Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.


Rdzewek_RdK

Rekomendowane odpowiedzi

strasznie kiera i stołki Ci się świeci :mysli: Wg mnie zdecydowanie za bardzo jak deklarowany przebieg :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie kiera i stołki Ci się świeci :mysli: Wg mnie zdecydowanie za bardzo jak deklarowany przebieg :confused4:

bo fotele byly prawdopodobnie dokladane :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie kiera i stołki Ci się świeci :mysli: Wg mnie zdecydowanie za bardzo jak deklarowany przebieg :confused4:

bo fotele byly prawdopodobnie dokladane :wink4:

kolejna wlepka z ziemniaka? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie kiera i stołki Ci się świeci :mysli: Wg mnie zdecydowanie za bardzo jak deklarowany przebieg :confused4:

Faktycznie jak Fly wspomniał fotele były najprawdopodobniej przekładane, oryginalnie bym miał chyba boczki w tym samym kolorze, a tak jest tam czarna skóra :)

Kiera wygląda jak najbardziej ok :wink4: Pa zdjęciach faktycznie można odnieść takie wrażenie, ale przebieg jest pewny :> Szukam nowiutkiej gałki z RS4 bo ta też idealna nie jest :kox:

Z nowych gratów

DSC00050.JPG

20090120001.jpg

20101115020.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie idziesz :good:

Zazdroszcze KW - to variant 2/3 z regulacja twardosci?

Tez planuje taki w 2011, ale zobaczymy jak bedzie finansowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę to KW Variant 2... taki sam mam :) i ma regulację twardości. KW 3 ma jeszcze dodatkowe zbiorniczki przy amorkach ale jak poczytałem to regulacja zawiasu w KW 3 ma ustawień od pyty :)

ahh to zadowolenie przy otwieraniu kartoniku i zobaczeniu przedniej nogi INOX było? ;-)

Fly to Ty dla tego chcesz się przejechac bo chcesz kupic :P

To jak teraz wsiądziesz to nie będzie u mnie obiektywnie bo mam 16 cali i profil wysok na zime... i jest "komforcik" :decayed:

Ty przynajmniej poczekja jak założe 18stki, albo 19stki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak predko nie bede mial kasy na KW, wiec pewnie bedziesz juz na 18".

Najpierw musze zobaczyc jak sie na tym jezdzi :) - slyszalem, ze gwint znacznie lepiej wybiera dziury i nierownosci niz zawias S-line... dales mi do myslenia jak powiedziales, ze 1BV jest podobnie twarde do KW @ 50%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly... źle powiedziałem.

Przy 18 calach i KW na 0% jest twardsze niż 1BV springi + 1BA.

Ja mam skręcone na 55% i jest twardo, ale zawias pracuje jeszcze.

Przy zimówkach 16 cali jest bardziej komfortowo niż na 18 bo dużo gumy, porównałbym to (16 cali) mniej więcej do 19cali i kompletnym 1BV.

Przy ustawieniu na 70% twardości i 18stkach jest już decha z twardym resorowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa... na amorach 1BA... to wszystko wyjasnia.

No nic - i tak z ciekawosci sie przejade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladny ten samochod szkoda ze motor BKN,ale pewnie wiesz o co znim kaman i na co zwracac uwage. Przebieg az nie dowiary :shocked: :shocked: , 100% ori? . Nie kumam moda z wycieraczka tylna :wink4: , ale ogolnie plany super. Swietna opcja z wyposazenia. Bezproblemowej jazdy zycze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera widze ladniutka

Szkoda że nie dorwałem szytej czerwonymi nićmi :slina:

Zazdroszcze KW - to variant 2/3 z regulacja twardosci?

Tak jak wspomniał mgtan jest to variant 2. Chwilę się zastanawiałem czy, nie wybrać jakiś sportowy kit czy gwint FK lub Tein'a (ale ten jest jak dla mnie za twardy), myślę że KW jest dobrym wyborem i nie będę żałował.

ahh to zadowolenie przy otwieraniu kartoniku i zobaczeniu przedniej nogi INOX było? ;-)

Nie no jasne :kox: zastanawiałem się przed zakupem czy nie wybrać tej tańszej wersji ocynkowanej. Ale pomyślałem że jednak chociaż oko na cieszę i będę miał na swoich to kultowe już malowanie :decayed:

Ladny ten samochod szkoda ze motor BKN,ale pewnie wiesz o co znim kaman i na co zwracac uwage. Przebieg az nie dowiary :shocked: :shocked: , 100% ori? . Nie kumam moda z wycieraczka tylna :wink4: , ale ogolnie plany super.

Ten motor jest pod dobrą opieką :polew: Swoją drogą nie wierzyłem, że można dostać 3litrowego diesla z takim przebiegiem. No bo nie wiem jak jakiś Niemiec kupował auto za dobre parędziesiąt tys. euro. żeby nim prawie wcale nie śmigać, w 2 lata 40tys przejechać jak na ten przebieg to niezbyt dużo. Już lepsze tempo miał już facet od którego kupiłem tą a4, bo potrafił z Szczecina śmigać z nudów do Holandii i z powrotem, i w taki to sposób doklepał resztę przebiegu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kkeeeee :shocked: 64tyś :cool1:

można wiedzieć ile dałeś za furke,jeżeli to nie tajemnica :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięks :wink4:

jak wpadniesz na spota,to pogadamy o przebiegu,ocenimy koleżeńskim forumowym okiem :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...