Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wyslalem Ci moj nr na PW, przedzwon, paka nie doszla do mnie, myslale, ze nie miales czasu, wiec nie zawracalem gitary :confused4:

Opublikowano

No w końcu te osłony :decayed:

Opublikowano

tak btw, to ile taka oslona wazy?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

podejrzewam że wyjdzie +/- 15 do 20kg[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 11:08_________________________________________________Póki co przy aucie nic się nie dzieje.. bezproblemowo robi kolejne kilometry, niedawno był pełen serwis. Oleje, filtry, klima :good:

IMG-4676.jpg

Wrócił trochę zapał do modyfikacji także, mogę powiedzieć że w najbliższym czasie będę miał na sprzedaż, dolne listwy drzwiowe s-line (stan igła) oraz moją tapicerkę (fotele, kanapa, boczki) - wstępnie zainteresowanych zapraszam do kontaktu :naughty:

w dziale sprzedam, wystawiłem parę gratów, także gorąco zapraszam:

DSC01453.JPG

DSC01436.JPG

DSC01443.JPG

DSC01178.JPG

DSC01440.JPG

Pewnie już nikomu na koniec sezonu się nie przyda, ale na wiosnę będzie jak znalazł:

Nowa partia 10mm, poprzednie parę sztuk sprzedane bez problemu

DSC01430.JPG

DSC01433.JPG

Tutaj 10mm - redukcja dla felg z B8 (na razie trzeba je przetestować)

DSC01434.JPG

Płyta pod silnik też dawno gotowa, ale zanim jej nie dopracuje, lepiej się nie chwalić :wink4:

W ten weekend mamy zakończenie sezonu, tak więc ściągam 19, wracają Avusy w 18 :gwizdanie:, aira na zimę ściągam (na wiosnę wpada nowy, szybszy kompresor, dodatkowa butla, instalacja będzie jeszcze bardziej dopracowana), tak więc do łaski wraca gwint :good:

Póki co to tyle informacji jeżeli chodzi o plac boju :hi:

Opublikowano

Ładnie się dzieje. Dystanse hurtowo idą widze. Kupiłem fele, ale narazie ich nie zakładam mają 8"szerokości i et 32. Ciekawe czy bedzie dystans duży potrzebny. :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Te 10mm na moje oko powinno wystarczyć w zupełności przy 8 calach

Opublikowano

przy ET32 chcecie zakladac dystanse? przeciez to juz bedzie wystawac poza blotnik, a trzec bez dystansow bedzie przod na przyklad.

Opublikowano

przy ET32 chcecie zakladac dystanse? przeciez to juz bedzie wystawac poza blotnik, a trzec bez dystansow bedzie przod na przyklad.

Nie strasz mnie :cool1: kupiłem ori fele bbs , jeździły w audi i było ok.

Opublikowano

Rdzewek ta Twoja brązowa skórka jest w pełnej elektryce? :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Rdzewek ta Twoja brązowa skórka jest w pełnej elektryce? :rolleyes:

Niestety nie

Opublikowano

...piękna jest ta tapicerka w brązie. A co planujesz zamiast niej? Widzę, że zima zapowiada się pracowita :naughty:

Opublikowano
  • Autor

...piękna jest ta tapicerka w brązie. A co planujesz zamiast niej? Widzę, że zima zapowiada się pracowita :naughty:

białe RECARO :gwizdanie:

Opublikowano

Rdzewek, rysunek dla dysków z przejściem na b8 podszedł czy trzeba było coś kombinować ?

Opublikowano
  • Autor

Rdzewek, rysunek dla dysków z przejściem na b8 podszedł czy trzeba było coś kombinować ?

Trzeba było kombinować trochę.. dlatego teraz potrzebuje jakiegoś koła z b8 żeby sprawdzić czy wszystko na pewno jest ok

Opublikowano

Rdzewek ta Twoja brązowa skórka jest w pełnej elektryce? :rolleyes:

Niestety nie

Szkoda :(

Opublikowano

.. dlatego teraz potrzebuje jakiegoś koła z b8 żeby sprawdzić czy wszystko na pewno jest ok

przyjedź do mnie to ściągniemy jedno kółko z mojej

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Teee cwaniak !! :polew: :polew:

Jedno koło już od Ciebie przywiozłem, no i zobacz co się stało:

gallery_8517_73_60519.jpg

Opublikowano

to teraz trzeba kupić nowe kółko i na wyważarkę :

1288946191_135167064_1-OPONY-ROLNICZE-DO-CIGNIKoW-PRZYCZEP-I-MASZYN-BUDOWLANYCH-KUTNO-Nowa-Wies-80-1288946191.jpg

Opublikowano
  • Autor

to teraz trzeba kupić nowe kółko i na wyważarkę :

1288946191_135167064_1-OPONY-ROLNICZE-DO-CIGNIKoW-PRZYCZEP-I-MASZYN-BUDOWLANYCH-KUTNO-Nowa-Wies-80-1288946191.jpg

a ja szukałem dobrej wyważarki aby dać oponę z ładnym naciągiem..

Opublikowano

Teee cwaniak !! :polew: :polew:

Jedno koło już od Ciebie przywiozłem, no i zobacz co się stało:

gallery_8517_73_60519.jpg

Nie wiedziałem że masz kawasaki ninja :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.