Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jestem :kox: :kox: :kox:

Ty już lepiej idź :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

H4mm3r przytulił się do rowu i auto na lawecie wraca :confused4: :confused4:

DSCF9473.jpg

dostałam właśnie ;(

o ja jebie... ;(

najwazniejsze, ze ludzie cali[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 08:53_________________________________________________za co Poźmirz przytulil kropka? :naughty:

Opublikowano

wszyscy wrócili zdrowi ?

Opublikowano

H4mm3r przytulił się do rowu i auto na lawecie wraca :confused4: :confused4:

DSCF9473.jpg

dostałam właśnie ;(

o ja jebie... ;(

najwazniejsze, ze ludzie cali[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 08:53_________________________________________________za co Poźmirz przytulil kropka? :naughty:

Jak byś tyle wstydu dostarczył Zarządowi też byś dostał :)

Opublikowano

Dobra dawać jakieś kompromitujące fotki :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Dach caly , przedni i tylny błotnik do wymiany (ew. do wyklepania) + 2 szyby , mocowanie wydechu , lewe lustro ...

sam wkład, niepodgrzewany oddam w razie co .. choć pewnie miał podgrzewane :([br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 10:06_________________________________________________

BTW

kogo złapałem na Zakopiance i jechaliśmy razem do bramek przy Kce :?:

przyznać się :wink4:

a o której :) , było nas więcej?

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

a o której :) , było nas więcej?

1 autko b7, rejestracja EWE o ile dobrze pamietam
Opublikowano

:hi: :hi:

wszyscy cali i zdrowi, szkoda zgłoszona w PZU i wszystko zostanie naprawione z AC :wink4: dobrze że ktoś już wcześniej ściął znak w tym miejscu, bo było by grubo :gwizdanie:

Opublikowano

H4mm3R ty dziku :decayed: Założyłeś zimówki jak przyjechał likwidator ?? :decayed::kox:

Opublikowano

H4mm3R ty dziku :decayed: Założyłeś zimówki jak przyjechał likwidator ?? :decayed::kox:

chciałem na szybko łańcuchy założyć ale takich rozmiarów nie mieli :decayed::D dobrze że volvo zdążyło odjechać, bo bym na nie wpadł :gwizdanie:

Opublikowano

a o której :) , było nas więcej?

1 autko b7, rejestracja EWE o ile dobrze pamietam

a to nie my :D

Opublikowano

H4mm3R ty dziku :decayed: Założyłeś zimówki jak przyjechał likwidator ?? :decayed::kox:

chciałem na szybko łańcuchy założyć ale takich rozmiarów nie mieli :decayed::D dobrze że volvo zdążyło odjechać, bo bym na nie wpadł :gwizdanie:

H4mm3R jak bedziesz potrzebowal drzwi lewe przod i tyl to mam zdjete z auta 2007 kolor LY9B :decayed:

IMG_6046.jpg

Opublikowano

H4mm3r przytulił się do rowu i auto na lawecie wraca :confused4: :confused4:

DSCF9473.jpg

dostałam właśnie ;(

o ja jebie... ;(

najwazniejsze, ze ludzie cali[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 08:53_________________________________________________za co Poźmirz przytulil kropka? :naughty:

Jak byś tyle wstydu dostarczył Zarządowi też byś dostał :)

:gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

H4mm3R za AC pewnie wyreza body S4 :naughty::decayed:

I jak tam cała ekipa z Bukowiny wróciła bezpiecznie do domu :mysli:

Opublikowano

Ja do domu dotarłem ok 22 :gwizdanie:

Dziękówa wszystkim za zlot, a przede wszystkim ekipie KRK za organizację :good: :good: :good:

Przykra sytuacja z Hammer'em , współczuję ;(

tym bardziej, że auto w BT prezentowało się bardzo fajnie i szkoda go podwójnie :gwizdanie:

ważne, że nikomu nic się nie stało

PS.

A kogo w końcu dogoniliśmy przed Piotrkowem BAU xxxxx i chyba jakieś numery Wx xxxxx ?

To byłem ja (BAU) i musti (WGM) :kox::cool1:

w sobotę na śniadaniu siedzieliśmy razem przy stoliku :wink4:

Opublikowano

:hi:

dzięki wszystkim za za***isty weekend :wink4:

Opublikowano

Serdecznie dziękuję za kilka nowych ciuchów, które mogłem przymierzyć i zaprezentować szerszej widowni w trakcie tańców :gwizdanie: :naughty:

rachunek z pralni wyślę do Ciebie :naughty: :naughty: :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.