Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Karwa jadę tym razem sam ale się najebe :kox:

nie wygłupiaj się :decayed:

No widzisz Poziek za dużo 2 lata temu tańcowałeś z różnymi kobitami w tym z moją to teraz nie biorę żadnej by się nie wk***iać :decayed: :decayed: :decayed:

nie ma sprawy, w tym roku mogę potańcować z Tobą, umaluj tylko usta na krwistoczerwony :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sprawdzać listę czy wszystko się zgadza :!:

Jutro idzie do druku :cool1:

14280471.jpg

U mnie wszystko pasi :good:

U mnie też :good:

Opublikowano

Kuuuuuurrrrrdee ale będzie fajnie :decayed:

Opublikowano

Karwa jadę tym razem sam ale się najebe :kox:

zobaczymy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Bez uwag :cygaro:

:decayed:

jak bez uwag , jak powinno być "Blejk" a nie "Suli" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Sprawdzać listę czy wszystko się zgadza :!:

Jutro idzie do druku :cool1:

14280471.jpg

U mnie wszystko pasi :good:

U mnie też :good:

A jest szansa jeszcze abyś zmienił mi na czerwony? Tak dla jaj, przed chłopakami :) Dopłacę za kolor czerwony z drukarki 20 zł. He?? I jak ?

Opublikowano

Sprawdzać listę czy wszystko się zgadza :!:

Jutro idzie do druku :cool1:

14280471.jpg

nie mam różu :)

Opublikowano
  • Autor

dziedekblack i Babcia? serio Żanetę tak nazwał? chyba na złość :evil:

a przy Pepinie Ataga to specjalnie?

Przepisywałem ze zgłoszeń :rolleyes:

Sprawdzać listę czy wszystko się zgadza :!:

Jutro idzie do druku :cool1:

14280471.jpg

nie mam różu :)

Przyzwyczajenie :)

Opublikowano

Sprawdzać listę czy wszystko się zgadza :!:

Jutro idzie do druku :cool1:

14280471.jpg

u mnie wszystko ok :good:

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzać, sprawdzać bo powoli za pokoje się zabieram.

Oczywiście sugestie mile widziane ( NIE MA DWÓJEK ) - nie dotyczy Ślązaków :)

Opublikowano

Sprawdzać, sprawdzać bo powoli za pokoje się zabieram.

Oczywiście sugestie mile widziane ( NIE MA DWÓJEK ) - nie dotyczy Ślązaków :)

:good:

jak Graznemu nie przeszkadza to my możemy być z nimi jak dwójek nie ma :wink4:

:good:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:36_________________________________________________dziedekblack i Babcia? serio Żanetę tak nazwał? chyba na złość :evil:

no coś ty, to nie wiesz że ona już się z tym pogodziła?

ps. Poziek to na każdy zlot ogólnopolski ma kropka? bo jak ostatnio jarosławiec był to też miał :tongue4::polew:

Opublikowano

ja mam dwójkę zarezerwowaną :gwizdanie:

Opublikowano

ja mam dwójkę zarezerwowaną :gwizdanie:

:blink: a co ty ze śląska? :gwizdanie:

Opublikowano
:good::wink4:
Opublikowano
  • Autor

Dwójki rezerwowali rok temu na zlocie :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ps. Poziek to na każdy zlot ogólnopolski ma kropka? bo jak ostatnio jarosławiec był to też miał :tongue4::polew:

Prezes się cyka oberwać z dyńki na zlocie, więc się stawia :kox:

Opublikowano

Dwójki rezerwowali rok temu na zlocie :kox::polew: :polew: :polew:

ciezko bedzie w tej dwójce jak wpadne nad ranem z Łatkiem i Kolkovem :gwizdanie:

Opublikowano

nie ma sprawy, w tym roku mogę potańcować z Tobą, umaluj tylko usta na krwistoczerwony :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Takiego ch^^a :takiego::decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 09:32_________________________________________________

Karwa jadę tym razem sam ale się najebe :kox:

zobaczymy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Chcialem, zebys sie wykazal :decayed:

Ja już dzisiaj się wykazałem co widać u mnie pod nickiem :naughty: Nawet wiem kto mnie podchrzanił :naughty: :naughty: Nie będzie to wielkie zdziwienie jeżeli napiszę, że kolejny raz mcm kablował do prezesa :decayed::polew: :polew: :polew:

za fałszywe oskarżenia powinieneś dostać drugą kropę
Opublikowano

mcm podobno kablujesz bo Prezes obiecał że odda Ci swój podwieczorek na zlocie bo Prezes po 18 już nie jada :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mcm podobno kablujesz

norma, taki charakter :decayed:

na szczęście na Zlot nie jedzie :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.