Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] [ALL] [A6 C6 BPP] 2.7 tdi S-line <<Heres>>


HeresR32

Rekomendowane odpowiedzi

sorki za OT, ale...

w zeszłe wakacje miałem drogową konfrontacje z taką a6 w 2.7tdi

koleś na odcinku prawie 30 km próbował mnie wyprzedzić, niestety nie dał rady, a prędkości były zacne, dodam, że nie zajeżdżałem mu drogi, wszystko na legalu na 2pasach :tongue4::polew:

jak opisałem całą sytuacje na forum golfa to mnie golfiarze wywalili :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym ty jechałeś ??

bo jak 90 PSami to tez nie wierze :)

Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne C6, ale przydałby się zewn. S Line.

A jeśli chodzi o te 178ps i 375nm w budzie B5 to 2.7tdi nie ma co szukać.. Pewnie lata to podobnie do 3.0tdi q jak nie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak C6 troche wazy nie ma sie co oszukiwac ale ja na rajdy tym autem nie jezdze :) a do wyprzedzania w zupelnosci wystarczy, nie zapomnij kolego ze 2.7 tak jak 3.0 sa w roznych mocach chyba najslabsze ma ok 160 ps i jeszcze taki maly cwancyk nieraz wyprzedzaja mnie i polonezy albo fordy czy ople i powiem Ci ze mi to nie przeszkadza jak ktos ma ochote to niech jedzie wiem tylko tyle jak zamkne drzwi w tym aucie to tak jakbym byl odciety od swiata jade sobie wygodnie i ciesze sie z wygody auta a jak patrze na te trupy ktore sa warte tyle co opony w tym aucie i na zacieklosc kierowcow ktorzy za wszelka cene chca mnie wyprzedzic to smiac mi sie chce :decayed::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a jak patrze na te trupy ktore sa warte tyle co opony w tym aucie (...) to smiac mi sie chce

:yeah:

a auto zacne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sedan :notworthy: silnik :good: chyba moje nast auto ale zdecydowanie bede szukal ASB z Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mowilem ale stan 3.0 tdi w q byl oplakany ponizej 100 tys nie bylo co szukac trafilo sie ladne 2,7 i tak juz zostalo do "szlenst" mam a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...