Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.


Rdzewek_RdK

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję furki bardzo ładna w końcu ktoś na gwe tak jak ja. Pozdrawiam

Dziękuje :) Do zobaczenia na drodze :good:

Auto aktualnie wygląda tak: (coś dla entuzjastów normalnego wyglądu A4 :polew:)

DSC01473.JPG

DSC01465.JPG

DSC01469.JPG

Tutaj oryginał Avus III ET45 z dystansem 10mm (moim zdaniem spasowanie idealne, nic nie chlapie, a auto nabrało szerokości)

DSC01464.JPG

DSC01468.JPG

No i tutaj jakby ktoś jednak był zainteresowany moją tapicerką.. (niedługo na sprzedaż)

DSC01475.JPG

DSC01478.JPG

DSC01481.JPG

DSC01474.JPG

Zimowe 17 dałem do proszkowego malowania, czarny mat (coś jak uchwyty pod rynny) wygląda obłędnie. Dorwałem jeszcze za grosze kolejny kpl Avusów III w 18", też je dam tak pomalować, i zobaczymy jak będą się prezentować na aucie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te fotele jakby były szare to je łykam i przebijam wszystkich z ofertą :kox:

czekaj, ochlapie je siwą olejną i jutro pakuje je na paletę :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj spowrotem słuszne koło :wallbash: :wallbash:

Wiesz szkoda mi go na razie.. koła są na prawdę w stanie idealnym. Przejechałem na nich cały sezon i praktycznie żadnej ryski, wszystkie proste. Teraz założyłem gwint + trochę więcej gumy aby móc śmigać ostro po zakrętach i nie bać się Trójmiejskich studzienek. Bentleye spokojnie poczekają na wiosnę :wink4:

Chociaż chętnie przygarnę łopaty RS6 w 19" najlepiej najlepiej 19x9 albo 19x8.5

Tutaj foto z wątku Wojtka

dtm4.jpg

Tylko jakąś dobrą farbą,żeby mi dupska nie farbowało :polew: :polew:

Dobra, przekonałeś mnie.. jutro robimy handel :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj spowrotem słuszne koło :wallbash: :wallbash:

Wiesz szkoda mi go na razie.. koła są na prawdę w stanie idealnym. Przejechałem na nich cały sezon i praktycznie żadnej ryski, wszystkie proste. Teraz założyłem gwint + trochę więcej gumy aby móc śmigać ostro po zakrętach i nie bać się Trójmiejskich studzienek. Bentleye spokojnie poczekają na wiosnę :wink4:

Chociaż chętnie przygarnę łopaty RS6 w 19" najlepiej najlepiej 19x9 albo 19x8.5

Tutaj foto z wątku Wojtka

dtm4.jpg

teraz te koła są u mnie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz te koła są u mnie :gwizdanie:

No wiem.. Dlatego też mi się tak widzą :decayed: To jest dobry wybór bo używki można dostać w rozsądnych pieniądzach, są bardzo wytrzymałe, a jednocześnie wyglądają świetnie, do pierwszych śniegów bym na nich pociskał :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wracając do autka nie mogę się przyzwyczaić do braku relingów- wygląda jak naga :>

Ja Ci powiem że wszystko zależy z jakiej strony patrzysz na auto.. z jednej wygląda kosa, strasznie agresywnie itd.. z innej perspektywy już faktycznie jest lipa czasami :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avusik klasa , ale nigdy nie rozumialem koncepcji audi na ta kolorystyke.Fotel inny kolor tapicerka drzwi inny ,ja wiem ze to orginal ale wyglada to jak przelozone z innego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdzewek to teraz w plener i jakieś ładne zdjęcia rób do kalendarza! tylko bez żadnych stopek i podpisów żeby były zgodne z regulaminem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz dawno nie widzialem Ori Rs6 z ET35 na allegro.

Rdzewek jaki masz wymiar koncowek wydechu?

No fakt et35 spotkać to rzadkość, dlatego zadowoli mnie cokolwiek w 19 calach, za nie duże pieniądze i w dosyć dobrym stanie :wink4:

Końcówki

Fi-90, chcesz kupić na wiosnę ? :>

avusik klasa , ale nigdy nie rozumialem koncepcji audi na ta kolorystyke.Fotel inny kolor tapicerka drzwi inny ,ja wiem ze to orginal ale wyglada to jak przelozone z innego auta.

Masz rację.. ale gdybym miał takie rude boczki, to bym chyba oczopląsu dostał :good: a tak jest ciemno, czyli tak jak lubię, a jednocześnie mamy jakieś tam przełamanie tej nudy :wink4:

Rdzewek to teraz w plener i jakieś ładne zdjęcia rób do kalendarza! tylko bez żadnych stopek i podpisów żeby były zgodne z regulaminem :decayed:

Na tych kołach to wiesz.. :kwasny: :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech juz lezy.

Mam tylko problem z koncowkami.

Wydaje mi sie, ze wolalbym ciutke mniej...tak z 85mm :)[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 22:09_________________________________________________AAA wlasnie.

Kiedy zdjecie z listwami S4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdzewek to teraz w plener i jakieś ładne zdjęcia rób do kalendarza! tylko bez żadnych stopek i podpisów żeby były zgodne z regulaminem :decayed:

Na tych kołach to wiesz.. :kwasny: :kwasny:

na tych kołach też nie jest źle, na wiosnę kolejne foto na bentleyach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech juz lezy.

Mam tylko problem z koncowkami.

Wydaje mi sie, ze wolalbym ciutke mniej...tak z 85mm :)[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 22:09_________________________________________________AAA wlasnie.

Kiedy zdjecie z listwami S4?

Co do końcówek to masz rację.. ja na drugi rok spawam takie minimalistyczne.. z grubościennej rury kwasowej, uciętej pod delikatnym skosem..

Listwy będą jak mój lakiernik grypę wyleczy :polew:

na tych kołach też nie jest źle, na wiosnę kolejne foto na bentleyach :naughty:

Może i masz rację.. przyjdzie jakiś ładny weekend to może się coś ustrzeli, albo na jedną chwilę bentleye się przełoży. Albo ktoś by mógł pokazać jakie foto jest dobre i załatwię kopie bez przeróbek stópek, podpisów itd. Te foty to sami kumple robili, nie będzie problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację.. ale gdybym miał takie rude boczki, to bym chyba oczopląsu dostał :good: a tak jest ciemno, czyli tak jak lubię, a jednocześnie mamy jakieś tam przełamanie tej nudy

to fakt , w sumie najbardzi razi nie to ze boki drzwi sa w innym kolorze tylko te zakichane plastiki przy fotelu.Ja by byly czarne wnetrze bylo by kozak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...