Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moze na dwojce jechala caly czas

Opublikowano

moze na dwojce jechala caly czas

na to wygląda bo 19 na trasie to wywala przy 230km/h :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Czy ona nie stała na allegro nie dawno? :decayed:

Jak szukałem :audi: dla siebie to poważnie się zastanawiałem nad nią (wtedy jeszcze 1.8T) :decayed:

no stała jakieś 3 miesiące temu bo chciałem na eske zmienic ale że nie było chętnych to zmieniłem silnik

moze na dwojce jechala caly czas

na to wygląda bo 19 na trasie to wywala przy 230km/h :naughty: :naughty: :naughty:

nie po prostu przez cała drogę goniła się z jakąś bmw3 i co ją odjechała to kolesie znowu ja gdzieś w korku dogonili i od nowa więc cały czas 2,3,4 i but więc wierzcie mi że tyle pali...

a trasa to pojęcie względne bo droga z michniowa do mnie to trasa jedno pasmowa więc zwykła droga przez różne wioski a nie dwupasmówka

Opublikowano

a trasa to pojęcie względne bo droga z michniowa do mnie to trasa jedno pasmowa więc zwykła droga przez różne wioski a nie dwupasmówka

no to wyszło szydło z worka :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

a no właśnie tylko teraz dziwnie się siedzi obok i patrzy jak kobieta butuje twoją fure a ty możesz tylko wydechu posłuchać :( :([br]Dopisany: 29 Maj 2011, 13:37_________________________________________________a oto taka mała ciekawostka....

06062011174.jpg

Uploaded with ImageShack.us

06062011175.jpg

Uploaded with ImageShack.us

tak wygladały dzisiaj moje tarcze po kilkuminutowym rajdzie po mieście........ nówki sztuki prosto z pieca :polew: a dym że samochodu nie było widać :decayed:

chyba pora juz zakładać większe :mysli:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 22:30_________________________________________________swoja droga fajne neony pod felgi :polew:

06062011176.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 22:33_________________________________________________sorki za jakośc zdjęć ale robione po ciemku telefonem

Opublikowano

Chyba juz dawno... 312 to gowno nie hamulec. Tylko u Ciebie problem taki ze pod cokolwiek wiekszego musisz zmieniac zwrotnice :kwasny:

Opublikowano

a co to za problem, na biednego nie trafiło :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no no jak by na biednego nie trafiło to bym wtedy nie musiał nic zmieniać w rs4 B7 :polew:

Opublikowano

podnieś cenę baryłki ropy po 0.1 $ i masz na nowe S8 a nie jakieś tam hamulce

Opublikowano
  • Autor

:polew::good:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 00:09_________________________________________________hhmmi kto mówi że 2.7po sofcie nie jest ekonomiczne :tongue4:

13062011182.jpg

Uploaded with ImageShack.us

średnie spalanie na odcinku prawie 300km przy spokojnej jeździe jak "zwykły" uczestnik ruchu po drodze jednopasmowej ze średnia 76km/h :decayed: ładnie co

a tak swoja droga co to za męczarnia była to tragedia no ale spalanie :good:

Opublikowano

chyba kierownicę gryzłeś żeby takie spalanie było :polew:

Opublikowano

Jak sie wklada taki motor to sie nie patrzy na spalanie ...

Opublikowano

Jak sie wklada taki motor to sie nie patrzy na spalanie ...

patrzy sie... czasami :decayed:

Opublikowano

ostatnio wracałem z CH S4-ka i wyszło 9.4l/100km/h

a nie jechałem specjalnie ekonomicznie :mysli:

Opublikowano

:polew::good:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 00:09_________________________________________________hhmmi kto mówi że 2.7po sofcie nie jest ekonomiczne :tongue4:

13062011182.jpg

Uploaded with ImageShack.us

średnie spalanie na odcinku prawie 300km przy spokojnej jeździe jak "zwykły" uczestnik ruchu po drodze jednopasmowej ze średnia 76km/h :decayed: ładnie co

a tak swoja droga co to za męczarnia była to tragedia no ale spalanie :good:

ja mam 9.3 :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

chyba kierownicę gryzłeś żeby takie spalanie było :polew:

no prawie gryzłem z nerwów no ale cóż czasami trzeba :(

Jak sie wklada taki motor to sie nie patrzy na spalanie ...

no czasami sie patrzy jak masz trasę 300km chcesz to w miarę małym kosztem zrobić to chyba lepiej za 150zł lajtowo w 3,5 godz niz butować być pół godziny szybciej i spalić paliwa za 300zł bo tak jak pisałem to nie była dwupasmówka gdzie możesz równym tempem jechać 160 i dużo czasu zyskujesz tylko droga przez wioski gdzie co chwila cos ci wyjezdża i hamujesz i na całej trasie będziesz nie dużo szybciej

Buba ja przez chwile tez miałem 9,4 tylko nie zrobiłem zdjęcia a jakiś baran mnie wkurzył chwile podeptałem i wskoczyło wiecej ale twoje 9,3 :good: :good: może gdzies na chwile usnąłeś za kierownicą i ci noga spadła z gazu a z górki długo było :>

[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 21:13_________________________________________________

ostatnio wracałem z CH S4-ka i wyszło 9.4l/100km/h

a nie jechałem specjalnie ekonomicznie :mysli:

chyba muszę wpaść do ciebie na nauki ecodrivingu :>

Opublikowano

Tak przy okazji, to jak Pany zrobic co by mi na fisi wyswietlalow spalanie w litrach na 100 km?? Bo aktualnie wyswietla mi mile na galonie :angry:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W końcu udało mi się znależć trochę wolnego czasu i zacząłem montować po mału graty które już przez pół roku się gromadziły

Na pierwszy rzut poszła konsola 2din i Navigation Plus

30062011233.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

dawaj resztę :naughty:

Opublikowano

Widziałem na parkingu pod Makro na SSS Drift.

Ładnie, ładnie...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.