Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli jedziesz ?

obiecuję że tym razem znalezienie auta w lesie nie bęzie trwało dłużej niż ostatnio :polew:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:58_________________________________________________a navi na bank będziesz miał nowy model :polew:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:58_________________________________________________jak ktoś ma foto niech wklei navi Siemiana z letniego :decayed:

jak tak czytam to ...

jak pojadę nie bede pił bo jak tak czasem zapije to jeszcze mnie coś minie i dopiero będę żałował :decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

szukam... :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

nie moge znalezc. Łukaszr ma :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

nie moge znalezc. Łukaszr ma :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:wallbash:

normalne u Ciebie.................

stały tekst - Twoich lasek

kino - tylko Wy dwoje - ona Ci ręke w spodnie - i jej tekst po 15min...................."nie mogę znaleść"

cały Siemian :gwizdanie:

Opublikowano

hmmm ja tam słyszałem że Ty zastosowałes takie praktyki wyprowadzając zielucha :decayed: :decayed: :naughty:

Opublikowano

nie moge znalezc. Łukaszr ma :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:wallbash:

normalne u Ciebie.................

stały tekst - Twoich lasek

kino - tylko Wy dwoje - ona Ci ręke w spodnie - i jej tekst po 15min...................."nie mogę znaleść"

cały Siemian :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

w Bukowinie nie można pić wódki bo poważnie to co najlepsze to może człowieka ominąć :decayed: :decayed: :decayed:

Siemian 25-27.03.2011r wybierasz się do kina? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

aktywność w wątku jak nigdzie indziej, gdyby do BT utrzymało się takie tempo powstawania nowych odpowiedzi przed zlotem w temacie byłoby ponad 13 000 odpowiedzi :kox:

oj zdziwiłbyś się ... wiesz co się na Śląskich dzieje :gwizdanie: :naughty:

potwierdzam :naughty:

beztytuuhf.jpg

Uploaded with ImageShack.us

no faktycznie ostro tam spamujecie :naughty:

Opublikowano

jaki spam - poruszamy poważne tematy a wiedza większa niż na technicznych :decayed:

o ilości imprez i wypadów nie wspominając :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

To co Was tak mało na zlot jedzie :mysli:

Opublikowano

To co Was tak mało na zlot jedzie :mysli:

Bo Miron robi za konika i bierze prowizję 100zł od osoby :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To co Was tak mało na zlot jedzie :mysli:

Bo Miron robi za konika i bierze prowizję 100zł od osoby :polew: :polew: :polew:

a mi mówił, że to 150 będzie :gwizdanie: :kox:
Opublikowano
  • Autor

Jak zwykle coś musi namieszać :disgust:

Opublikowano

zawsze tyle brałem i nagle w tym roku Wam to przeszkadza :decayed:

To co Was tak mało na zlot jedzie :mysli:

Rok temu była to najliczniejsza ekipa :naughty:

w tym roku faktycznie jedzie mniej osób od nas - są tacy którym termin nie pasuje a są tacy co mają termin porodu na marzec :)

Opublikowano

są tacy co mają termin porodu na marzec :)

Niech wpadają. Będzie poród klubowy. Zawsze to łatwiej urodzić jak masz wsparcie 200 osób :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Ciekawe czy pchać pomogą ?

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Ciekawe czy pchać pomogą ?

Chyba przeć :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Ciekawe czy pchać pomogą ?

Chyba przeć :polew: :polew: :polew: :polew:

Prze to żona rodząca :polew: :polew: i ewentualnie ty w świątyni skupienia :polew: :polew:

Opublikowano

zmieniając temat...............

Jarko wprowadźcie w tym roku składkę zwiększoną o 100zł i oddawajcie te 100zł pod krokwią :naughty:

Bo dziwnym trafem co roku ta sama sytuacja - jednym z elementów zlotu (a nawet bym powiedział elementem zakończeniowym ) jest wspólny przejazd kolumną pod skocznię a rok temu jechało może 50% osób :thumbdown: :thumbdown:

Rozumiem pojedyńcze przepadki ( ktoś musi być na dana godzine, ktoś inny na 600 km do domu) ale nie połowa.Części ekipy KR ( chyba z 8 aut ) pojechało sobie wcześniej, część ekipy BB to samo i wiele innych..................

trochę takie olewające podejście przez uczestników zlotu w stosunku do organizatorów, którzy jednak trochę muszą się poświęcić aby to wszystko się odbyło

..................oby w tym roku było inaczej :wink4:

nie licząc prezesa, który pewnie w niedziele 7.15 będzie podjeżdżał pod dom :polew:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 11:01_________________________________________________Ps. Majki a Ty co tu zaglądasz :decayed:

Opublikowano

No zaglądam bo musze wiedziec co sie w tym roku bedzie działo :gwizdanie: w tamtym mnie żona na noc zamknęła takze 1 dzien mialem do du... :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.