Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie widziałem nigdy, żeby w RS4 był 20mm na tyle.. Tylko 22mm.

Opublikowano

Mody idą pełną para. :good:

Kierownica jest piękna, kiedy ja taką kupie.?? ;(

Są jakieś problemy przy zmianie, czy wszystko plug&play (wtyczki od poduchy pasowały)

Ile dałeś za zimmermany, bo wymiana mnie czeka, a coś czuje, że przód zakręci się w okolicy 1000zł :wallbash:???

Powodzenia

Opublikowano

Nie widziałem nigdy, żeby w RS4 był 20mm na tyle.. Tylko 22mm.

:wink4:

RS4_20_MM.jpg

korbki z tylu w RS4 tez nie ma :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Nie widziałem nigdy, żeby w RS4 był 20mm na tyle.. Tylko 22mm.

:wink4:

RS4_20_MM.jpg

korbki z tylu w RS4 tez nie ma :gwizdanie: :naughty:

:shocked:

człowiek całe życie coś nowego odkrywa :kox:

Opublikowano
  • Autor

Czy stabilizatory w rs4 sa inne niż w 3.0 tdi ktoś kiedyś pisał o tym ale już nie pamiętam. Wydech zamówiłeś ??

Tył jest inny.. ma 22mm jak coś to w ASO skody sprawa wyglądała tak..

stabilizator - 335zł :chytry: jakaś zmiana ceny była i tak drogo dosyć

obejmy, gumy, sruby - jakieś 50zł

Wydech bym zamówił, ale mam DPFa i nie wiem czy go najpierw nie usunąć itd.. może jakieś porady ?

Mody idą pełną para. :good:

Kierownica jest piękna, kiedy ja taką kupie.?? ;(

Są jakieś problemy przy zmianie, czy wszystko plug&play (wtyczki od poduchy pasowały)

Ile dałeś za zimmermany, bo wymiana mnie czeka, a coś czuje, że przód zakręci się w okolicy 1000zł :wallbash:???

Powodzenia

Co do kiery to masz tutaj info (chyba 5 odpowiedz na tej stronie)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30102.630

Cena hebli poszła na PW :)

Opublikowano

Czy stabilizatory w rs4 sa inne niż w 3.0 tdi ktoś kiedyś pisał o tym ale już nie pamiętam. Wydech zamówiłeś ??

Tył jest inny.. ma 22mm jak coś to w ASO skody sprawa wyglądała tak..

stabilizator - 335zł :chytry: jakaś zmiana ceny była i tak drogo dosyć

obejmy, gumy, sruby - jakieś 50zł

Wydech bym zamówił, ale mam DPFa i nie wiem czy go najpierw nie usunąć itd.. może jakieś porady ?

Mody idą pełną para. :good:

Kierownica jest piękna, kiedy ja taką kupie.?? ;(

Są jakieś problemy przy zmianie, czy wszystko plug&play (wtyczki od poduchy pasowały)

Ile dałeś za zimmermany, bo wymiana mnie czeka, a coś czuje, że przód zakręci się w okolicy 1000zł :wallbash:???

Powodzenia

Co do kiery to masz tutaj info (chyba 5 odpowiedz na tej stronie)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30102.630

Cena hebli poszła na PW :)

mrmotors DPF out i wydech np. eltec :)

Opublikowano

Stabilizatory zmieniałem i sprawa wygląda tak:

- w RS4 przód jest ten sam co w 3.0 TDi i grubością nie rózni się od tego co miałem w 2.0 TDi BRD, ale ten z 3.0TDi/RS4 jest z innego materiału co widać jak się położyło jeden obok drugiego.

- tył, standardowo są 16-18mm w zależności od motoru i rodzaju napędu. Do RS4 są dwie opcje 20 i 22mm. 20mm radzę sobie odpuścić bo szkoda czasu i pieniędzy. 22mm kosztowało w ASO Audi 350 PLN we wrześniu 2010.

co do efektów to są odczuwalne ale nie powalające :)

Opublikowano

Ile dałeś za zimmermany, bo wymiana mnie czeka, a coś czuje, że przód zakręci się w okolicy 1000zł :wallbash:???

a po co Ci nawiercane, ktore sa o wiele drozsze? lepiej kupic gladkie, duzo tansze i miec spokoj :)

Opublikowano

a po co Ci nawiercane, ktore sa o wiele drozsze? lepiej kupic gladkie, duzo tansze i miec spokoj

Wyglądają kozacko, mam taki zestaw w golfie 312mm i daje rade. :good:

Opublikowano
  • Autor

w sumie Fly ma rację.. ja dopłaciłem głównie ze względów stylistycznych. Bo wątpię żeby te nawiercenia jakoś bardzo pomogły w chłodzeniu. A dopłacenie 250zł za parę na przód jest lekko ekstrawagancją :polew:

W sumie, to chwaliłem się w innym wątku, ale tu też niech się foty pojawią.. ledowe DRL, na zdjęciach trochę niebieskie, ale ogólnie emitują bardzo fajne światło

DSC00242.JPG

DSC00241.JPG

DSC00238.JPG

DSC00237.JPG

DSC00235.JPG

Opublikowano

ledowych nie lubie z racji barwy światła, ale wyglądają ładnie.

a po co Ci nawiercane, ktore sa o wiele drozsze? lepiej kupic gladkie, duzo tansze i miec spokoj

Wyglądają kozacko, mam taki zestaw w golfie 312mm i daje rade. :good:

312 w Golfie MK IV to było już coś... tutaj to raptem standard w A4 :)

Opublikowano

pokaż jak te rezystory upchałeś :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wieczorem pokażę co i jak :wink4: na razie w pracy jestem..

Opublikowano

wieczorem pokażę co i jak :wink4: na razie w pracy jestem..

Kto to widział w pracy tak się forum zajmować a nie pracować... :gwizdanie:
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

To są te ledy canbus, nie powoduja konfliktów???

Opublikowano
  • Autor

jak się siedzi w

Kto to widział w pracy tak się forum zajmować a nie pracować... :gwizdanie:

Jak się na własnym siedzi to jest się zawsze w pracy :gwizdanie: :gwizdanie: zaraz lecę do garażu jakoś niektóre graty ogarniać..

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Rdzewek coś na forum się nie pokazujesz czyżby wziąłeś się za ledy :co::naughty:

Opublikowano
  • Autor

oczywiście że ledy sie robią :kox:

bajk zrobiłem radiatorek taki jak miał malik w swoim wątku i przekręciłem do niego opornik a całość do dekielka, jutro dam foty..

które obiecuje od tygodnia :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.