Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no jak to ktos z forum to naprawde kawał sk***ysyna :confused4:

Opublikowano

I bardzo dobrze bo bez obrazy ale rzezbisz w gownie twoje auto jest juz mocno zmeczone. A zeby Ci to udowodnic daj mi na PW twoj mail . Zostaw tą a4 zonce albo sprzedaj za ile dadza ( np 8k ) a sobie kup S4 ( mam dla Ciebie fajną sztuke w dobrej kasie z fajnym wyposazeniem ) .

Opublikowano

abdul wiesz gdzie mieszkam, zapraszam na plac zobaczysz czy stoi tam srebrne S4 :) Znam gości, bo braliśmy od nich auto już, ale z przykrością stwierdzam, że nie nabyłem tej S4.

Opublikowano

Ale Cie zrobil ktos .... :wallbash:[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 10:42_________________________________________________Ale aukcja trwa jeszcze ....

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Kurfa jakie mendy te handlarzyny, kupujący pewnie nawet nie wiedział, że byłeś pierwszy i zaklepałeś auto.

Opublikowano

Wzielismy z krychą na pol ale rozebralismy po drodze na pace zeby sladow nie bylo :decayed:

Opublikowano

może medik przygarnął ese :naughty::decayed:

Opublikowano

może medik przygarnął ese :naughty::decayed:

taa ta która Nosb żeni teraz abdulowi :polew:
Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

może medik przygarnął ese :naughty::decayed:

avanty to nie dla mnie :wink4:

Nosb na kiedy przerobisz ja na sedana ? :decayed:

Opublikowano

no pszypuszczam że sie połakomił na 500zł wiecej tylko że dał bym mu nawet wiecej wystarczy że by zadzwonił i pogadał a tu jak dziecko nie odbiera telefonów.. ach szkoda że tak daleko do niego... nie lubie ludzi którzy z gęby dupe robią :bicz3: :baseball: :baseball:

abdul, a przypomnieć Ci sprawę mojej dokładki? :cool1:

Odnosząc się do całego tematu tej S4 to wcale się nie dziwię, że jej nie będziesz miał, kto na forum się chwali o takim aucie wstawiając jeszcze zdjęcie z alledrogo nie mając go jeszcze u siebie :wallbash:

Opublikowano

Zadzwon do niego z innego numeru

Opublikowano

dobra ale patrzac inaczej to abdul juz to kupil i umowa słowa byla skoro typ juz kase miał i skad macie pewnosc ze to ktos z forum? tylko dlatego ze ktos licytowal po tym jak abdul linka zapodal?

Opublikowano

dobra ale patrzac inaczej to abdul juz to kupil i umowa słowa byla skoro typ juz kase miał i skad macie pewnosc ze to ktos z forum? tylko dlatego ze ktos licytowal po tym jak abdul linka zapodal?

kiedyś tak miałem z lampami, na forum są ludzie i ludziska :thumbdown:
Opublikowano

dobra ale patrzac inaczej to abdul juz to kupil i umowa słowa byla skoro typ juz kase miał i skad macie pewnosc ze to ktos z forum? tylko dlatego ze ktos licytowal po tym jak abdul linka zapodal?

kiedyś tak miałem z lampami, na forum są ludzie i ludziska :thumbdown:

no fakt lampy to Ty kupowales z pol roku dzien w dzien...
Opublikowano

dobra ale patrzac inaczej to abdul juz to kupil i umowa słowa byla skoro typ juz kase miał i skad macie pewnosc ze to ktos z forum? tylko dlatego ze ktos licytowal po tym jak abdul linka zapodal?

kiedyś tak miałem z lampami, na forum są ludzie i ludziska :thumbdown:

no fakt lampy to Ty kupowales z pol roku dzien w dzien...

:decayed:
Opublikowano

dobra ale patrzac inaczej to abdul juz to kupil i umowa słowa byla skoro typ juz kase miał i skad macie pewnosc ze to ktos z forum? tylko dlatego ze ktos licytowal po tym jak abdul linka zapodal?

kiedyś tak miałem z lampami, na forum są ludzie i ludziska :thumbdown:

no fakt lampy to Ty kupowales z pol roku dzien w dzien...

miałem napisac :decayed: potem cos jeszcze kupował

Opublikowano

dobra ale patrzac inaczej to abdul juz to kupil i umowa słowa byla skoro typ juz kase miał i skad macie pewnosc ze to ktos z forum? tylko dlatego ze ktos licytowal po tym jak abdul linka zapodal?

kiedyś tak miałem z lampami, na forum są ludzie i ludziska :thumbdown:

no fakt lampy to Ty kupowales z pol roku dzien w dzien...

miałem napisac :decayed: potem cos jeszcze kupował

gwinta bodajze
Opublikowano

gwinta bodajze

a no tak :naughty: :naughty: :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.