Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cytrynówka to nic takiego, śliwowica jest przerąbana :kox:

ja tam polecam Żubrówkę Białą po ostatnim maratonie łeb nie odpadł a wątroba nie umarłą a po śliwce różnie bywało ale z literka wezmę :gwizdanie:

Ale my nie o tym :cool1: pojedziesz to zobaczysz :naughty:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aaa i nie bierz żadnej śliwowicy :decayed:

wystarczy 0.7 na łeb na dzień :polew:

Opublikowano

aaa i nie bierz żadnej śliwowicy :decayed:

wystarczy 0.7 na łeb na dzień :polew:

wezmę schowam do apteczki jak zaszła nagła potrzeba :wink4:

a co do ilości to mówią że 0,5 dobrze na dwóch jak jeden nie pije :decayed:

Opublikowano

aaa i nie bierz żadnej śliwowicy :decayed:

wystarczy 0.7 na łeb na dzień :polew:

wezmę schowam do apteczki jak zaszła nagła potrzeba :wink4:

a co do ilości to mówią że 0,5 dobrze na dwóch jak jeden nie pije :decayed:

0.5 to chyba na rozgrzewkę :kox: pamiętaj że to są góry :naughty:

Opublikowano

nie rozumiem co wy widzicie w piciu alkoholu :blink::disgust:

Opublikowano

aaa i nie bierz żadnej śliwowicy :decayed:

wystarczy 0.7 na łeb na dzień :polew:

wezmę schowam do apteczki jak zaszła nagła potrzeba :wink4:

a co do ilości to mówią że 0,5 dobrze na dwóch jak jeden nie pije :decayed:

0.5 to chyba na rozgrzewkę :kox: pamiętaj że to są góry :naughty:

co ja mogę wiedzieć o górach i o piciu w górach :gwizdanie:

Opublikowano

nie rozumiem co wy widzicie w piciu alkoholu :blink::disgust:

:polew: :polew: dobre to było :decayed:

Opublikowano

nie rozumiem co wy widzicie w piciu alkoholu :blink::disgust:

odezwał się kaskader :polew:

Opublikowano

ale on podawał to w ilości alkoholu na godzine :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

nie rozumiem co wy widzicie w piciu alkoholu :blink::disgust:

z tobą i tak nikt podobno ostatnio nie chciał pić :tongue4:

Opublikowano

nie rozumiem co wy widzicie w piciu alkoholu :blink::disgust:

co w tym przyjemnego ja nie wiem :confused4:

Opublikowano

nie rozumiem co wy widzicie w piciu alkoholu :blink::disgust:

co w tym przyjemnego ja nie wiem :confused4:

Kolejny lotnik :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak sie konczy tak jak Ty to rozumiem... :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

nie rozumiem co wy widzicie w piciu alkoholu :blink::disgust:

co w tym przyjemnego ja nie wiem :confused4:

Jeszcze masz wstręt do alkoholu po letnim? :decayed:

Opublikowano

nie rozumiem co wy widzicie w piciu alkoholu :blink::disgust:

dokładnie alkoholicy i tyle porozmawiać spotkać się a nie pic :decayed:

Opublikowano

nie rozumiem co wy widzicie w piciu alkoholu :blink::disgust:

z tobą i tak nikt podobno ostatnio nie chciał pić :tongue4:

bo do wódki ze mną to trzeba mieć coś ciekawego do powiedzenia :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

zieluch.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie rozumiem co wy widzicie w piciu alkoholu :blink::disgust:

z tobą i tak nikt podobno ostatnio nie chciał pić :tongue4:

bo do wódki ze mną to trzeba mieć coś ciekawego do powiedzenia :gwizdanie: :naughty:

poliglota :decayed:

Opublikowano

zieluch.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

łoooooo :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.