Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.


Rdzewek_RdK

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem całość o tym cudeńku. Nic więcej nie da się napisać bo inni zrobili to wcześniej. Gratuluje pomysłów i zaangażowania :good:. Mam pytanie czy takie białe szkiełka do kierunków można kupić osobno, może ma ktoś numer tej części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem całość o tym cudeńku. Nic więcej nie da się napisać bo inni zrobili to wcześniej. Gratuluje pomysłów i zaangażowania :good:. Mam pytanie czy takie białe szkiełka do kierunków można kupić osobno, może ma ktoś numer tej części.

Wywalasz to pomarańczowe szkiełko zakładasz białą żarówke która świeci na pomarańczowo. Po co zakładać biały kierunek???

A autko też mi sie mega podoba, na tych oststnich felach i zawieszeniu jest super, nie moge sie napatrzeć :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie da się kupić osobno tego szkiełka..

w poniedziałek zamówiłem listwy dachowe, więc relingi idą w odstawkę, dzisiaj najprawdopodobniej odbieram Bentleye z renowacji więc coś tam się cały czas dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalasz to pomarańczowe szkiełko zakładasz białą żarówke która świeci na pomarańczowo. Po co zakładać biały kierunek???

bo sama żarówka lipnie wgląda :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz ładne białe albo srebrne. np philips diadem. A jak ci się zarówki nie podobają to na reszte (postojowe, dzienne) też będziesz musisz jakieś klosze pozakładać :tongue4::polew:

tak poważnie to u mnie tak jest i naprawde ładnie to wygląda :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel ma tak zrobione i wygląda to lipnie :cool1:

rzecz gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko telefonem coś cyknąłem, zdjęcia nie oddają efektu, ale lakier to fajne drobne ziarno. Sądzę że nie będzie wyglądać najgorzej. Ogólnie profi robota

20110511036.jpg

20110511037.jpg

20110511038.jpg

20110511039.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz ładne białe albo srebrne. np philips diadem. A jak ci się zarówki nie podobają to na reszte (postojowe, dzienne) też będziesz musisz jakieś klosze pozakładać :tongue4::polew:

tak poważnie to u mnie tak jest i naprawde ładnie to wygląda

Jak możesz to wrzuc fotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już szarpnołes sie na tak drogie koła to trzeba było szykac tego modelu: :cool1:

http://www.vdubnews.com/wp-content/uploads/2010/09/565729497_19f0321dd5_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już szarpnołes sie na tak drogie koła to trzeba było szykac tego modelu: :cool1:

http://www.vdubnews.com/wp-content/uploads/2010/09/565729497_19f0321dd5_b.jpg

a kto powiedział że te koła były drogie :gwizdanie: :gwizdanie:

zastanawiałem się nad tym modelem, ale jednak chciałem mieć coś jak najbardziej masywnego i klasycznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już szarpnołes sie na tak drogie koła to trzeba było szykac tego modelu: :cool1:

http://www.vdubnews.com/wp-content/uploads/2010/09/565729497_19f0321dd5_b.jpg

kompletnie nie pasują te koła do tej teteki... rzadko zresztą do którego OOOO pasuję i napewno nie w chromie (szczególnie do TT ze zdjęcia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest to :slina: teraz to auto miażdży suty :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najs :) na jednym zdjęciu jest wrażenie że prawy błotnik jest źle spasowany z maską :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś tam można zrobić aby było lepiej..

Grubo :good: A gdzie renowację felg robiłeś?

A w Redzie takich "speców" znalazłem..

najs :) na jednym zdjęciu jest wrażenie że prawy błotnik jest źle spasowany z maską :wink4:

wiem, wiem, tak samo zderzak trzeba lekko spasować, jak zakładaliśmy lampy wszystko było zbyt szybko robione, ale mam to na uwadze..

:good:

już na poduchach, czy ciągle KW?

KW

Jedziemy najprawdopodobniej na Worthersee dlatego póki co musi być pewnie i "twardo" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...