Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Turbina znów łapie muła przy wiekszych obrotach...


tolo1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jakis czas temu turbina odmawiała posłuszeństwa(łapała muła przy wiekszych obrotach i auto zaczynało sie trząść i gasnąć) wiec jak to normalnie sie dzieje wybrałem sie do mechanika-diagnoza:turbina wyrobiona na wale.Wcześniej jednak miałem wymieniane zawory itp. nie było zmiany na lepsze wiec mechanik doradził mi kupno uzywki i regeneracje.Tak też zrobiłem auto szło jak przecinak (5 miesiecy temu) i było tak az do zeszłego tyg. znów łapie muła przy wiekszych obrotach i nie rozpedza sie już tak jak świeżo po regeneracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo regenerowane turbiny sa do *uja. tak samo mój staruszek miał :thumbdown: sprzedam Ci dobra turbinkę w dobrej kasie i po klopocie;)

p.s a nie masz gwarancji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie z gwarancja jest tak ze przewaznie wygasa jak cos zaczyna sie dziac.w nastepnym tyg.jade wlasnie w to miejsce gdzie przeprowadzalem regeneracje i moze cos zdzialam.

a o jakiej cenie rozmawiamy kolego?w razie W...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jakis czas temu turbina odmawiała posłuszeństwa(łapała muła przy wiekszych obrotach i auto zaczynało sie trząść i gasnąć) wiec jak to normalnie sie dzieje wybrałem sie do mechanika-diagnoza:turbina wyrobiona na wale.Wcześniej jednak miałem wymieniane zawory itp. nie było zmiany na lepsze wiec mechanik doradził mi kupno uzywki i regeneracje.Tak też zrobiłem auto szło jak przecinak (5 miesiecy temu) i było tak az do zeszłego tyg. znów łapie muła przy wiekszych obrotach i nie rozpedza sie już tak jak świeżo po regeneracji.

Turbina nie jest tu przyczyną tylko zapewne wtryski lejące lyb pompa. Zrób porządna diagnoze zanim pojedziesz reklamować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...