Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no przed malowaniem to tragedia ale miałem chyba dobra wizję :> :>[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 17:25_________________________________________________ no jutro zamontuje i wrzucę[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 17:25_________________________________________________lampki wrzuciłem i takie foty na szybko

26012012444.jpg

Uploaded with ImageShack.us

26012012440.jpg

Uploaded with ImageShack.us

26012012439.jpg

Uploaded with ImageShack.us

26012012437.jpg

Uploaded with ImageShack.us

:gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

popraw profil, bo pod macha juz chyba nie ma 2.7 :gwizdanie:

Opublikowano

fajne lamki, teraz znaczek CCCC na klapie w czerń :good:

Opublikowano
  • Autor

popraw profil, bo pod macha juz chyba nie ma 2.7 :gwizdanie:

no zapomniałem teraz jest jeszcze więcej niż 2.7 :polew: :polew:

Opublikowano

Fajne te lampiszony :good:

Opublikowano

Używki kupowałeś ?? To depo czy jakieś inne ?

Opublikowano
  • Autor

używki ale nie wiem nawet jakiej firmy

Opublikowano

a myslalem ze nie opiszesz tego :) az dziw ze dalej modzisz :P a 2.7 ma sie dobrze mialo juz swoja pierwsza wizyte w rowie nawet, dałem sie koledze przejechac i to byl pierwszy i ostatni raz jak dałem mu kierwonice i łapy :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

a myslalem ze nie opiszesz tego :) az dziw ze dalej modzisz :P a 2.7 ma sie dobrze mialo juz swoja pierwsza wizyte w rowie nawet, dałem sie koledze przejechac i to byl pierwszy i ostatni raz jak dałem mu kierwonice i łapy :D

he he no modze a co tu robić moja powiedziała ze jeśli zostaje autko dalej to ma wygladać jak wczesniej albo lepiej hehe

no to dobrze tylko dbaj o niego ( szkoda mi go ) ten co mam teraz tragedii nie ma a za to spalanie po mieście w normie

Nie dawaj nikomu prowadzić takiej fury :wallbash: ja nikomu nie dałem :decayed:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012,

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 21:51_________________________________________________aaaaaaaaaaatv.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 21:51_________________________________________________ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

co to znowuje je dwa siedem? :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

cała (powiedzmy) - S4 :decayed:

Opublikowano

Anglika gdzieś dorwałeś?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no udało się ... szukałem szukałem no i sie znalazł :decayed:

miałem zmienic na s4 B6 ale jak sie tym przejechałem to d*py nie urywa a tu są wieksze mozliwości no i znowu frajda z roboty tylko teraz muszę mojej nowe autko kupić :mysli:

Opublikowano

i co znowu do Nosba na swap?? :polew:

a gdzieś Ty go wychaczył??

Opublikowano
  • Autor

no tylko tym razem przerzucam wszystko razem z napędami hamulcami i wogóle bo teraz to swap ma sens bo w sam silnik to bym sie już nie bawił

Opublikowano

no tylko tym razem przerzucam wszystko razem z napędami hamulcami i wogóle bo teraz to swap ma sens bo w sam silnik to bym sie już nie bawił

jak masz wszysko to pewnie ze tak :good::decayed:

Nosb już wie?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

pisałem mu ale chyna jeszcze nie odczytał pewnie bedzie zadowolony :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.