Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mamy jakiś budowlańców w klubie?


Grzesiekkbc

Rekomendowane odpowiedzi

Znajdz dobra ekipe....

Z tym jest najwiekszy problem.

No właśnie- znak ktoś dobrą ekipę która która może budować w dolnośląskim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic kolego nie zrobisz sam buduje linie napięcia energetycznego i znam temat od podszewki

to co stoi nikt ci nie przestawi chyba ze ty to zrobisz na własny koszt :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory że się podpinam . Wie ktoś ile kosztuje wprawienie okna dachowego typu velux ?

mnie ekipa Górali z Nowego targu wstawiła za 250 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ostatnio w TVN leciał taki reportaż

http://www.tvn24.pl/28377,1691250,1,1,nie-ma-takiego-numeru,fakty_wiadomosc.html

Tutaj właściciel wygrał w końcu z TP ale to wszystko dzięki temu że sprawa została nagłośniona przez TV.

Jak myślicie co TVN mógł zrobić że podziałało, piszę do nich maile ale nie odpisują mi :confused4:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 21:00_________________________________________________Minęło mi już 31 dni jakie miała TP na odpisanie mi na pismo. Koledzy z godnie z prawem mam rozumieć że TP takim czynem wyraża zgodę na moją prośbę nie odpisując mi na pismo i mogę robić to o co prosiłem. Jak to się ma zgodnie z prawem chodzi mi o ten czas 31 dni i braku odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałeś tradycyjnie olany przez TP i nie możesz bez ich zgody (pisemnej) nic zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałeś tradycyjnie olany przez TP i nie możesz bez ich zgody (pisemnej) nic zrobić.

proste :) z molochami jest ciężko wygrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po rozmowie z moim projektantem i geodetą :kox: Jest plan :naughty:

Zakopiecie ? :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziesz miał kabel w dużym pokoju kuchni łazience??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :kox:

Będę miał kabel tam gdzie chciałem :decayed:

Wczoraj miałem 2 panów z TP jeden z Krakowa drugi z Tarnowa. Weszliśmy na działkę, pokazałem o co mi chodzi i ku mojemu zdziwieniu mówią do mnie, że zgadzają się na to żeby zmienić bieg linii, że w narożniku działki wstawią słupa bliźniaka a istniejącego słupa wymienią na nowego bo ten co jest szpeci trochę. Całość pokryje TP łącznie z geodetą itp. Max termin jaki sobie dali to do czerwca ale dzisiaj dzwonili do mnie i mówi, że są wielkie szanse na to, że szybciej się z tym uporają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ale powiem wam ile się odzwoniłem, za moje groźby to chyba mnie wsadzą na 10lat do paki ale pomogło. Ostatni tel jaki wykonałem był po 19393 i mówię że usuwam słupa z działki i w ten sposób odłączam ileś tam osób od telefonu, od razu inna gadka z panią po drugiej stronie :naughty: Teraz czekam na realizację i działam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wytrwałości mam nadzieję,że dopniesz swego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thermopor LEIER-a 30 -2200szt oraz 25 - 400szt

cegła pełna 4 palety (nie wiem dokładnie ile tego tam jest ale coś koło 2400szt)

Betonowy na piwnice 2000szt

To mam przywiezione pierwszym transportem, reszta jak wykorzystam materiał to się dowiezie czyli bloczek skawińskiego na działowe, kominy i wentylacje mam na miejscu to się przywiezie jak już będą potrzebne.

Piwnice będę kopał obrotówką bo taniej wyjdzie i szybciej z wiadomych przyczyn.

Na wiosnę przez rozpoczęciem budowy podprowadzę wodę na działkę bo będzie potrzebna i prąd się zrobi od razu.

Powiem wam że nie ja brałem cegłę z prosto z Leier-a i wyszło mnie taniej niż np w MARKA a transport był 3x dłuższy, na 2 samochodach zaoszczędziłem 2000zł czyli sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...