Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a z czym były problemy przy zaciskach?

Opublikowano

nie zmieściły się, niby felgi bodajże miały ET35 ale budowa felgi na to nie pozwoliła ( wnioskuje po tym co mówił abdul )

Opublikowano

widać właśnie że coś z miejscem cienko. to są te Twoje Krycha?

Opublikowano

co ona tak wysoko z tyłu stoi?

Opublikowano

gwintu chyba nie skrecił...

Opublikowano

buba tak to te moje

Opublikowano
  • Autor

Et felgi to 35 ale wygiete ramiona maja i oparły sie o zaciski na szczęście miałem dystanse 20mm i pasuje, gwint z tyły wysoko bo jeszcze nie skręcony - walczyliśmy wczoraj do 3 rano i brakło sił ale po swietach zaraz tył idzie w dół a przód minimalnie w górę i będzie gitara

Opublikowano

Audi wypas:) godne uwagi szacun dla wlasciciela;)

Opublikowano

abdul gdzie kupiles poluiretan do amorkow na dol?daj namiar jak co bo tez mam te tuleje do zmiany

Opublikowano
  • Autor
abdul gdzie kupiles poluiretan do amorkow na dol?daj namiar jak co bo tez mam te tuleje do zmiany

http://poliuretan.olkusz.pl/ tylko koleś pasował mi na miejscu bo typowo do tego nie maja i z czegos innego kombinował

---------- Post added at 01:00 ---------- Previous post was at 00:45 ----------

img3686b.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Dupcia pójdzie duuużo niżej bo brakło czasu :)

img3681sm.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img3679n.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

teraz to wygląda jak do dragu :)

Opublikowano

no furka fajna no i mody :thumbup1:

Opublikowano

jak opuścisz tył to przód sam sie podniesie

Opublikowano

ale ET toś doyebał chyba pod RSbody:naughty::naughty::naughty:

fajnie się suka prezentuje, heble robią wrażenie

Opublikowano
ale ET toś doyebał chyba pod RSbody:naughty::naughty::naughty:

fajnie się suka prezentuje, heble robią wrażenie

Kilka zakrętów z dołkami i RS body samo się zrobi:decayed:

Opublikowano

No no :)

Robi robotę, ale też obawiam się o całość przez nasze bardzo równe drogi :)

Opublikowano
abdul gdzie kupiles poluiretan do amorkow na dol?daj namiar jak co bo tez mam te tuleje do zmiany

http://poliuretan.olkusz.pl/ tylko koleś pasował mi na miejscu bo typowo do tego nie maja i z czegos innego kombinował

---------- Post added at 01:00 ---------- Previous post was at 00:45 ----------

http://img854.imageshack.us/img854/7594/img3686b.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Dupcia pójdzie duuużo niżej bo brakło czasu :)

http://img43.imageshack.us/img43/4408/img3681sm.jpg

Uploaded with ImageShack.us

http://img15.imageshack.us/img15/8247/img3679n.jpg

Uploaded with ImageShack.us

:slina::shock3:

...i pomyśleć, że jak stała na alledrogo jeszcze z 1.8t to sobie ją odpuściłem :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

no tylko ze od tamtej pory to wpado w niá wiécej kasy niz jest normalnie warta :) no ale trzeba bylo brac jak chcialem sprzedac ( fotki gdzies nie oddaja jej wygladu na zywo pewnie kijowy aparat ) ) - w sumie dobrze zaplacisz i moze tez sprzedam :)

no kola sa idealnie do rantu blotnika moze nawet troche wystaja i na razie obiera jak cholera ale jak sie obnizy tyl to moze bedzie ok a poza tym jak pomaluja mi drugie autko to ta idzie na wypychanie blotnikow na maxa i malowanko wtedy :)

---------- Post added at 12:40 ---------- Previous post was at 12:39 ----------

no i oczywiscie dziekuje wszystkim za dobre opinie :) :)

---------- Post added at 12:41 ---------- Previous post was at 12:40 ----------

no i moze czarny dach bedzie w polysku :)

Opublikowano

no i moze czarny dach bedzie w polysku :)

to i felgi proponuje:whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.