Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(


abdul81

Rekomendowane odpowiedzi

buba, juz wiem czemu Ci tak malo pali... zacznij Ty jezdzic tym autem :D

na kazdym filmiku jaki widzialem z S4 dwojka konczy sie przy ~110km/h.

abdul, ja na skrzyni z 2.5TDI mam tak samo jak Ty, a gdzie u Ciebie konczy sie trojka? u mnie przy 160.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kufa jak bede wracał z pracy to sprawdzę bo sam nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie na filmikach widać ze ok 110 kończy się w esie tylko ciekawe o ile licznik przekłamuje :mysli:

u mnie pokazywał dokładnie 100 na 2 biegu przy odcince a tu na racelogic wyszło 97,7km/h

Fly- chyba coś ok 150 nie pamietam dokładnie a teraz nie mam już jak sprawdzić :( poszukam może gdzieś na jakimś wczesniejszym filmiku się nagrało ile było na 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: :wallbash: :wallbash: czemu ja eSki nie kupiłem jak klekota sprzedałem :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: :wallbash: :wallbash: czemu ja eSki nie kupiłem jak klekota sprzedałem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

wkładaj 2.7TT i po problemie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: :wallbash: :wallbash: czemu ja eSki nie kupiłem jak klekota sprzedałem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

wkładaj 2.7TT i po problemie :wink4:

dokladnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: :wallbash: :wallbash: czemu ja eSki nie kupiłem jak klekota sprzedałem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

wkładaj 2.7TT i po problemie :wink4:

czekam aż się 1,8 rozpadnie :gwizdanie:

a trzeba było zaraz ajk klekot poszedł do żyda brać eSkę- taka NIEBIESKĄ tylk w sedanie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2,7T na bank skonczy sie przy 100km/h . U mnie i flya moze wczesniej bo mamy skrzynie tdi :) Mowisz ze ją zajezdziles w koncu ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2,7T na bank skonczy sie przy 100km/h . U mnie i flya moze wczesniej bo mamy skrzynie tdi :) Mowisz ze ją zajezdziles w koncu ? :)

no to czemu kazda eSa na YT idzie do 110kmh?

chyba, ze wszyscy maja po softach przesunieta odcinke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly zle sie wyrazilem :) Zapomnialem napisac nie ! :) Na bank sie nie skonczy przy 100 :gwizdanie: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2,7T na bank skonczy sie przy 100km/h . U mnie i flya moze wczesniej bo mamy skrzynie tdi :) Mowisz ze ją zajezdziles w koncu ? :)

no zajeżdziłem najpierw na driftcie grzybowie a póżniej skończyła się już całkiem na pomiarach.

na skrzynie się uzbiera a wrażenia z jazdy bezcenne :decayed:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 22:19_________________________________________________No cóż do głowy wpadł nowy pomysł i autko idzie na części bo chyba więcej się za to weźmie w ten sposób niż za całość więc jeśli ktoś jest na coś chętny to pisać bo chcę się wstępnie zorientować jaka będzie podaż na to wszystko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie że nawet nie bo ostatnio kilka tras zrobiłem po kilka set kilometrów i średnio wychodziło od 12-14 litrów oczywiście bez deptania w podłoge ale w miarę żywiołowo :naughty:

ale muszę przyznać że jak na kombi to miejsca z tyłu zero :( i myślę nad S6 a jak się uda to RS6 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja w trasie do blacharza spokojnie i wybebeszona spalila 8,5 litra :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja w trasie do blacharza spokojnie i wybebeszona spalila 8,5 litra :kox:

łaaa , to lepiej niż ADP :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wyszlo realnie :) mialem pustke w baku , wlalem 10 litrow , zrobilem 65 km i jeszcze troche zostalo. A ze wtryski ori to i fis raczej nie klamal. Ale to był emeryt totalny bo mnie rodzicielka Astrą eskortowala :decayed:

Moskal malujemy znow viagre ? :) Mam chyba dobrego lakiernika naprawde :) Tfu tfu okaze sie w srode :):evil: Dajesz : do 3 razy sztuka :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal malujemy znow viagre ? :) Mam chyba dobrego lakiernika naprawde :) Tfu tfu okaze sie w srode :):evil: Dajesz : do 3 razy sztuka :polew::tongue4:

na razie odpuszczam , nie jest tak źle jak wygladało na początku :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jak wybebesze całe wnętrze to spalać raczej mało nie będzie bo wtedy kilogramów ubędzie więc trzeba będzie sprawdzać osiągi przy lżejszym autku jeszcze tylko jakieś cieńkie i niskie 16" i będzie latać hehe [br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 15:36_________________________________________________wszystko się zapowiada że chyba autko zostanie u mnie no chyba że dość szybko znajdzie się chętny na swapa ale widzę że coś ciężko będzie :mysli: tak więc kilka części się sprzeda kilka nowych kupi i już jest nowy pomysł na nowy sezon tak czy owak RS :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie się drze jeb*na na żywo :kox: :kox:

już Ci zazdroszczę tego potwora, a co dopiero na przyszły sezon jak będzie body i dłubnięty silnik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...