Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] moje a4 ciagle sie zmienia :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chciałem się wam pochwalić swoim nowym nabytkiem:

a4 b6 8e, po pierwszym właścicielu

2001 rok

2.0

131 ps,

navi plus,

pełny fis,

pdc przód-tył,

tempomat,

podgrzewane siedzenia-przód,

el. szyby-przód,

skórzana kierownica,

modzfikacje:

podświetlanie podłoża,

zmieniarka digitalna - emulator,

w planach:

podłokietnik,

chrom na okna

i napewno jeszcze cos dojdzie :)

dsc05605a.jpg

dsc05603ap.jpg

dsc05610f.jpg

dsc05608f.jpg

dsc05692y.jpg

dsc05669r.jpg

dsc05499a.jpg

dsc05505ar.jpg

dsc05688n.jpg

dsc05691f.jpg

nowe foto

dsc05496a.jpg

nowe foto

dsc05494a.jpg

podswietlanie podloza dokladka

280420111266.jpg

a tu cos dla estetyki ori felg :)

060520111275.jpg

miłego oglądania

pozdrawiam

Opublikowano

nie ma co ogladac daj wiecej zdjec , gratuluje zakupu

Opublikowano
  • Autor

nie ma co ogladac daj wiecej zdjec , gratuluje zakupu

Hmmm... pracuję jeszcze nad zdjęciami :> bo nie chcę dodawać byle czego

Opublikowano

fajny kolorek :good:

i dobrze że sedan :good:

Opublikowano

fajny kolor ;D

pod choinkę dostałeś?:D hehe ;D :decayed:

Opublikowano

Gratuluje! kolor ładny - prezentuje sie fajnie, porob wiecej fotek;) szkoda tylko ze 2,0 benz. biorą olej;( chyba ze trafił ci sie wyjatkowy egzemplarz!!

Opublikowano

kolor jak u mnie wiadomo gleba i fela i bedzie fajnie :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

miło że wam się podoba,

kupiłem a4 bo mi się sylwetka podoba, brałem pod uwagę bmw 3 albo octavie II, ale wygrało audi, szwagier zachwala tą markę wiec się zdecydowałem, miałem do wyboru młodsze z większym przebiegiem i standardowym wyposażeniem, albo to z 2001 roku

i proszę trafiło mi się autko z super lakierem, w fajnym wyposażeniem i małym przebiegiem (130 tys)

po pierwszym właścicielu (75-latek), serwisowany-ostatni wpis maj tego roku, a w środku - nigdy nie sądziłem że tak może wyglądać 9 letnie auto, czyste, zadane, kilka małych zadrapań i wytartych przycisków (ale jak wiecie to słabostka tego modelu) od razu się na nie zdecydowałem,

zrobiłem już nim 2 tys km i jestem happy, jak na razie same pozytywy.

Jak znajdę chwilę to dorzucę kilka fotek wnętrza.

pozdrawiam

Opublikowano

bardzo ładne autko. Masz racje sedan b6 ma bardzo ładna prezencje

Opublikowano

ładny kolor i jak piszesz ładne wyposażenie :kox:

to co mi sie nie podoba to silnik :thumbdown:

Opublikowano
małym przebiegiem (130 tys)
wytartych przycisków (ale jak wiecie to słabostka tego modelu)

dziwne moj ma 230 i przyciski :good:

Opublikowano
  • Autor

rzecz gustu, mi ta moc odpowiada, spalanie ma jakie ma-jak cisnę to i spala więcej - ale kupując takie auto wkalkulowałem większe wydatki na tankowanie mnie jeszcze stać :>, jedynie co mi przeszkadza to dzwięk silnika-spodziewałem się lepszego wyciszenia, ale i do tego można się przyzwyczaić,

Opublikowano

kontroluj olej w silniku

Opublikowano
  • Autor

i kilka fotek wnętrza

patrz wyżej :)

a co do oleju to robię to regularnie :)

Opublikowano

No w środku to kosmos :kox: :kox: :kox: deska jak z żurnala

a co do oleju to robię to regularnie :)

no to luz :wink4:

Opublikowano
  • Autor

mi też się podoba :>,

przycisk czujnika parkowania musiałem wymienić, bo była biała plama od wytarcia,zamówiłem nowy ale trafił mi się w innym odcieniu-chociaż na fotce wyglądał tak samo, ale znalazłem na necie gościa który za nieduże pieniądze to regeneruje,

przed świętami byłem na "trzepakach" i wyszło że tylne amory kończą się-około 46% mają, i zastanawiam się czy ich nie wymienić, sprawdziłem i mam "monroe", może wiecie jaka jest granica bezpieczeństwa dla amorów

z góry dzięki

Opublikowano

mi też się podoba :>,

przycisk czujnika parkowania musiałem wymienić, bo była biała plama od wytarcia,zamówiłem nowy ale trafił mi się w innym odcieniu-chociaż na fotce wyglądał tak samo, ale znalazłem na necie gościa który za nieduże pieniądze to regeneruje,

przed świętami byłem na "trzepakach" i wyszło że tylne amory kończą się-około 46% mają, i zastanawiam się czy ich nie wymienić, sprawdziłem i mam "monroe", może wiecie jaka jest granica bezpieczeństwa dla amorów

z góry dzięki

monroe to scierwo :thumbdown: A po za tym auto lata w niemczech i przy takim przebiegu już były wymieniane?? Coś dziwnie :mysli:

Kupuj sachsy bo tył tak jak piszesz już końcówka :wink4: Ładna niunia i super wypas :good:

Opublikowano
  • Autor

dzięki za info, autko ma hak i wydaje mi się że może dlatego się tak szybko amory wykończyły,

mam jeszcze jeden problem, jakiś "młot" za blisko zaparkował i otwierając drzwi zrobił mi pokazne wgniecenie

dsc05695b.jpg

dsc05694b.jpg

na necie znalazłem ludzi którzy to wyciągają bez lakierowania, ale jeden krzyknął sobie 250 pln, może zna ktoś kogoś tańszego z podlasia lub lubelskiego?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.