1-R (dorwałem w bardzo przystępnej cenie :evil: :evil:) nad kołami się jeszcze zastanawiam.. na ten sezon zostaje mi tylko coś z taniego szajsu.. :gwizdanie:

prawie jak bym o swoim aucie czytał :wink4:[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 23:32_________________________________________________ile taki zawias - jaki koszt ?

to jest coś co jeszcze chętnie bym do siebie wsadził - wg mnie moja troszkę za wysoko stoi - tymbardziej jak się ori 19 RS4 wsadzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC00288.JPG

DSC00293.JPG

DSC00294.JPG

DSC00298.JPG

DSC00300.JPG

DSC00306.JPG

DSC00307.JPG

DSC00313.JPG

DSC00317.JPG

:gwizdanie:

pieknie to wyglada :) fele 19" szukaj teraz bo zaraz a wiosne ceny pojda do gory :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...