Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no tylko tym razem przerzucam wszystko razem z napędami hamulcami i wogóle bo teraz to swap ma sens bo w sam silnik to bym sie już nie bawił

jak masz wszysko to pewnie ze tak :good::decayed:

Nosb już wie?? :decayed:

po tylu przekładkach to kolega sam powinien śmignąć SWAPA :>
Opublikowano

ile dałes za S4-kę ????

Opublikowano

miałeś więcej silników w tym aucie niż ja kompletów felg :decayed: :decayed:

wariat, a Nosb pewnie będzie zachwycony :kox:

Opublikowano

zaje...bani oszuści, piszą 99 a w środku 98 :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

miałeś więcej silników w tym aucie niż ja kompletów felg :decayed: :decayed:

wariat, a Nosb pewnie będzie zachwycony :kox:

he he dopiero 3 ten będzie czwarty ...[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 23:04_________________________________________________no dokładnie ale akurat na środku mi nie zależało

[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 23:04_________________________________________________a kasa dobra wiec sie nawet nie zastanawiałem

[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 23:06_________________________________________________ciekawe w jakim to stanie rzeczywiście będzie jak przyjedzie... turbiny i wogóle :mysli: :mysli:

Opublikowano

Trochę tak w ciemno kupowanie :decayed: Ale na części zawsze pójdzie i się zwróci, a przebieg jaki ?

Opublikowano
  • Autor

110tyś mil więc niby spoko tylko ile w tym prawdy to kto wie

ale może jeszcze wpdnie k04 to sie zobaczy :gwizdanie: zalezy jak kasa będzie

Opublikowano

Jak skur$%syn jestem happy ... Kup auto kup bo to troche postoi... :gwizdanie: Chociaz chyba w koncu na dniach zainwestuje w podnosnik to moze bedzie sie deko lepiej pracowalo. :cool1:

Opublikowano

Nosb szansa dla Ciebie, podkupisz Abdulowi dawcę i problem z głowy :decayed:

Opublikowano

kurfa ale cena, od tych gości już brałem jedno auto :wallbash:

Opublikowano

no to już sprawa sprzedajacego żeby wycofać aukcję bo kasa już do niego poszła

Na wątku "B5 Battalion" był też ten samochód :przebiegly:

PS.jakie spalanie ma ten motor? :mysli:

Opublikowano

PS.jakie spalanie ma ten motor? :mysli:

zakres 10-45/100

Opublikowano

PS.jakie spalanie ma ten motor? :mysli:

zakres 10-45/100

Trochę boli to spalanie, ;( ale wrażenia z jazdy tym pociskiem pewnie bezcenne :evil:

Opublikowano

Trochę boli to spalanie,

własnie , że nie boli , w trasie mozna leciec 130-140 i bedzie palił 11/100 , a w miescie 13-14 to chyba nie jest źle :wink4:

Opublikowano

Trochę boli to spalanie,

własnie , że nie boli , w trasie mozna leciec 130-140 i bedzie palił 11/100 , a w miescie 13-14 to chyba nie jest źle :wink4:

Jeżdżę dieslem,dlatego wydaje mi się że dużo pali,a pozatym to całkiem inny silnik o większych gabarytach,a po drugie każdy jeździ tym na co go stać, a po trzecie splalanie też zależy od wagi nogi kierowcy :evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.