Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cichojta :>[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 14:38_________________________________________________to je temat abdula którego "wydymano" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a więc tak udało mi sie dodzwonic do barana z innego numeru... po krótkiej telefonicznej zje#ie koleś przyznał że nie ładnie zrobił no ale zadecydował o tym jego wspólnik bo ktoś dał mu 8tyś i dlatego sprzedał.... sęk w tym że też dał bym mu tyle gdyby tylko zadzwonił i poinformował :wallbash: :wallbash: :wallbash: kupił jakiś koleś spod warszawy

no trudno jak to mówią nie dziel skóry na niedźwiedziu... życie uczy

Krycha - kawałek mam do ciebie żeby sprawdzić :polew: :polew: a tak na poważnie to nie sądze żebyś taki był zeby podkupywać autko choc nie powiem że pomysł taki przeszedł mi przez chwilę przez głowę ale szybko zniknał :decayed:

no cóż sprawa zamknieta i tyle sprzedawca frajer i już.... ( swoja droga aukcja trwa a autko już dzisiaj pojechało do kupującego hehe :wallbash:)

no trzeba szukać innej moze tak jak Nosb mówi całej i ładnej..

cichojta :>[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 14:38_________________________________________________to je temat abdula którego "wydymano" :decayed:

no i to bez mydła ;(

Opublikowano

A ta co wyslalem Ci to co ? Zla ? Czy zle ze przebiegu nie cofnał jak kazdy z allegro ? :D

Pelny opis masz na sport audi. a ja moge powiedziec ze to co pisal stefan to wszystko prawda :)

Opublikowano
  • Autor

A ta co wyslalem Ci to co ? Zla ? Czy zle ze przebiegu nie cofnał jak kazdy z allegro ? :D

Pelny opis masz na sport audi. a ja moge powiedziec ze to co pisal stefan to wszystko prawda :)

pw

Opublikowano

kup chlopie jezdzace S4, a nie rzezbisz :)

Opublikowano

Abdul ja mialem taka sama sytuacje :wallbash: :wallbash: ja dzwnie do typa żeby powiedzieć ze jutro jade po auto bo zaklepalem a ten mi mowi ze przeciez juz bylem i je kupilem :polew: Autko teraz jest na forum i robi sie z niego projekt :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Fly to samo mu mowie :) No ale co zrobic jak chce pierd$5nac swapa po raz 3ci do jednego auta :decayed:

Opublikowano

No ale co zrobic jak chce pierd$5nac swapa po raz 3ci do jednego auta :decayed:

jest już tutaj taki co silniki jak rękawiczki zmienia - co nie Daniel :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

chcę pobić daniela w ilosci swapów w jednym aucie :polew: :polew:

nie no tak powżnie to ten swap z tego angola by mnie wyszedł na zero po sprzedazy reszty części a kasa została by na rezanie body RS4 a tu d#pa

Opublikowano
  • Autor

no widziałem tylko że to sam silnik z turbinami i alternatorem a do tego coolery, komputer, pedał gazu i sto tysiecy innych pierdół które wychodziły przy swapie... a poza tym chcę przełożyć razem z napedami i hamulcami i wogóle bo te z 1.8t nie wytrzymuje i dlatego szukam angola na całą przekładkę....

A na razie idę w body rs4... termin u blacharza i lakiernika zaklepany :decayed:

Opublikowano

Napisz mi na pw jakie koszta bo jak zblizone to moze lepiej przytargaj dot ego co nasze 3 strugal chociaz ma doswiadczenie w tym :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no tylko że tylnie błotniki bedzie rzeżbił bo nie ma nigdzie ćwiary od rsa jutro wpadne to pogadamy

Opublikowano

No a w orange myslisz ze jak jest? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

hhmm ok jutro pogadamy na spokojnie co i jak, swoja droga myslałem że dorwał gdzieś ćwiary drugie.... czyli że sie da i nawet ładnie wygląda :>

Opublikowano

Na sportaudi ktoś sprzedaję nałą eSe na częsci..

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

W oczekiwaniu na kompletacje elementów do body RS4 (nie wiadomo czy sie uda) nastała wiosna więc trzeba cos robić bo nie lubie stać w miejscu a sezon sie zaczyna :) i tak oto kilka nowych gadżetów :

1. Gwint H&R

dsc0075ke.jpg

Uploaded with ImageShack.us

2. Hamulce przód 345mm z 6 tłoczkowymi zaciskami Porshe

dsc0079lq.jpg

Uploaded with ImageShack.us

3. Hamulce tył - zaciski z S4 poliftowe, adaptery i tarcze 300mm

dsc0077oj.jpg

Uploaded with ImageShack.us

4. Zwrotnice S4 pod zaciski 345mm

dsc0080bc.jpg

Uploaded with ImageShack.us

5. Gril RS4 black - (nie ori)

dsc0084hu.jpg

Uploaded with ImageShack.us

6. Koła 19" z oponami 235/35ZR19 Pirelli

17032012476.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

już w domu ? :decayed: chwal się dalej :wink:

Opublikowano

skąd masz zaciski ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.