Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rdzewek_RdK tak sie zastanawiam jak udalo Ci sie upchan felgi w nadkola?

JA patrzylem u sibie to niestety nadkole bedzie icoerac felge jesli zejde jeszcze nizej

Felgi te same wiec ET tez, czyzby a4 mialo bardziej wypchniete nadkola niz a6?

Opublikowano

Może byś tak pierwszą strone doprowadził do porządku :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

jakbyś zmieniał listwy boczne na S4 to rezerwuję twoje s-linowe

i jak Piotrek z tym tematem??? działasz coś???

Opublikowano
  • Autor

Rdzewek_RdK tak sie zastanawiam jak udalo Ci sie upchan felgi w nadkola?

JA patrzylem u sibie to niestety nadkole bedzie icoerac felge jesli zejde jeszcze nizej

Felgi te same wiec ET tez, czyzby a4 mialo bardziej wypchniete nadkola niz a6?

Normalnie ET41, z tyłu mieści się z minimalnym zapasem (ale nic nie trze, można nawet jechać) z przodu natomiast jest sporo luzu

Może byś tak pierwszą strone doprowadził do porządku cool1 gwizdanie

Trzeba w końcu o tym pomyśleć :naughty:

jakbyś zmieniał listwy boczne na S4 to rezerwuję twoje s-linowe

i jak Piotrek z tym tematem??? działasz coś???

Na razie dziura w budżecie więc wiesz.. :kwasny:

Opublikowano

Rdzewek_RdK tak sie zastanawiam jak udalo Ci sie upchan felgi w nadkola?

JA patrzylem u sibie to niestety nadkole bedzie icoerac felge jesli zejde jeszcze nizej

Felgi te same wiec ET tez, czyzby a4 mialo bardziej wypchniete nadkola niz a6?

Normalnie ET41, z tyłu mieści się z minimalnym zapasem (ale nic nie trze, można nawet jechać) z przodu natomiast jest sporo luzu

zazdroszcze

u mnie niestety nie da sie ruszyc autem jak mam zgelbione na max, teraz czeka mnie wypchniecie nadkoli :/

Opublikowano
  • Autor

35.jpg

38.jpg

Opublikowano
:shocked:
Opublikowano

Autko wygląda super, pozazdrościć :slina:

Opublikowano
  • Autor

w najbliższym czasie będę miał na sprzedaż parę gratów, kpl hebli przód + tył od 3.0tdi (tarcze, zaciski, jarzma itp), osobno tarcze przód + tył zimmermann do 3.0 tdi (przód nawiercany, praktycznie nie używane), czarne relingi + listwy dachowe

Opublikowano

jakie nowe hamulce montujesz? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jakie nowe hamulce montujesz? :wink4:

no już jest kpl przód+tył od S4 na nowych klockach i tarczach :gwizdanie: ale chyba będę szukał czegoś jeszcze mocniejszego :naughty: :naughty:

Opublikowano

zakladaj to co ja mam, ostatnio jak mocno depnalem przy 200km/h, to az mi sie w glowie zakrecilo :D

Opublikowano

Pusc mi cene na PW za hamulce :)

Opublikowano
  • Autor

Bieniu po pracy luknę po ile takie zestawy chodzą i zaproponuje Ci "przyjacielską" cenę :polew: :polew: :good:

Opublikowano

w najbliższym czasie będę miał na sprzedaż parę gratów, kpl hebli przód + tył od 3.0tdi (tarcze, zaciski, jarzma itp), osobno tarcze przód + tył zimmermann do 3.0 tdi (przód nawiercany, praktycznie nie używane), czarne relingi + listwy dachowe

Mi też napisz ile chcesz za te graty, bo możliwe że jutro pojadę do Gdyni po auto, to bym Cię odwiedził :naughty::decayed:

Opublikowano

w najbliższym czasie będę miał na sprzedaż parę gratów, kpl hebli przód + tył od 3.0tdi (tarcze, zaciski, jarzma itp), osobno tarcze przód + tył zimmermann do 3.0 tdi (przód nawiercany, praktycznie nie używane), czarne relingi + listwy dachowe

...mniejsza o te czesci, kiedy Bentleye do sprzedania... :decayed:

Opublikowano

Autko :slina:

Opublikowano
  • Autor

wreszcie przyszedł trochę większy luz, dlatego mogę poinformować że pod koniec tygodnia będę miał parę kpl dystansów 10mm z pierścieniem centrującym

oraz parę kpl dystansów/przejściówek z 57,1 na 66,6

ceną około 220zł + KW

i już teraz na poważnie zabieram się za stalowe osłony pod silnik

Opublikowano

a mi miales wyslac te 2 sztuki ostatnie i sie nie doczekalem PW z nr konta :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

a mi miales wyslac te 2 sztuki ostatnie i sie nie doczekalem PW z nr konta :tongue4:

a ja Ci ich nie wysłałem ?

normalnie poszły do Ciebie dawno te 2szt, przed albo po jakimś długim weekendem.. albo już mi się w głowie przewraca

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.