Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak ci się jeździ w recaro?? wygodne??

Opublikowano
  • Autor

jeśli chodzi ci w kalpie bagaznika, to kupujesz taką łopatkę, w aso mowisz o co kaman i 30 zł dajesz za mały plastik i masz, ja akurat od tego schowka na trujkąt mi sie rozwaliło to sciskasz te dwa bolce i schodzi ten jezyczek co trzyma

dzięki wielkie :good: przed wycieczką do ASO właśnie chciałem się upewnić o czym w ogóle z nimi rozmawiać :wink4:

jak ci się jeździ w recaro?? wygodne??

Ktoś kiedyś wspomniał że między s-line, a recaro nie ma różnicy.. Ja natomiast mam całkiem inne odczucia, recaro są zdecydowanie wygodniejsze :)

Opublikowano

Teraz po Recaro wsadzilem s liny i chyba jest wygodniej.

W recaro na plecy jakos malo miejsca jest miedzy tymi kublami :)

Ale Recaro ma wygladac :tongue4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:kox: :kox:

DSC01667.JPG

DSC01671.JPG

DSC01672.JPG

DSC01677.JPG

DSC01678.JPG

Opublikowano

twój korek ?

Opublikowano

piękny youngtimer. Nowy projekcik??

koło oczywiście miód na moje serce

Opublikowano

maniak! :kox: czekam jak go zrobisz :slina:

Opublikowano
  • Autor

maniak! :kox: czekam jak go zrobisz :slina:

:) :)

Auto jest na prawdę w stanie kolekcjonerskim, gdy pogoda pozwoli zrobię jakieś lepsze fotki, na razie corek poczeka sobie spokojnie do wiosny. Mam sporo pracy na głowie i nie dysponuje zbyt dużą ilością wolnego czasu

Na razie piorytetem jest jakiś przytulny garaż :wink4:

A koła to faktycznie kox, jedną felgę postawiłem sobie nawet w pokoju :polew: :polew:

Opublikowano

Ja bym do tego przełożył silnik z audi :kox:

Opublikowano

Graty fury, mega klasyk :kox: ma coś w sobie :)

Opublikowano

Fajny klasyk na słoneczne dni :good:

Audi też bardzo ładne :decayed::)

Opublikowano

Jaka to wersja silnikowa tego corrado?

Opublikowano

fajne auto i kółko odpowiednie :good: :good:

właśnie jaka motorownia?

Opublikowano

corrado :kox: od małego chciałem takie auto :good:

Opublikowano

Jaka to wersja silnikowa tego corrado?

G60 :wink4: coś koło 160km

Opublikowano
  • Autor

Jaka to wersja silnikowa tego corrado?

G60 :wink4: coś koło 160km

dokładnie, do tego kpl wydech el-teca czyli powinno być zdrowe 160 koni, chociaż w szopie czeka inny silnik :gwizdanie:, zobaczymy jak będzie

Ale tak jak napisaliście wcześniej, auto ma w sobie to coś. Inaczej nie potrafię tego wytłumaczyć :)

Opublikowano

silnik PG 118kW :good: :good: :good: :good: :good:

nascie lat temu miałem taką czarną bestyję, rocznik pamietam 92

z żalem sie rozstawałem z tym autem, wypasiona była we wszystko co było mozliwe w tym aucie

łącznie z autoklimą, paliło sporo ale zapierd....alała jak trzeba

sprzedałem i kupiłem passata syncro z tym samym silnikiem

tak dostawał w d...upe az korba wyszła bokiem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:kox: :kox: :kox: Klasyk w pięknym kolorze!
Opublikowano

Super zabawka bedzie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.