Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Ile % masz przyciemnione szyby i jak z widocznością??

Procentowo nie wiem bo policja mi jeszcze nie sprawdziła :) ale zrobione są najjaśniejszą folią, z widocznością ze środka spoko bo jest bardzo dobra jakościowo i mam ją już 3 lata i ani rys ani nic takiego nie ma

---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

Ile % masz przyciemnione szyby i jak z widocznością??

Procentowo nie wiem bo policja mi jeszcze nie sprawdziła :) ale zrobione są najjaśniejszą folią, z widocznością ze środka spoko bo jest bardzo dobra jakościowo i mam ją już 3 lata i ani rys ani nic takiego nie ma

---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

Na żywo robi wrażenie.

Koło i gleba robi robotę.

---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

Na żywo robi wrażenie.

Koło i gleba robi robotę.

no zdjęcia nie oddają uroku :) - twoja też dopieszczona jeszcze tylko to koło większe i git

---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ----------

Na żywo robi wrażenie.

Koło i gleba robi robotę.

---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

Na żywo robi wrażenie.

Koło i gleba robi robotę.

no zdjęcia nie oddają uroku :) - twoja też dopieszczona jeszcze tylko to koło większe i git

---------- Post dopisany 14-05-2012 at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2012 at 19:09 ----------

mała zabudowa bagażnika:

głosnik Pioneer VCCS, wzmacniacz Magnat The Rock 800W i DVD 7" i obite wszystko eko skórą - boki na "stałe" cała skrzynia wyjmowana - właściwości kombi pozostały :)

img2181k.jpg

Uploaded with ImageShack.us

No i Kraków Tuning Show 2012 :) i pomysł na wystawkę :) :)

img2178v.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc5350.jpg

Uploaded with ImageShack.us

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ----------

mała zabudowa bagażnika:

głosnik Pioneer VCCS, wzmacniacz Magnat The Rock 800W i DVD 7" i obite wszystko eko skórą - boki na "stałe" cała skrzynia wyjmowana - właściwości kombi pozostały :)

img2181k.jpg

Uploaded with ImageShack.us

No i Kraków Tuning Show 2012 :)

img2178v.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc5350.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

a co to za kieliszki w bagażniku?:naughty:

Opublikowano
  • Autor

puchary za konkurencje siłowe :)

Opublikowano

szkoda że to zwykłe puchary a nie gral który by zamieniał wode w Pb98 hehe:decayed:

P.S ładny avancik, powoli sie do nich przekonuje:kox:

Opublikowano

Co to za naklejka na przedniej szybie? :grin:

Opublikowano
Co to za naklejka na przedniej szybie? :grin:

nalipka mocy

Opublikowano
  • Autor

klubowa wlepa - wiem wiem już o tym było że może być mniejsza :) kurdę naklejona i mocy nie przybyło - chyba popsuta :)

Opublikowano

Widziany dzisiaj na "zlocie" w Rybniku :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No byłem byłem takie zloty sa fajne typowe pikniki dla fanu a nie dla garnków :) miła klubowo towarzyska imprezka

Opublikowano

Abdul kolega z ekipy trochę słabawy się zrobił po południu:decayed:

Opublikowano
  • Autor

no zrobili na szybko we dwóch 3 flaszki i po 2 piwka i umarł na tym słońcu tragedia była na powrocie bo jechał ze mną na gwincie go wytrzęsło i zrobił mi aerograf na drzwiach :( ech normalnie tragedia ale się zmyło ...

chociaż tyle dobrego że wygrałem w zawodach rzut turbiną i wpadł mi bon na 300zł do realizacji w jakimś tam warsztacie.....

w sumie to może bym to odsprzedał bo ja mam trochę daleko :)

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

no zrobili na szybko we dwóch 3 flaszki i po 2 piwka i umarł na tym słońcu tragedia była na powrocie bo jechał ze mną na gwincie go wytrzęsło i zrobił mi aerograf na drzwiach :( ech normalnie tragedia ale się zmyło ...

chociaż tyle dobrego że wygrałem w zawodach rzut turbiną i wpadł mi bon na 300zł do realizacji w jakimś tam warsztacie.....

w sumie to może bym to odsprzedał bo ja mam trochę daleko :)

Opublikowano

Abdul, jak ogarnąłeś linkę od recznego na tarczach 300mm ????

Opublikowano
  • Autor

jakoś starczyła :) nie wiem bo tyły mi kolega zakładał jak ja robiłem przód

Opublikowano

A ja mam pytanie gdzie jest ta strona 25?

Opublikowano
  • Autor

teraz inaczej są strony się po tej zmianie forum a nie wiem dlaczego ale nie moge zmienić nagłówka w watku :(

---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ----------

o już poprawiłem :) i od razu mału update pierwszej strony:)

---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ----------

o już poprawiłem :) i od razu mału update pierwszej strony:)

Opublikowano

bo to trzeba wysłać podanie z listem motywacyjnym i dwoma zdjeciami do szanownych panów moderatorów i w tytule piszesz zmiana tematu postu. dajesz 100zł i piszesz co chcesz

Opublikowano
  • Autor

hehe kurde zapomniałem o 100zł a i tak sie juz da :) :)

Opublikowano

prześlą ci rachunek na koniec miesiaca :P

Opublikowano
  • Autor

spoko tak czy siak taj jak pisałem w nagłówku fura idzie na sprzedaż tylko nad cena muszę pomyśleć bo kasa włożona w tym sezonie jest duuuuża tak ze 25tyś trzeba by wziąźć żeby nie było szkoda hehe trzeba zejśc na ziemie i policzyć żeby za dużo nie stracić :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.