Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oczywiście to wszyscy obecni zieloni na zlocie :)

Jeszcze Wihu :wink4:

Nie nie, jeszcze ktoś :naughty:

:decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A więc mamy zagadkę kto jeszcze :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

A więc mamy zagadkę kto jeszcze :kox: :gwizdanie:

Cuber :decayed:

:oklaski:

Jeszcze się zastanawiałem czy któregoś zielonego nie było ale to wszyscy :decayed:

Opublikowano

d8d98af617888d11m.jpg

ale sie tam zazieleniło... :decayed:

Jak ktoś tak się najebał że leżał gdzieś pod kątem i nie był w stanie poznać zielonych to od prawej => domjenick, Nosfer, chudineze resztę widać :decayed:

od lewej Bart-S ykk chudineze Nosfer domjenick :decayed:

Kur**, też tak się zastanawiałem z jakiej paki koleś z aparatem wbija nam się w kadr :polew: Miło Cię poznać chudi :wink4::decayed:

Opublikowano

A więc mamy zagadkę kto jeszcze :kox: :gwizdanie:

Cuber w tym czasie siedział w pokoju :decayed:

mokry1.jpg

Opublikowano

Kur**, też tak się zastanawiałem z jakiej paki koleś z aparatem wbija nam się w kadr :polew: Miło Cię poznać chudi :wink4::decayed:

Mogłeś mu jebn^ć i powiedzieć że tu tylko zieloni :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 22:48_________________________________________________

A więc mamy zagadkę kto jeszcze :kox: :gwizdanie:

Cuber w tym czasie siedział w pokoju :decayed:

mokry1.jpg

:decayed:

Opublikowano

Kur**, też tak się zastanawiałem z jakiej paki koleś z aparatem wbija nam się w kadr :polew: Miło Cię poznać chudi :wink4::decayed:

Mogłeś mu jebn^ć i powiedzieć że tu tylko zieloni :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: A wiesz, że nawet myślałem o tym :mysli: ...ale Jurek się mocniej przytulił i zapomniałem o nim :decayed:

Opublikowano

Kur**, też tak się zastanawiałem z jakiej paki koleś z aparatem wbija nam się w kadr :polew: Miło Cię poznać chudi :wink4: :decayed

Wiedziałem to spojrzenie :shocked:"co ten dziadek tu się wpierdala" :decayed: :decayed:

Ale uścisk dłoni gdzieś tam był więc również :hi:

Opublikowano

Kur**, też tak się zastanawiałem z jakiej paki koleś z aparatem wbija nam się w kadr :polew: Miło Cię poznać chudi :wink4: :decayed

Wiedziałem to spojrzenie :shocked:"co ten dziadek tu się wpierdala" :decayed: :decayed:

Ale uścisk dłoni gdzieś tam był więc również :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew: Zauważyłeś :decayed::wink4:

Odbijemy sobie na nastęnym zlocie - tak BTW, to przez cały zlot na strasznie trzeźwego wyglądałeś - mam nadzieję, że przy następnej okazji nie odmówisz kielunka? :mysli::naughty:

Opublikowano

tak BTW, to przez cały zlot na strasznie trzeźwego wyglądałeś

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

mnie tam on zawsze wygląda na ostro zbuchanego w dzemajka squaaad room :decayed:

Opublikowano

...

tak BTW, to przez cały zlot na strasznie trzeźwego wyglądałeś ...

:decayed: :decayed: jednak się dobrze trzymałem [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 01:50_________________________________________________

mnie tam on zawsze wygląda na ostro zbuchanego w dzemajka squaaad room :decayed

no nie stamtąd nie mam legitymacji członkowskiej :decayed:

Opublikowano

tak BTW, to przez cały zlot na strasznie trzeźwego wyglądałeś

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

mnie tam on zawsze wygląda na ostro zbuchanego w dzemajka squaaad room :decayed:

Zeus - a Ty jeszcze nie śpisz? Po zielonym liściu poznaję, że znów jakaś zadyma na Olimpie :naughty:

Opublikowano

Zeus - a Ty jeszcze nie śpisz?

Właśnie zdałem sobie sprawę, że fajerwerki były w piątek :przebiegly:

I zupełnie ich nie pamiętam :disgust:

Opublikowano
:cool1:
Opublikowano

Zeus - a Ty jeszcze nie śpisz?

Właśnie zdałem sobie sprawę, że fajerwerki były w piątek :przebiegly:

I zupełnie ich nie pamiętam :disgust:

Cycu mam nagrane dla Ciebie wrzucę w wolnej chwili

Opublikowano

A więc mamy zagadkę kto jeszcze :kox: :gwizdanie:

Wszyscy zapomnieli jeszcze o Musashi :cool1:

A dziwisz się. Jak ktoś pojawia się raz na pół roku to normalne :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wszyscy zapomnieli jeszcze o Musashi

:shocked::blink:
Opublikowano

A więc mamy zagadkę kto jeszcze :kox: :gwizdanie:

Wszyscy zapomnieli jeszcze o Musashi :cool1:

A kto to jest w ogóle ten Musashi :mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.