Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.


Rdzewek_RdK

Rekomendowane odpowiedzi

nie no te koło to nie jest moje.. to jest jakieś 15 cali, tylko chciałem pokazać jakie naciągi da się robić..

ogólnie opona będzie tak samo wyglądała jak na moich Bentleyach, także spokojnie :) :)

A tak to faktycznie, quattro na zimę to dar od Boga :polew:

Rdzewek_RdK jak tam dystanse do B8 :) jest jakies info :wink4:

wrc dystanse są dostępne jak coś :good: :good:

A do odśnieżania to polecam: :polew: :polew:

bobcat-heavy-duty-snow-blades.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek opróżnij skrzynkę :)

:good: :good: :good: :good:

nawet nie zauważyłem że zawalona.. :wallbash:

Ty lepiej przyjedź na spot z moim zderzakiem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem..

na oku mam koło z Porsche 20" o 9 calach szerokości, koła mają wysokie ET, bo aż 60. Jak wiadomo w prosiakach mamy inny rozstaw śrub, dlatego muszę zastosować dystans zmieniający rozstaw.

adapter ma 15mm szerokości, tak więc ET zmniejszy się do 45. Zastanawiam się czy ma to prawo się zmieścić ? Wiadomo opona będzie bardzo wąska pewnie 215/30.

Ma ktoś dobrą wyobraźnie i byłby w stanie mi powiedzieć jak to by wyglądało ?

popatrz sobie u mnie w watku o tt

mialem felgi 19" przod 8.5j et52 + dystans 20mm = et32, tyl 10j et54 + dystans 20mm = et34. opony 225/35R19 przod i tyl

nie zastosujesz mniejszego adaptera niz 18-20mm

musi byc przynajmniej ~20mm inaczej sruba sie nie schowa w dystansie i nie bedzie sie miala na czym oprzec

20mm to minumum przy srubach z krotkim lebkiem a jak chcesz normalne sruby to dolicz jeszcze 5mm

ja mialem sruby z dystansow h&r`a ... mniejszych nie znalazlem

klucz nachodzil na lepek sruby ok 5mm i wg mnie jest to minimum ... inaczej moze dobrze nie zlapac i nie odkrecisz sruby

mozna tez zastosowac sruby imbusowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też wydawało mi się to mało prawdopodobne, bo jednak przy 15mm, jest dosyć mało gwintu który mógłby trzymać śrubę,

ale wg tej aukcji wszystko powinno być ok

http://allegro.pl/adaptery-fk-5-x-130-5-x-112-57-1-15mm-na-kolo-i1867958182.html

jeżeli okaże się że ten adapter nie zda egzaminu, trzeba będzie dorabiać coś swojego, ale nie wiem wtedy jak wyjdzie z ET, przy 20mm zrobi się ET40, no ale może się to wszystko jeszcze zmieści..

problemem jest to że nikt nie da Ci gotowej odpowiedzi, tylko musisz wszystko kombinować samemu..

ale dzięki za info :good: :good:

Ty lepiej przyjedź na spot z moim zderzakiem :cool1:

Jak założę zimówki to przyjadę :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotlek jak zmieniałeś szkiełka kierunkowskazów to miałeś drugie lampy??

masz je jeszcze??

potrzebuję klosz i tą srebrną płetwę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotlek jak zmieniałeś szkiełka kierunkowskazów to miałeś drugie lampy??

masz je jeszcze??

potrzebuję klosz i tą srebrną płetwę

lewy czy prawy ? wiem że jedną stronę mam połamaną, bo taką kupiłem, a druga chyba była w dobrym stanie, jak skończę pracę to poszukam i dam znać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jutro przejedzie swój 100tys. kilometr :kox: więc warto by zrobić chociaż minimalnego akutala..

Teraz samochód zrobił się na prawdę czarny, zimowe koła znów poszły do proszkowego malowania.. tym razem padło na czarny mat. (tylko muszę dekle pomalować)

DSC01514.JPG

DSC01520.JPG

W szale listopadowego zbierania kosztów udało się dokupić parę środków które powinny przydać się w przetrwaniu zimy :decayed:

Z dodatkowych rzeczy która mnie cieszy to składane wiadro które wszędzie można zabrać ze sobą :polew: :polew:

DSC01509.JPG

DSC01510.JPG

DSC01511.JPG

DSC01512.JPG

DSC01513.JPG

a tak to wpadły jeszcze ori palniki do xenonu, oryginalne wycieraczki i gumowe dywaniki, dorwałem tez nowy korek oleju :naughty:

DSC01506.JPG

DSC01507.JPG

DSC01508.JPG

A tak to mam pozbierane graty na nowy swap hebli.

Nowe koła na lato zostały przymierzone i zakupione.

Skompletowałem wszystko co potrzebne do zawieszania, które na nowy sezon będzie całkowicie przebudowane (nowy kompresor, dodatkowe butle, istalacja w miedzi, wszystko na przewodach do 200PSI, zrobiona będzie mała zabudowa bagażnika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny korek, ja już jak miałem golfa chciałem go kupić :decayed:

Ciekawe czy na tych heblach bedzie duża różnica. Najlepiej zbadaj droge hamowania (np z 50km/h) na seryjnych a potem na tych nowych heblach. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...