Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

7. Komplet ori listew dolnych drzwi z audi S4 :) rarytasik do dostania

31032012497.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Listwy i progi czekaja na malowanie i montarz a tymczasem zainstalowane są zderzaki :)

dsc0090gn.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc0085ng.jpg

Uploaded with ImageShack.us

8. Halogeny w zderzak z postojówkami - niestety nie ori bo ciezko dostać i za chore pieniądze ale z tymi tez powinno być ok

dsc0081ha.jpg

Uploaded with ImageShack.us

W tym tygodniu montaż progów i listew i daszku na klapę oraz gwintu no i może jak sie jeszcze uda to hamulcy :)]

No i lampy ida na przeróbkę na czarne bixy na ori przetwornicach i palnikach :)

---------- Post added at 15:53 ---------- Previous post was at 15:52 ----------

skąd masz zaciski ?

cały zestaw przód i tył od Krychy - dzieki wielkie mistrzu

no i gwint tez od Krychy :)

Opublikowano

Zacnie:banan:

Opublikowano
  • Autor

zacnie to będzie jak znowu swapa zrobie he he :) bo na razie będzie hamować ale nie przyspieszać :(

Opublikowano

podobają mi sie te lampeczki z tyłu, odmładzają auto i nie wyglądają wieśniacko

Opublikowano
  • Autor

na zywo jeszcze lepiej wyglądają :) ale nawet że się udały

Opublikowano

tylko pamietaj aby nie poj....ebac miejscami przednich zacisków jak Krycha :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

hhhmmm to nawet nie wiedziałem że jest róznica ......

Opublikowano

Krycha miał problem z odpowietrzeniem jak dobrze pamiętam:eusathink:

Opublikowano

lewy idzie na prawa strone a prawy na lewą

jak zapodasz inaczej to nie odpowietrzysz zacisków bo odpowietrzniki beda na dole

Opublikowano
  • Autor

acha czyli odpowietrzniki do góry ... ok dzieki

---------- Post added at 19:24 ---------- Previous post was at 19:20 ----------

najpierw muszę rozwiązać problem z półosiami lub przegłubami bo zwrotnice z S4 mają grube przegłuby a ja mam z 1.8t cienkie ciekawe co z tego wyjdzie

Opublikowano

nie jest istotna wielkosc przegubów tylko to aby pasowały na wielowypust w piaście

w moim AJL-u wszystko grało, musiałem zmienic tylko dolny banan

Opublikowano
  • Autor

hhmm no zobaczymy ale przed swiętami to chyba nie da rady bo jeszcze gwint i progi z listwami i daszkiem i bixy chce ogarnąć w tym tygodniu a obawiam się że z tymi hamulcami to troche zabawy bedzie

Opublikowano

jest maszynka super :D fajnie wszystko juz wyglada :D

Opublikowano
tylko pamietaj aby nie poj....ebac miejscami przednich zacisków jak Krycha :polew::polew::polew::polew:
nie każdy się na wszystkim zna, jeden z forum jeździł tak jak ja i twierdził że mu dobrze hamuje :grin::grin::grin:

abdul już ci mówiłem przegub do zmiany o ile spasuje na rure od 1.8T, mogę Ci to spasować w wolnej chwili, żadnego wahacza nie musisz zmieniać

Opublikowano
  • Autor

to pasuj jutro i wysyłaj to jeszcze ogarne to w tym tygodniu albo podaj chociaz od czego przegłub bedzie to kupie od razu nowe

Opublikowano
  • Autor

no jakoś sezon trzeba zacząć :) fura juz u lakiernika i mechanika może uda sie wszystko ogarnąć do świąt

jeszcze duże prawe lustro :)

02042012500.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano
  • Autor

no i kilka nowych gadżetów

poliuretanowe tuleje zawieszenia

06042012507.jpg

Uploaded with ImageShack.us

wachacze Febi i końcówki drążków

06042012511.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Przegłuby - moje były ok tylko zmiana zwrotnic na S4 wymusiła zakup grubszych

06042012513.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Bixy czarne :)

07042012537.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Daszek na klapę

06042012504.jpg

Uploaded with ImageShack.us

No i założone hamulce - kłopotów troche z tym było

06042012518.jpg

Uploaded with ImageShack.us

a mniej więcej tak to wyszło - zdjecia kijowe bo robione telefonem sesja może jutro :)

07042012541.jpg

Uploaded with ImageShack.us

07042012543.jpg

Uploaded with ImageShack.us

07042012530.jpg

Uploaded with ImageShack.us

07042012534.jpg

Uploaded with ImageShack.us

---------- Post added at 17:10 ---------- Previous post was at 17:06 ----------

No i 2cm dystanse bo sie gelgi nie zmiesciły na zaciski, po założeniu dystansów wypchniete zostały troche błotniki ale po swietach bedziemy wypychać bardziej tylko że bez malowania sie nie obejdzie

07042012544.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

za***iście te zaciski wyglądają :decayed: fest odmalowałem :grin:

Opublikowano

z jakim ET masz felgę ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.