Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No teraz to chyba :audi: pujdzie w odstawkę fajny spajder :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Rdzewek_RdK masz moze oryginalne koncówki wydechów po zmianie na proste ? :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Rdzewek_RdK masz moze oryginalne koncówki wydechów po zmianie na proste ? :rolleyes:

gdzieś były.. postaram się dzisiaj poszukać i dać Tobie znać :good:

a tak apropo końcówek przyszedł ładny kawałek cienkościennej rurki Fi-90, na wiosne powinno pojawić się coś ładniejszego pod zderzakiem :cool1:

tymczasem w wolnych chwilach..

DSC01718.JPG

DSC01719.JPG

2012-01-18%252020.33.09.jpg

2012-01-18%252020.33.02.jpg

2012-01-26%252019.43.04.jpg

DSC01757.JPG

DSC01758.JPG

2012-02-01%252009.40.15.jpg

2012-02-01%252016.32.28.jpg

a jeżeli chodzi o a4 :polew: :polew:

2012-02-10%252018.46.59.jpg

DSC01726.JPG

DSC01729.JPG

z serii "chapaj zaspy"

2012-01-25%252016.07.30.jpg

Opublikowano
:kox::good:
Opublikowano

Wow ale auta. Jedno i drugie kosa :slina:

Opublikowano

Corrado na tym kole coś pięknego. W A4 w zime tablice same sie zakrywają do zdjęć.

Opublikowano

Rdzewek chodzi Ci tylny spojler ? :chytry: :chytry: :chytry:

Opublikowano
  • Autor

Rdzewek chodzi Ci tylny spojler ? :chytry: :chytry: :chytry:

a zgadnij.. :polew: :polew:

filmik z Eventu 2011

załapałem się nawet na kilka ujęć..

Wolfsgruppe VAG EVENT 2011

Opublikowano

Widze ekipa olsztynska Corkami była :naughty::cool1: btw co zamiasst g60 :mysli: R32 czy 36 ??

Opublikowano
  • Autor

Widze ekipa olsztynska Corkami była

A była była :drunk:

R32 czy 36 ??

36 zapewne :wink4:

Opublikowano

36 zapewne :wink4

oo to już co najmniej trzeci Cor R36 w PL będzie :>

Opublikowano

mam nadzieje, ze go uturbisz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

oo to już co najmniej trzeci Cor R36 w PL będzie :>

Darek, lepiej powiedz czy ogarnięte masz wszystko po swapie? Bo też jestem ciekawy efektu koncowego..

No i mam nadzieje że w tym roku na Evencie, uda się wypić jakieś piwo i pokażesz mi trochę lepiej półówkę, bo rok temu chyba z 10 razy kręciłem się w około Twojego auta, ale Ty odstawiłeś je w krzaki i gdzieś uciekłeś na 3 dni :polew:

a co do R to, są różne silniki, ale ten jest bezobsługowy raczej, ma niezłe parametry i do tego świetnie brzmi :good:

nic nie poradzę że takie swapy to porządek dzienny na naszej scenie :decayed:

mam nadzieje, ze go uturbisz :naughty:

O ile zaturbić r32 to żaden problem, o tyle z 3.6 litra już jest większy problem. Oczywiście o ile mechanicznie to żaden problem, ale różne są opinie na temat żywotności takiego zabiegu

:kox: :kox:

hgp_golf_r36_biturbo_5.jpg

ale nie powiem, jest plan tak rok po swapie na wstawienie czegoś co by dmuchało :good:

A tutaj fotki z nagłego powrotu zimy.. (zachciało się gwintem w dół kręcić :polew:), to jest jeszcze dobre foto, dla tych którzy myślą że to auto to jakiś eksponat i stoi sobie w cieplutkim garażu, ostatnio śmigam nim prawie codziennie, więc trochę od zimy dostanie po tyłku :decayed:

2012-02-15%252010.57.46.jpg

Opublikowano

masz Q więc Twój dostawczak ośka teraz stoi

Opublikowano
  • Autor

Drogowiec pełną gębą :decayed:

dokładnie :decayed: kto jak nie ja odśnieży pierwszy drogi na mojej wiosce ? :decayed:

masz Q więc Twój dostawczak ośka teraz stoi

dokładnie.. przydałby się Transporter 4motion, albo jakiś Amarok.. :wallbash:

Opublikowano

mój ulep podobno się właśnie kończy i załatwiam na piątek wieczór lawetę :)

ja jestem w takiej samej sytuacji jak inni na forum, nie widziałem auta w końcowym etapie i nie słyszałem jeszcze jak gada :polew:

A co do R36 to świetny silnik jak nie chce się już w przyszłości uturbiać, Seat Cordoba R36 zapi..... niemiłosiernie przy tej mocy, 200km/h coś koło 17s, a 100 koło 5s i max 284km/h :decayed:

chłopaki z Genowefy wkładali to do ww Cordoby, Golfa mk3 i aktualnie Corrado, czwarty szuka klient, a przy odpowiedniej kwocie i motywacji znalazła by się jeszcze jedna na sprzedaż :polew:

Na Evencie pomagałem trochę przy organizacji i nie było czasu na auto, w tym roku pewnie będzie okazja pogadać, poza tym jest jeszcze plan na See :naughty:

pozdr

Opublikowano

dzwiek te R36 to ma za***isty :naughty: :naughty: :naughty:

i zapierdziala jak dziki

Corrado R36 Danar vs Lexus IS-F (423 KM )

btw. ile teraz taki zdrowy korek kosztuje ?? :mysli:

Opublikowano

Nikt nie dba bardziej o auta niż Piotrek :gwizdanie:

tutaj początki jego posiadania B7

Chapaj zaspy v2

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.