Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BDG] 2.5 tdi S-line <<Heres>>

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,
Przedstawiam Moje A4, jestem I właścicielem w PL auto kupione w 2008r. w Nouverte DE przy przebiegu 130 tys... :kox:

Data produkcji 14.12.2004 Model 2005
Silnik BDG 2.5 tdi (163Ps)
Wersja S-line

Wyposażenie:

skórzana kierownica multifunkcyjna S-line,
aluminiowe dekory,
skórzana gałka zmiany biegów S-line,
skórzana dźwignia hamulca ręcznego,
zestaw głośnomówiący sterowany w kierownicy,
komputer pokładowy FIS,
chromowane relingi,
chromowane listwy okien,
8 poduszek powietrznych,
podgrzewane przednie fotele z aut. regulacja odcinka lędźwiowego,
pełna elektryka szyb,
elektrycznie sterowane lusterka wraz z podgrzewaniem,
system dźwiękowy BOSE montowany oryginalnie w audi (8-głośników, wzmacniacz, subwoofer)
climatronic dwustrefowy,
radio CD,
automatyczny przeszklony szyberdach,
bi-xenonowe reflektory,

system servotronic,
oryginalne felgi aluminiowe 17'' na lato z oponami (opony praktycznie nowe używane 1 sezon),
oryginalne felgi aluminiowe 16'' na zimę z oponami (opony używane 2 sezon),
nowy akumulator firmy banner,
dywaniki na lato i zimę,
siatka na zakupy do bagażnika,
zestaw naprawczy wraz z kompresorem,
rolety przeciwsłoneczne,

Wymiana rozrzadu przy 234 tys

Wymiana dwumasy ze sprzegłem przy 220 tys

Regeneracja pompy VP44 w serwisie Bosh (18.02.2015) + gwarancja

Obecny przebieg ok 265 tys, samochód jest Ori tak jak wyjechał z fabryki nic nie modzone.

Nowe Fotki 2015:

PA020245.jpg[/url]



SP_A0608.jpg



SP_A0612.jpg

Edytowane przez HeresR32

Opublikowano

furka :good:

dawaj jeszcze fotki wnętrza

Opublikowano

rychło w czas :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

furka :good:

dawaj jeszcze fotki wnętrza

nie mam :) musze dopstrykac
Opublikowano

Co masz lewy przedni bok bity, że fotek nie chcesz pokazać. :naughty:

Fotki środka koniecznie. :cool1: S-Line tylko zewnątrz na bocznych listwach? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Co masz lewy przedni bok bity, że fotek nie chcesz pokazać. :naughty:

Fotki środka koniecznie. :cool1: S-Line tylko zewnątrz na bocznych listwach? :gwizdanie:

Autko jest bezwypadkowe takie mam fotki

S-line tylko na bocznych listwach? :cool1:

Opublikowano

FURA-cz konkretny :P

zapodaj fotki wnętrza

Opublikowano

S-line tylko na bocznych listwach? :cool1

znaczy że masz tylko zawieche s-line,bez pakietu stylistycznego.

Opublikowano
  • Autor

S-line tylko na bocznych listwach? :cool1

znaczy że masz tylko zawieche s-line,bez pakietu stylistycznego.

bez zewnetrznego bo nie ma zderzakow, ogolnie szukam posta bo mi kiedys bart-s po kodach konkretnie powiedzial jaki to jest pakiet s-line narazie go nie widze :) a w srodku fotele nie maja alcantary i podsufitka tez nie jest czarna, kiedys wrzuce fotki z wnetrza
Opublikowano

to wnętrze takie jak moje

kody pewnie masz E4J i WQZ s-line sport pakiet

Opublikowano
  • Autor

to wnętrze takie jak moje

kody pewnie masz E4J i WQZ s-line sport pakiet

mam E4J a kolejny po prawej stronie to 7AO, nigdzie nie widze WQZ
Opublikowano

kolorek mi się bardzo podoba :good:

Opublikowano

kolorek mi się bardzo podoba :good:

Mi też :>

Planujesz jakieś mody ?

Opublikowano

Ladny kolorek :good:

Jak tam wrazenia po tych 3 latach?

Jakies powazne przejscia miales?

Jaki przebieg?

Opublikowano

to wnętrze takie jak moje

kody pewnie masz E4J i WQZ s-line sport pakiet

mam E4J a kolejny po prawej stronie to 7AO, nigdzie nie widze WQZ

WQZ zobaczysz dopiero jak wydrukujesz z ETKI listę kodów wyposażenia Twojej A4

Opublikowano
  • Autor

Ladny kolorek :good:

Jak tam wrazenia po tych 3 latach?

Jakies powazne przejscia miales?

Jaki przebieg?

jestem bardzo zadowolony, z przejsc to ktos mi delikatnie wgniutl prawy przedni blotnik nie jest uszkodzony lakier tylko wgniecenie :( i na poczatku jak go kupilem jakis niemiec przytarl prawy tylni blotnik i lekko zderzak tak na 3-4 cm z blotnikiem jezdze ale zderzak sobie polakierowalem w aso dodatkowo mial wymieniona przednia szybe pewnie od kamienia i to tyle przygod z tym autem tylko leje paliwo wymieniam filtry i olej a w listopadzie wymienilem komplet klockow na firmowych przejechalem ok 80 tys, auto kupilem przy 120 tys prosto po wymianie rozrzadu w aso a teraz ma ok 205 tys w tym roku bede musial wymienic rozrzad[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 07:36_________________________________________________

to wnętrze takie jak moje

kody pewnie masz E4J i WQZ s-line sport pakiet

wnetrze mam takie samo jak twoje + elektryka z tylu

Opublikowano

wnetrze mam takie samo jak twoje + elektryka z tylu

osoba zamiawiająca Twoje A4 dopłaciła do szybek a u mnie nie :no:

Opublikowano

Co masz lewy przedni bok bity, że fotek nie chcesz pokazać. :naughty:

Fotki środka koniecznie. :cool1: S-Line tylko zewnątrz na bocznych listwach? :gwizdanie:

Autko jest bezwypadkowe takie mam fotki

S-line tylko na bocznych listwach? :cool1:

No i to chciałem usłyszeć. :decayed:

BTW Wrzucisz zderzaczek S-Line, jakąś lotkę i będzie GIT. :good:

Opublikowano

tak z ciekawosci, jak jest z Sline... znaczek na listwach oznacza ze jest 1BV :shocked: co ma piernik do wiatraka?

Ja mam znaczek i mialem 1BA

Opublikowano

tak z ciekawosci, jak jest z Sline... znaczek na listwach oznacza ze jest 1BV :shocked: co ma piernik do wiatraka?

Ja mam znaczek i mialem 1BA

u jest mnie znaczek s-line na zewn. listwach i zawieszenie jest 1BE

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.