Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] gasnie na pelnym baku


M.Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Zatankowalem mojego :audi: wczoraj do pelna wyjezdzam z stacje jade gdzies 0.5 km i w tym czasie widze ze wskazowa od stanu paliwa spadla do 3/4 baku no i hamuje i skrecam z redukcja i nagle silnik sie dlawi i gasnie krece gdzies tak 5-8 sekund i ciezko sie odpala przejechalem moze jakies 200 m i zatrzymuje sie gasze samochód wyciagam kluczyk a on jeszcze troche chodzi i sie wylacza postal moze 10 min zapalam normalnie jade bez zadnych problemow zawsze sie tak dzieje na pelnym baku jezeli byl juz taki watek na forum to prosze o linka bo szukalem i nie umialem znalesc

błędy ortograficzne poprawione... - alv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa tygodnie temu byl podlaczony pod kompa zostal wyregulowany silnik i przepustnica a i syczy wam cos przy wlewie paliwa?? tam jest taki jakby zawor i cignie powietrze bo ktos mi mowil ze moge miec za wyskokie cisnienie w baku jest to prawda i czy to moglo miec wplyw na moja awarie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

syczy wam cos przy wlewie paliwa??

Przy pracującym silniku czy zgaszonym?

Może masz uszkodzony zaworek filtra węgla aktywnego i jak zalejesz do pełna (pod korek) to zaciąga tamtendy czyste paliwo, zalewa silnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to syczenie jest przy wlaczonym silniku jak wylacze to jeszcze chwile posyczy i cichnie a jak wyglada sprawa z tym zaworkiem filtra węgla aktywnego jak sie dostac do tego jakie ma on dzialanie a was to syczy czy nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to juz wszystko jasne do wymiany zaworek filtra węgla aktywnego czy kiedys juz ktos to robil?? rozumiem ze ten zawor bedzie nad bakiem ile wogule on kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem na forum poddobny temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,11409.0.html czy na tym zdjeciu jest ten zaworek filtra węgla aktywnego? i czy go wystarczy wyczyscic czy da sie go naprawic? czy trzeba kupic nowy? jezeli robil ktos to kiedys to prosze o wskazowki co mam dalej z tym robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienial juz ktos ten zaworek filtra węgla aktywnego?? czy bede umial sam to zrobic czy musze jechac z tym do mechanika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz radę ! sam...

Tylko zanim kupisz nowy (drugi) spróbuj tego zdemontować i przepłukać jakimś płynem czyszczącym, typu WD 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdemontowalem zaworek nalalem do srodka wd 40 dmuchnolem go i zamknol sie zaworek odpalilem i cicho nic nie syczy ale gdy przejechalem kawalek syczenie powrocilo starego nie idze otworzyc wiec nie ma mowy o jakichkolwiek naprawach wiec stwierdzilem ze kupie nowy w sklepie powiedzieli ze maja orginalne ale nie z bosha za 320zl!!! czy to mozliwe ze jest taki drogi?? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mówiłem żebyś czyścił, 278zł boschowski w Focie.[br]Dopisany: 08 Listopad 2007, 20:28 _________________________________________________http://katalog.fota.pl/Katalog/(S(b5izvempcnhsog2kahxzb445))/Samochod3.aspx?GenArtNr=1411

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...