Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wydech juz lezy.

Mam tylko problem z koncowkami.

Wydaje mi sie, ze wolalbym ciutke mniej...tak z 85mm :)

Wojtek, te końcówki, które ulter sprzedaje jako fi90 tak na prawdę mają dokładnie 86mm więc looz :wink4:

Rdzewek, auto kosa, zdjęcia jak zawsze git :good: tylko musisz dokładnie przód wyregulować bo maska, zderzak, lampy za nisko, chyba całość trzeba by było ściągnąć i założyć jeszcze raz :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Wiem, mam już trochę odprysków, do tego chciałbym od nowa wypolerować lampy więc na pewno po zimie to wszystko się ogarnie :decayed:

Opublikowano

Rdzewek, rysunek dla dysków z przejściem na b8 podszedł czy trzeba było coś kombinować ?

Trzeba było kombinować trochę.. dlatego teraz potrzebuje jakiegoś koła z b8 żeby sprawdzić czy wszystko na pewno jest ok

wszystko jest :good: robota profi, szczęka opada :> PODZIĘKOWAŁ :hi:

ps. furka nawet na avusach wygląda za***iście :kox:

czekamy na foty po lakierowaniu...

Opublikowano

wziąłem wczoraj gazetkę w ręce jak byłem w tesco i co zobaczyłem-znajomego furacza

DSC00581.jpg

zdjęcie z telefonu na kolanie dlatego taka jakość

Opublikowano

ano w GT było foto :gwizdanie:

Opublikowano

Rdzewek rezaj że coś bo nudno zaczyna się robić :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Rdzewek rezaj że coś bo nudno zaczyna się robić :naughty:

no mi też nudno się robi, czekam na parę paczek i jedną wieeelką przesyłkę, coś ciekawego może zacznie się dziać :decayed:

a fakt jakieś zdjęcie w GT się trafiło :)

Opublikowano

Rdzewek rezaj że coś bo nudno zaczyna się robić :naughty:

no mi też nudno się robi, czekam na parę paczek i jedną wieeelką przesyłkę, coś ciekawego może zacznie się dziać :decayed:

a fakt jakieś zdjęcie w GT się trafiło :)

...jedno zdjęcie nas nie zadowala :decayed:, cały artykuł by się przydał, bo jest na co popatrzeć :slina:. A gt niestety coraz słabsze jest i trzeba podnieść poziom :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

co by nie było że się nic nie robi

RECARO

Listwy drzwiowe - ori S4

Doszedłem do wniosku że 18 cali jest dla mięczaków, więc do sezonu zimowego wpadła replika replika rs4 19x8 z oponą 235/35

DSC01491.JPG

DSC01492.JPG

DSC01487.JPG

DSC01488.JPG

Opublikowano
:slina::good:Ładne to masz :kox:
Opublikowano

Załuje, ze sprzedalem Ci te listwy :wallbash::decayed:

Recaro robi robote :good:

Masz pamieci do nich?

Obszywales na nowo czy kupiles uzywane skory?[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 15:10_________________________________________________Juz widze, ze uzywki :wink4:

Opublikowano

łaaaadnie :slina: A jak tam stare listwy poszły???

recaro to recaro :good:

Opublikowano

widzę rdzawy że brniesz w to dalej,wkurwiasz ludzi z regionu :disgust:,nieładnie,oj nieładnie :kwasny:

Opublikowano

recaro :slina: kiedyś takie u mnie będzie tylko czarne :evil:

Opublikowano

recaro :slina: kiedyś takie u mnie będzie tylko czarne :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Rdzewek ładny setap zimowy nie powiem :kox: fotele koła i listwy :good:

Opublikowano
  • Autor

widzę rdzawy że brniesz w to dalej,wkurwiasz ludzi z regionu :disgust:,nieładnie,oj nieładnie :kwasny:

No bo Ty zawsze.. musisz nerwowo na wszystko reagować :polew: :polew:

Rdzewek ładny setap zimowy nie powiem :kox: fotele koła i listwy :good:

Pakiet zima będzie trochę inny :polew:

A te koła które mam teraz założone chyba pójdą w czarny mat, tak aby do jesiennej aury nawiązać :decayed:

Opublikowano

ladnie ladnie, avusy ida na sprzedaz??

Opublikowano

powiem Ci, że szału nie robi na tym kole jak dla mnie :gwizdanie: na avusach albo bentleyach mi się bardziej podobało, ale ja mam specyficzny gust :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ladnie ladnie, avusy ida na sprzedaz??

Avusy zostają u mnie tak długo jak będę miał tą A4 :polew:

powiem Ci, że szału nie robi na tym kole jak dla mnie :gwizdanie: na avusach albo bentleyach mi się bardziej podobało, ale ja mam specyficzny gust :decayed:

Nie no wiadomo że nie ma porównania nawet, ale tak jak już wspominałem wcześniej szkoda mi Bentów.. a Avusy zostawiam na dalekie trasy. Obecne koła wyhaczyłem za grosze, opony miałem, więc pomyślałem że spróbuję :)

Opublikowano

Dla mnie urywa dupe na tych felach :kox: Graty stołków :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.