Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU]!!! CZARNA PERŁA "DAJZEL" były mcmowóz !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no rewelka jestem za, dzięki za wrzutki, pozdro

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ladna sztuka tylko z tym radiem CB nie jestem pewien czy w tym miejscu jest wygodne w obsludze i czy po lewej stronie od kierowcy w tej wnece nie bylo by ladniej i wygodniej. ( jesli wogole zmiesci sie tam CB)

Opublikowano

lampy przezajebiste... napisz kolego jaki koszt takiech ledow:)

Opublikowano

Bardzo ladny sedanik :th: wlasnie mialem pytac w dziale "wnetrze" czy ktos probowal taka galke z mieszkiem do B5 montowal i zeby zdjecia dodal:) problem sie rozwiazal

Opublikowano

Nic dodać nic ujać. Bardzo ładna AUDI- to jest to.

Opublikowano

nooo ładnie ładnie, lampki mnie zaciekawiły, jak możesz to rzuć namiar i cenę na priv, ja bym tylko wrzucił 17'' i odrazu zmiana sprężynek na -30mm... będzie extra, sam tak mam i szczerze to szukam już 18'' i niejest źle :>

wiadomo że mniejszy komfort, ale czego się nie robi dla lansu :polew:

pozdrawiam

Opublikowano

a lampki przednie to ori po lifcie?? zupełnie inny wygląd bardzo ładna

Opublikowano
  • Autor

a lampki przednie to ori po lifcie?? zupełnie inny wygląd bardzo ładna

ori valeo xenon

Opublikowano

skąd wziąć taką listewkę na tylną klapę?

Opublikowano
  • Autor

skąd wziąć taką listewkę na tylną klapę?

allegro :good:

Opublikowano

super stylistyka podoba mi sie :good:

Opublikowano

Ladna sztuka tylko z tym radiem CB nie jestem pewien czy w tym miejscu jest wygodne w obsludze i czy po lewej stronie od kierowcy w tej wnece nie bylo by ladniej i wygodniej. ( jesli wogole zmiesci sie tam CB)

Witam. W lewej dolnej półce mieszczą sie niektóre CB.

Ja tam mam Alana 199. :good:

Opublikowano
  • Autor

Ladna sztuka tylko z tym radiem CB nie jestem pewien czy w tym miejscu jest wygodne w obsludze i czy po lewej stronie od kierowcy w tej wnece nie bylo by ladniej i wygodniej. ( jesli wogole zmiesci sie tam CB)

Witam. W lewej dolnej półce mieszczą sie niektóre CB.

Ja tam mam Alana 199. :good:

mnie jest dobrze tak jak jest :tongue4:

Opublikowano

Bardziej podoba mi się w tym podłokietniku, ale ja jeszcze go nie mam. :good:

Narazie szukam koła dojazdówki i nie moge dostać :wallbash:

Pozdrawiam.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Super fura!!Lampy tylne mistrzostwo świata!!! :good: Pasują bez żadnych przeróbek??Daj jakiś namiar na te lampy i koszt jeśli możesz.Będę bardzo wdzięczny. :notworthy:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 17:17 _________________________________________________bo na allegro znalazłem tylko takie

http://moto.allegro.pl/item403874633_nowosc_audi_a4_94_01_diodowe_led_red_.html

http://moto.allegro.pl/item397308810_diodowe_lampy_tyl_audi_a4.html tu masz link, tylko ta aukcja jest zakonczona, ale szukaj u tego sprezdawcy, bo raz sa do sprzedania, a raz ich nie ma... :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ładna furka....tylko jeszcze na glebe ja i bedzie dobrze....tylko te alu małe troche:P

zapraszam na ogledziny mojej furki :gwizdanie:

Opublikowano

Ładna... wygląda na zadbaną... Ja jeżdżę na 18-tkach i różnie z tym bywa. Szczerze mówiąc rzadko rozkoszuję się jazdą, a raczej traktuję ulice jak tor przeszkód. Zawiecha jak uważasz....wiesz jakie mamy drogi :thumbdown: Ja zostałbym przy oryginale. Poza tym wszystko na miejscu. Pokusiłbym się nawet o założenie opon o wyższym profilu żeby wypełnic nadkola, ale zostałbym przy 16-tkach...W skali 1-5 daję 4,5 ( za brak skóry..... :wink4: ) Pozdrawiam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.